Skocz do zawartości

Pinkamena ocenia


Lemuur

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Najpierw opuściły mnie moje "przyjaciółki", teraz Zniszczyciel... Idźcie sobie wszyscy w cholerę! Sama będę prowadzić ten... kącik oceniania, czy cokolwiek to jest!

1.

2.

3.

Co myślisz o tych grach ?

Hmm... ciekawe. Zwłaszcza chętnie zapoznałabym się z tym tajemniczym, bezokim mężczyzną z pierwszej z tych gier. Wygląda na równie opuszczonego i zgorzkniałego, co ja

Co myślisz o pożeraniu dusz niewinnych kucyków?

Niewinnych? Więc uważasz, że istnieją niewinne kuce? Wszyscy oni są podli i zdradzieccy i obchodzą ich tylko oni sami! Takie kuce zasługują na pożarcie ich dusz. Jednak jeśli jakimś cudem pojawi się niewinny kuc, będę przeciw.

Co sądzisz o tym? Smile Song in E Minor

Więc to jest przeróbka tej piosenki, którą podobno śpiewałam, ale jakoś dziwnie nie potrafię sobie przypomnieć, tak? Hmm... Muszę ci podziękować, człowieku. Będę miała czego słuchać dziś.

Witam Pinkamene! Spójrz na swój avatar , a teraz na mój, jeszcze raz na swój, i na mój ! Szkoda , że nie masz takiego jak ja, ale jakbyś zaprzęgła Lemuura do roboty, mógłby być jak mój . Popatrz na dół i w górę gdzie jesteś? Jesteś na MLPPolska.pl z Arjenem który ma tak genialny avatar jak Ty mogłabyś mieć. Co masz w sygnaturze, spójrz na mnie bo ja znowu mam coś genialnego, spójrz jeszcze raz ! sygnatura zamienia się w link . Wszystko jest możliwe gdy twój avatar jest tak epicki jak Arjena. Siedzę na forum.

Czyli właściwie nie potrzebuje oceny mojego avatara :ming:

Aha. A teraz wynoś się, zanim nie potraktuję cię siekierą

Witaj Pinkameno! Znowu o Valu. Czy Jonathan Rhys Meyers nadaje się do roli Valentine'a Morgensterna?

Będę z tobą szczera, człowieku - nie wiem. Ale za demonicznie to on nie wygląda

Coś takiego fajnego:

Jak było to najmocniej przepraszam :derp2:

Co to ma być?! Takie przyjemne, takie rozmarzone i miłe dla ucha... Phi. Bierz przykład lepiej od tego człowieka, co dał mi przeróbkę Smile Song. Albo przynajmniej daj coś trochę mroczniejszego

Pinkameno, co sądzisz o tej muzyce?

Hmm... Dziwna, niezrozumiała i ma klimat. Niestety, staje się zbyt monotonna pod koniec. A szkoda. Niemniej, stoisz na dobrej drodze, by mnie zadowolić, człowieku

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A więc niewielu z was, ludzie, chciało, żebym wam coś oceniła. Dobrze - zostawicie mnie w spokoju. Ale ten z was, który już zażądał oceny, otrzyma ją. Tak wypada

Co mi się ma podobać?! Że podglądacie mnie i potem rysujecie? Taak, to znakomite. Tylko że jak ja was podejrzę, na malowaniu się nie skończy... Chyba że podłogi. Wami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinkameno droga, patrząc na twój gust muzyczny, zauważyłem, iż lubujesz się w utworach raczej mrocznych z lekko niepokojącym klimatem. Wyszukałem więc, specjalnie dla Ciebie, kawałek z najgłębszych czeluści Tartaru:

Co o tym sądzisz? Jak to oceniasz? Mam nadzieję, że Ci się spodoba, bo trochę głupio być jedyną osobą (kucykiem) w okolicy uznającą tego typu... muzykę. Nawet żaden z moich... "przyjaciół" jej nie uznaje!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinkameno droga, patrząc na twój gust muzyczny, zauważyłem, iż lubujesz się w utworach raczej mrocznych z lekko niepokojącym klimatem. Wyszukałem więc, specjalnie dla Ciebie, kawałek z najgłębszych czeluści Tartaru:

Co o tym sądzisz? Jak to oceniasz? Mam nadzieję, że Ci się spodoba, bo trochę głupio być jedyną osobą (kucykiem) w okolicy uznającą tego typu... muzykę. Nawet żaden z moich... "przyjaciół" jej nie uznaje!

Nie dość, że moje "przyjaciółki" mnie zdradziły, to jeszcze wy mnie chcecie zabić! Najpierw mnie podglądają, a teraz chcą zabrać ostatnie godziny snu, które mam, tym dziwnym i przerażającym utworem... A mam ich niewiele... Ale ja się nie dam tak łatwo! Przygotowałam się. Nie chcecie wiedzieć, jak... Ta muzyka wykręciła mi wszystkie wnętrzności. Jeśli więcej was jej słucha, nie dziwię się, że potem się mordujecie w wojnach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyt... mroczne? No proszę, kto by się spodziewał... na pewno nie ja o_0 cóż, pochlebia mi to, ale... hej, nie wszyscy chcą Cię wykończyć! Gdzie w tym zabawa? Masz paranoję czy jak? ^^ I jeszcze cierpimy na bezsenność? Niedobrze... więc w takim razie może to bardziej się sprawdzi:

Zdecydowanie łagodniejsze, lecz wciąż utrzymane w specyficznym, złowrogim klimacie... w sam raz na sen, czyż nie?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...