Skocz do zawartości

Pinkamena ocenia


Lemuur

Recommended Posts

Chcecie usłyszeć opinię Pinkameny na jakiś temat, pragniecie by powiedziała coś o jakieś rzeczy? Cóż... Nie jest ona zbyt chętna do rozmów, zapewne również niewiele może jej się spodobać... Ale spróbować możecie!

W skrócie, możecie dawać co tylko chcecie, napisać coś o jakimś swoim zachowaniu, filmiki, muzykę, obrazki, co przyjdzie wam do głowy, Pinkamena natomiast podzieli się z wami swą opinią na dany temat.

Przypominam że mamy zakaz gore!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

youtube.com/watch?&gl=US&hl=en&client=mv-google&v=Rda7VbpycoI&nomobile=1

Tak jest. Oto i utwór z gatunku techno, a może trance? Dobra, nieważne... Ale trzeba wiedzieć, że jeśli JA daję taki utwór, to NIE BEZ POWODU! Otóż ta piosenka, to jajko z epicką niespodzianką, którą na dodatek nie każdy wyłapie xD
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ ThatIsSoSad:

Hmm... Na imprezkę to to się nie nadaje, ale muszę przyznać, że przynosi mi pewne... ukojenie. Z drugiej strony chce mi się przy niej płakać... Nie znoszę płaczu! W dodatku ten szum na początku i pod koniec... Mam ochotę rozwalić źródło tego dźwięku, to tak potwornie mnie wkurza! Co za irytujący szelest!

@ Warmen:

Ten utwór budzi we mnie bestię. Mam ochotę kogoś zabić... Albo chociaż skrzywdzić! O tak... Choćby pierwszego kucyka, który tu wejdzie. W dodatku zanika gdzieś mój ból i cierpienie, tak... Bardzo mi się podoba... Masz tego więcej?

Co sądzę o Celestii? Nie wiem o niej za wiele. Podobno dobra z niej władczyni, choć śmiem w to wątpić. Biorąc pod uwagę, że takie klacze jak ta parszywa Twilight wychowywały się pod jej nadzorem ciężko w to uwierzyć. W dodatku z pewnością jest zbyt zajęta, by przejmować się losem kogoś takiego jak ja. Dlaczego zatem mnie miałby obchodzić jej los? Pff... Szczerze mówiąc jestem wobec niej neutralna, mam ją gdzieś.

@ Vandal:

Zabierz ode mnie to coś... Co to ma być?! Jakieś radosne krzyki... To nie dla mnie. Szczerze mówiąc ta muzyka jest wkurzająca... Mam jej dość. Z czego ci ludzie się niby tak cieszą?! To takie fałszywe... Nie znoszę oszustw, zabierz to!

@ kubagaw2:

Ta piosenka przypomina mi o klaczach, które kiedyś zwałam przyjaciółkami... Te czasy już nie powrócą. Szkoda... A może to i lepiej? Nie wiem, ale chce mi się od tego płakać, nie znoszę płakać... Nie chcę słuchać tego więcej, wywołuje zbyt wiele wspomnień i co to za radosny ton w niektórych momentach?! Nie... To nie dla mnie! Zabieraj to!

@ EmoTacoZ:

Co to ma być?! Jakiś blog o mnie?! Bawicie się?! Miło wiedzieć, że kolejne istoty bawią się moim kosztem... Nie wmówicie mi chyba, że całe to bezczelne obgadywanie mojej osoby jest po to, by mi pomóc?! Aż tak naiwna nie jestem... Bawcie się dalej... Życzę wam, byście i wy tak skończyli! Byście znaleźli się kiedyś na moim miejscu! Żenada...

