Skocz do zawartości

Pinkamena ocenia


Lemuur

Recommended Posts

Gość Zniszczyciel

@EmoTacoZ

Rany, ile tam ludzi... ZARAZ TAM WSZYSTKO ZNISZCZĘ... uchronię ich przed tym bólem, którego doznałam... Nikt już nie będzie cierpiał jak ja, dopilnuję tego!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

1.

2.

Zrobię dla Ciebie WSZYSTKO jak USUNIESZ TO ZŁOOOO ZWANE FACEBOOKIEM. UCZYŃ TO SAMO Z TYM : NK.pl

Wolf, to Twoje drugie ostrzeżenie. Przy następnym polecą %. Usunięte z powodu treści Gore

@edit Co tym razem było takie krwawe ,że aż usunięte,bo nie pamiętam ;d ? Czekaj czekaj...to chyba był koniec Cod Mw 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel

@Raztorn

Bardzo ambitny tekst... Ale przyznam szczerze spodobało mi się! Świetnie oddaje całą frustrację, jaką mam w sobie...

@Wolf

1) Dziwni Ci ludzie... Nie mogą wyjść na powierzchnię, nie mają prywatności, ciasnota... Świetne!!

2) Ten pan jest genialny. Nie dość, że chory psychicznie (piękne są te jego wizje), to jeszcze sobie spokojnie siada i patrzy, jak nad nim lecą rakiety, siać zniszczenie... Cudo!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel

@Matijas2211

Co to za dziwactwo? Ta dziewczyna tak dziwnie się rusza... NIe wiem czemu, ale boję się jej... Zabierz to ode mnie!

@Wolf0507

1) A ten to co za dziwak? Je kamienie? Po co...? Przecież będą go zęby boleć, on jest jakiś chory?

2) Bardzo mi się podoba. Najpierw wlewa w siebie herbatkę, żeby potem wbiec na mnie i wybuchnąć. Szaleniec, ale zabawny!

3) Też mi pasuje. Następny chory umysłowo, tu wokół niego się wszystko wali, zaraz ma zginąć... A on spokojnie prze na przód, nie patrząc na nic...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel

@Wolf

Pierwszy pan był świetny, genialny, epicki i nie wiem co jeszcze... ten strach, te przerażające krzyki, ten klimat i te rysunki na ścianach... cudne!

A ta pani to jakaś biedna taka... i brzydszy domek zwiedzała, i uczuć nie ukazywała, i mniej kolegów tam spotkała...

A co do piosenki... tak bez mocy, nie oddaje tego wszystkiego... On tak jakby chciał wyrazić swoje emocje, ale miał jakąś blokadę...

@Ares Prime

Co to takie... niedorobione...? te lalki po prostu stoją naprzeciwko siebie i strzelają... Ale muzyczka całkiem ciekawa, wcale mi się podoba!

A Ci mężczyźni którzy tak śmiesznie tańczyli- naprawdę zabawni są! I ten jeden starszy dziadunio, a tak się rusza... Podoba mi się!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Pinkusio :hug:

Tu masz jeszcze inne fajne filmiki :3 :hug2:

1

2

3

Twój kochany Matjasek Śledź :P

Matijasie, wspominaliśmy już z Lemuurem, żebyście wstawiali maks po 3 linki/obiekty do oceny... Wierzę, że była to Twoja jednorazowa pomyłka. Popraw ten błąd

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Zniszczyciel

@Wolf-

Ten pan hjest chyba bardzo bogaty... Co go widzę, to po innym domku chodzi. A jakich ma znajomych! Chciałabym mieć tyle pieniędzy, co on... mogłabym wtedy spokojnie wyjechać gdzieś daleko hen i zamieszkać z dala od wszystkich...

@Matijas-

Co widzę tą panią, to moja chęć poderżnięcia jej gardła wzrasta... Taka wesoła, uhahana, ma jakichśtam pseudo-przyjaciół... Ale ja jestem cierpliwa, poczekam, aż któryś z nich jej nóż w plecy wsadzi, tak jak kiedyś mnie...

A druga petentka jest wariatką! Co ona robi, widzi jakieś niestworzone rzeczy, biega za bagietkami z rękami i nogami, po to, żeby je zjeść... Dziwne, nieprawdaż, pani Mąko?

@Grillo-

http://gamesprays.com/files/resource_media/preview/mlp-pinkamena-clop-5340_preview.gif

@Zaraza-

A tutaj pokazane świetnie, czemu nie brać narkotyków... Przecież ta Hania widziała tą dziewczynkę już dużo wcześniej! Ale najbardziej mi się podobało, jak w te kartony wpadła... Ciekawi mnie, co było dalej? Pegazy zabrały ją do szpitala?

Ogłoszenia Parafiaaalneee!

Przyznam szczerze- gdy wchodzę do działu i widzę ilość materiałów do obejrzenia per post, a postów kilka(naście), to mocno się zniechęcam... Postanawiam więc iż po odpowiedzi Pinkameny każdy może napisać jeden post, z jednym filmikiem/piosenką do oceny. Innych materiałów się nie tykam, bo praktycznie nie spotykam, więc ustalam limit na 3 innego rodzaju rzeczy do oceny. Przepraszam, ale jeżeli tak się nie stanie, to temat po prostu umrze, bo ani mnie, ani Lemuurowi się nie będzie tego wszystkiego chciało oglądać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel

-AngeliQ

Piosenka całkiem fajna, wpada w ucho, skoczna... Tylko czemu jej główne bohaterki nie umierają?! Powinny dostać za swoje...

-Zaraza

Myślę, że ta gra bardziej spodobałaby się Fluttershy... O ile nie pozdradza i nie pozabija wewnętrznie wszystkich tych zwierzątek tak, jak uczyniła to mnie! Mnie jakoś nie kręcą takie gierki...

-Vandal

Naprawdę, to jest tak niesamowicie głupie, że aż śmieszne! Aż nie wiem, o czym poczytać pierwszym... Gratuluję i dziękuję Ci, udało Ci się mnie rozbawić na chwilę po baardzo długim czasie smutku... będę miała lekturę na noc...

-Arjen

Piękna piosenka, taka prawdziwa... Ten pan też cierpi, słyszę to... Chciałabym go móc jakoś spotkać!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel

-Legion
Piosenka... dziwna. Ale bardziej mnie zaciekawił teledysk... Co Ci Pan i Pani zrobili tym ludziom obranym na czarno i świecącymi im latarkami po oczach, że ich ścigali? I dlaczego uciekinier na początku miał bandaże na głowie? Bolała go? W takim razie, czemu bał się tych czarnych panów, to musieli przecież być lekarze... Czy w waszym świecie macie jakieś dziwne metody leczenia?

-zorua

Wybuchnęłam szczerym śmiechem przy tym filmie... Tak pięknie wyrolował tego drugiego kota, samemu przy tym zachowując życie... Zupełnie tak, jak mnie kiedyś potraktowano... Nienawidzę tego... Hę? Co to było?

-Wolf
Ten utwór bardzo mi się spodobał, taki żywy, dobre brzmienie... I działa na psychikę! Strasznie mi się to podoba! Dziękuję!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...