Skocz do zawartości

Pinkamena ocenia


Lemuur

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 84
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Gość Zniszczyciel
Hmm, z Twojego opisu wynika, że mógłby być interesujący... Jeżeli jest taki, jak opisujesz, to nie omieszkam obejrzeć! Zwłaszcza przyciągnęła mnie kwestia o przyjaźni... Takie prawdziwe... Umieszczam go na liście filmów koniecznych do obejrzenia! Dziękuję Ci!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel

Mężczyzna, którego widać w lewym górnym rogu ekranu jest dla mnie boski wręcz... Taki zabawny, wygląda niewinnie... Ale jestem jednak, że jego psychika nie jest już na najlepszym poziomie, jeśli gra w takie gry dłużej... Tylko czekać, aż zacznie sobie stwarzać nieistniejących przyjaciół!

Kocham PewDiego, niszczy system, ma świetne teksty, a jego reakcje są OP. Dzięki Wolf, żeś mi o Nim przypomniał!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel
Czuję się dokładnie tak, jak te hieny biedne... Przy czym ten Lew jest uosobieniem wszystkich moich pseudo-przyjaciółek... Zostałam tak samo wykorzystana... Problem w tym, że hienom udało się zemścić... Ale ja poczekam, jestem cierpliwa, mój czas nadejdzie!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pinkamino co myślisz o wykończeniach fatality w mortal kombat 9?? może niektóre byś wykorzystała przy swoich "zabawach"?? Znając ciebie powinny ci się podobać. Jak by nie było zakazu gore to bym wysłał kilka fotek albo filmów a tak to bida :D btw co sądzisz o tej piosence

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałaś kiedyś post-rocku?:

http-~~-//www.youtube.com/watch?v=dGhuPHJE3Z8

Także trochę przydługie, przepraszam :shy:

Co sądzisz o tym?

Posłuchaj całe :D

Wspaniaaaałe. Boskie. Epickie. Monumentalne. Jakbym miał oceniać, to by wyszło poza skalę. Ale na żywo jeszcze lepsze :yay:.

I przepraszam za wtrącenie się w temat :sadsmile:.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zniszczyciel

Nic z tych rzeczy mi się nie podoba. Są nudne, brzydkie, zaprzeczają samym sobie, albo próbują być pseudo-śmieszne. Nie mam na nic humoru, nie chce mi się z wami rozmawiać nawet, gdyby nie fakt, że Zniszczu mnie zmusza, to już dawno by mnie tu nie było...

No widzisz różowiutka, od czegoś jednak tutaj jestem.

Wypchaj się. Usłyszeli moją ocenę. A że zbiorowa, to już nie mój interes.

Owszem, Twój.

Czego Ty ode mnie jeszcze, do jasnej anieli, chcesz? Mam Ci na trąbce zagrać? Ziemniaki obrać?

Powiedz chociaż, czemu Ci się to tak wszystko nie podoba? Raczej Cię to nie zaboli...

A, idź Ty, wiesz, że Cię nienawidzę i robię to tylko dlatego, że muszę....

Kochana jesteś

Chyba dziś upiekę cupcakes'y... No ale mniejsza. Co ma mi się tutaj podobać? Dostaję jakiegoś dziwaka, ruszającego się jak wiatromierz na huraganie, dmuchający w złote-coś, człowieka, co to nawet nie wiem, czy mężczyzna, czy kobieta, piosenkę, po raz N-ty opisującą, jak się teraz czuję i dwie kołysanki...

Dobra, może być, już Ci dzisiaj odpuszczę

I tak kiedyś zginiesz z mojego kopyta!

Mhm. Czekam z niecierpliwością...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Zniszczyciel

-Hej! Różowa! Nowy materiał do oceny masz!

-Nazwij mnie tak raz jeszcze, a zginiesz!!

-Róż... Au!...

-Potem go zwiążę i gdzieś wyniosę, byle się do tego czasu nie obudził... Co to ja? Aha, materiał... No cóż, piosenka jest jak najbardziej prawdziwa i motywująca do działania! jawnym przekłamaniem z mojej strony byłoby teraz, gdybym powiedziała, iż jest ona zła lub błędna... Trafiłeś bardzo w mój dzisjeszy humor, Skylarze, dzięki!

-Auu...

-Szlag, obudził się... Następnym razem muszę się postarać bardziej!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Zniszczyciel

*Zakurzoną już i owitą pajęczynami skrzynkę pocztową z napisem "Pinkamenta Ocenia" otworzył po długim czasie Zniszczyciel, po czym szybko przewertował listy. Po dokonaniu tego, zdziwienie na jego twarzy było tak ogromne, że dostał zakwasów mięśni policzkowych"

- PIIINKAAAAA

- Czego znowu?!

- Zgadnij co maaam!

- O nie...

- O tak. Bierz się za to, ja idę usmażyć obiad

- Taaa, gotuj póki jeszcze możesz... Co my tu mamy... Strachy na Lachy? Piosenka idealnie oddaje całą sytuację w Ponyville i to, jak bardzo władza przejmuje się zwykłymi, szarymi obywatelami! Co dalej? O, jakieś niemieckie cacko... Nic nie rozumiem, ale teledysk dobry, marzy mi się taka Equestria! Następne... A7x? Neee, nie przepadam, dziwnie śpiewają, wokalista ma zabawny głos, ale instrumentalnie jednak dobrzy są... A to co za cudo? Valentine Morgerstern? Co to za człek...?

*zanurza się w lekturze*

- Obiad!

- Spadaj, czytam! Hm... Ciekawa postać, nie powiem. Ciężko miał, trzeba przyznać, ale jego eksperymenty... Zniszcz, mamy jakieś demony na stanie?!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pinkamene! Spójrz na swój avatar , a teraz na mój, jeszcze raz na swój, i na mój ! Szkoda , że nie masz takiego jak ja, ale jakbyś zaprzęgła Lemuura do roboty, mógłby być jak mój . Popatrz na dół i w górę gdzie jesteś? Jesteś na MLPPolska.pl z Arjenem który ma tak genialny avatar jak Ty mogłabyś mieć. Co masz w sygnaturze, spójrz na mnie bo ja znowu mam coś genialnego, spójrz jeszcze raz ! sygnatura zamienia się w link . Wszystko jest możliwe gdy twój avatar jest tak epicki jak Arjena. Siedzę na forum. Czyli właściwie nie potrzebuje oceny mojego avatara :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...