@ Mati9319:

Wybacz, ale od jakiegoś czasu nie gustuję już w takiej muzyce... Jej radosne, skoczne rytmy doprowadzają mnie do szału! Zabieraj to zanim się wkurzę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę zatem, że nie udało ci się odpowiednio wsłuchać. Choć od trzeciej minuty już wyraźnie było słychać to, co miałem na myśli. Zatem muszę podać to na tacy, tak? Nie ma problemu.

youtube.com/watch?&gl=PL&hl=en&client=mv-google&v=G4UspBs3DGQ&nomobile=1

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinkameno, chciałaś więcej tamtego...musiałabyś przesłuchać cały album, bo nie wiem co wybrać. Masz na pocieszenie parę innych piosenek. Chciałaś też niszczyć i robić krzywdę, myślę, że to się nada :3 I coś spokojniejszego, na uspokojenie się. Amon amarth - Destroyer of the Universe

Amon Amarth - Asator http://www.youtube.com/watch?v=mIlbcIu8Qek Amon Amarth - Under The Northern Star http://www.youtube.com/watch?v=LzjW--KUH1g Rotting Christ - Sanctus Diavolos
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Salmonella:

Co to za tekst? W ogóle nie rozumiem o czym ta osoba śpiewa... Ale jest to kolejna piosenka wywołująca u mnie łzy, a nienawidzę łez. Proszę, dajcie z tym spokój! Nie róbcie mi tego więcej... Nie chcę płakać! Nie chcę wspomnień! To wszystko boli...

@ Mati9319:

I znów to samo... Dość już mam łez, zrozumcie to wreszcie! Czy nie wystarczająco już wycierpiałam?!

By Lemi: Ale za to fajny track, chyba dodam go do natchniewających na MP3 :D.

Kim ty jesteś? Co tu robisz! Wynoś się stąd, chcę być sama!

Ej ej spokojnie... Zostaw ten nóż... Dobra! Spokojnie... już wychodzę!

Bezczelność...

@ Warmen:

1: O tak... Właśnie czegoś takiego mi trzeba! Wreszcie ktoś, kto mnie rozumie...

2: Kolejny wspaniały utwór, wprost dla mych uszu! Zaczynam pożądać krwi, me uszy są zaspokojone, ale oczy nie do końca...

3: Huh?... To jest spokojniejsze... Za spokojne! O rozkręca się... Znów pojawia się pragnienie krwi! Właściwie... Powoli zaczynam obawiać się tej muzyki. Co jeśli na prawdę ktoś przeze mnie ucierpi? Chociaż w sumie... To mogłoby być zabawne, choć raz popatrzeć, jak to inni cierpią! :crazy:

4: To takie... Spokojne... Ma mnie uspokoić tak? Chyba działa. Czuję się spokojniejsza... Ale i tak mam ochotę zrobić komuś krzywdę, chyba się nie powstrzymam...

@ Vandal:

Hmm... Utwór jakiś taki spokojny... Nie przepadam za takimi... Ale... Ma coś w sobie, muszę przyznać. Podoba mi się i co ciekawsze nie wywołuje chęci mordowania... Nie wiem czy to dobrze.

@ Wolf0507:

Nie, bo wyskoczyła przed filmikiem jakaś głupia reklama... Nie znoszę reklam!

... Huh? Czy to była Applebloom? A to później... Czy to jakaś karykatura mojej osoby? Nabijacie się ze mnie?! Buabhahaha... Fluttershy wreszcie ukazana pod prawdziwym obliczem! Wkurza mnie, że wszyscy sądzą że jest taka milusia i słodziusia... Pff... Zdrajczyni, parszywa zdrajczyni i tyle. Morduje! To ciekawe... Chciałabym kiedyś tego spróbować. Ciekawy film... I nawet mnie rozśmieszył, niewiele rzeczy śmieszy mnie w obecnym stanie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie rozchędożyłem system!!! Kurde! Pinkameno! Ten utwór chyba najdoskonalej odzwierciedla Twoją osobowość! Nie wiem, skąd u mnie takie rozkminy, ale muszę podzielić się tym ze światem, a najlepiej w tym temacie, na tym forum!

0:00 - 0:40 Głęboki niepokój, niepewność. 0:40 - 0:52 Głęboka zaduma. 0:52 - 1:48 Smutek. 1:48 - 2:13 Szaleństwo, gwałtowność. 2:13 - 2:46 Mętlik w głowie, gonitwa myśli. 2:46 - 3:09 [nie mam pojęcia, co do tego fragmentu] 3:09 - 3:21 Zaduma. 3:21 - 3:42 Sam smutek w najczystszej postaci. 3:42 - 3:53 Gwałtowność (nagłe, niespodziewanie zakończenie). Offtop: czyżbym zapodał kolejne, natchniewające MP3? ^^
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel

@Wolf

1)2)3)- Jakie piękne... Cudowne, ooo taak, wreszcie te niezasługujące na istnienie klacze dostały za swoje! Nie uważasz, że ta jedna różowa klacz wygląda podobnie do mnie? Hahaha, ale ona głupiutka...

