Skocz do zawartości

Cześć!


Blue Sparkle

Recommended Posts

I założyłaś nowy wątek tylko po to, by napisać te trzy zdania? A gdzie zainteresowania? Gusta muzyczne? Ulubione postaci? Zajęcie? Czas tkwienia w MLP? Nie żebym się czepiał, ale popraw się, albo chociaż odpowiedz na pytania. Dobrze, że nie nasadziaś tu emotek, gdzie w innych przywitaniach jest ich pełno. Jedna wystarczy.

 

Aha, byłbym zapomniał. Zdrawstwuj i baw się dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 A gdzie zainteresowania? Gusta muzyczne? Ulubione postaci? Zajęcie? Czas tkwienia w MLP? 

 

 

Zainteresowań mam dużo więc pisać nie będę. Głównie słucham metalu. Mój ulubiony zespół to Nightwish. Moja ulubiona postać to Twilight Sparkle. Zajęcie to głównie czytanie książek. Nie wiem kiedy zaczęłam oglądać MLP.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytanie książek mówisz. Jakichś konkretnych rodzai czy pochłaniasz wszystko co wpadnie w kopytka?

Bez różnicy czy książka kucharska, encyklopedia, słownik czy przygodowa albo fantasy ?? Odczuwasz nieodpartą potrzebę pochłonięcia każdej książki w zasięgu wzroku :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytanie książek mówisz. Jakichś konkretnych rodzai czy pochłaniasz wszystko co wpadnie w kopytka?

Bez różnicy czy książka kucharska, encyklopedia, słownik czy przygodowa albo fantasy ?? Odczuwasz nieodpartą potrzebę pochłonięcia każdej książki w zasięgu wzroku :P

Fantasy. Teraz czytam cykl ,,Pozaświatowcy". Pyrzygodowe też, ale rzadziej.

Edytowano przez Blue Sparkle
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...