4)5)- A cóż to za dziwne twory? Nigdy czegoś podobnego nie słyszałam... Ale Ci panowie mają śmieszne głosy! A ruchy tego pierwszego są takie dziwaczne.... Na pewno wykorzystam na którejś z imprez!

@Mati

Brak mi słów... To jest świetne, takie nastrojowe, pokochają to moi przyjaciele! I będę sobie miała co puścić, gdy już w końcu będą musieli odejść...

@Raztorn

O jakiś cięższy kawałek... Hahahahahaaaaa, świetnie oddaje to, co mam ochotę przekazać tym zdrajczyniom... Znowu mam ochotę chwycić za nóż...

@Vandal

O, ten Pan też ma śmieszny głos, kolejny utwór, który będę mogła wykorzystać na jednej z imprez. Poza tym, wyzwala taki radosny nastrój...

@Wolf cz.2

A Ci dwaj to jacyś głupcy! Chcieli się mierzyć z takim dużym i prawie strasznie wyglądającym czymś? Hahahaa... Politowania godne... Nie podoba mi się to, że zastosowali podstęp, żeby go pokonać... Przypomina mi to o tych zdraczyniach...

A tak poza tematem- Prosilibyśmy z Lemuurem o nieco więcej kreatywności, wiemy, że potraficie! Ostatnio, szczerze mówiąc, praktycznie jedyne co Pinkamena ocenia to muzyka xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.

2.

3.

Wszystko! Miłego oglądania :) Mam nadzieję ,że te filmiki się tobie spodobają.

Filmiki zawierały treści Gore oraz erotykę. Niedozwolone są one na całym forum, nawet w dziale Pinkameny. Stosowne informacje możesz znaleźć w regulaminie. Postaraj się, aby podobna sytuacja nie miała miejsca

~Zniszczyciel

@edit. Te ŚMIEĆI usuneliście za gore ,a co było jak cupcakes dodałem :D ? + Duke Nukem to aż taka erotyka? To niech recenzję tej gry na redtuba dają ;d. Ale w sumie dzieci tu są .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel

@EmoTacoZ

Ładny obrazek, ale... Czy on ma słać jakieś głębsze przesłanie? Nie rozumiem tego...

@Vandal

Dziwne te obrazki i komiksy... Ten człowiek, który je tworzy jest chyba jakiś chory, jego żarty zupełnie nie mają sensu! Ale jeżeli to prawda, to jednak można uznać, że niektóre są całkiem zabawne...

@Wolf

1) Ładną ktoś ma posiadłość... Tylko, że strasznie dużo schodów trzeba pokonać, żeby się do piwnicy dostać, a to tam najczęściej robię imprezy...

2)Hahahahaaa... Jakie piękne... Te rozbijające się helikoptery, ludzie na skraju wytrzymałości psychicznej, ból... Cudowne!

3) A ten to jakiś dziwak... Jak on dźwiga ze sobą tyle sprzętu? I czemu te stworzenia są tak głupie, że mimo masowej śmierci wciąż na niego idą? Nie rozumiem...

@Raztorn

Świetna muzyka! Idealna na dancing! Bardzo żywa... Spodoba się moim przyjaciołom!

Taa... A teraz znowu zwrot czysto techniczny- Rozumiemy, że macie wiele fajnych rzeczy, którymi chcecie się podzielić, bardzo nas to cieszy.

Jednak mimo wszystko, gdy mamy otwierać naprawdę spore ilości materiałów naraz i wiemy, że wszystkie trzeba obejrzeć- to się po prostu przeje po pewnym czasie... Prosiłbym was, żeby wkładać do jednego posta maks 3 klipy, ułatwi to Nam sprawę i stanie się znacznie przyjemniejsze : ). Dzięki!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...