Skocz do zawartości

Dom Wielkiej Siostry


Arjen

Recommended Posts

- Jeny... Jaka drama queen... - wziąłem chleb, maslo, ogórka i sałatę po czym przeminiłem owe składniki w kanapkę. - Ja dziś tak na biednawo. Poza tym, nie jadam mięsa to i w sumie nawet lepiej, że sie nie załapałem na spaghetti. Tak czy siak, smacznego.

Link do komentarza

Możecie być do diabła ciszej ?! Własnych mysli nie słysze!!!

 

"siedzi przy blacie,niewzruszona przeżuwa" - Widzę ze ktoś wstał lewym tylnym kopytem,czy słyszę to już od ciebie drugi raz ? 

Ja ich próbuje tu uciszyć -.- chce w spokoju rozwiązywać krzyżówkę !

 

Chwila... co to może być.... idiota na cztery litery....hmmmm

 

Super utknąłem z banda alkoholików -.-

 

LUDZIE CISZEJ JA TU WŁASNYCH MYSLI NIE SŁYSZE!  

 

Hmm...tak,racja,totalny optymista.

Link do komentarza

"W Zadaniach cisza i tutaj cisza..." pomyślałem, po czym na drzwiach wejściowych do Domu Wielkiej Siostry przyczepiłem kartkę z logiem WZS (Wolontariat Zapalonych Strażaków, oryg. V.F.D, Seria Niefortunnych Zdarzeń):

 

 

vfd__s_eye_tattoo_by_phyrexio-d35v6qs.pn

 

oraz z napisem: U nas zawsze cicho sza!

Link do komentarza

*Odwraca głowę i patrzy na MoonSlash'a,uśmiecha się również* -Heh,dzięki  :twiblush2:  Mam nadzieję że też się utrzymasz,powodzenia,ile znalazłeś dotąd ?  :twiblush:

- Nie ma za co :). Ja no cóż... jeszcze nic. Jedynie co anulowano mi punkty minusowe za to że wstawiłem post który przedstawiał symbole i treść zadania.

Link do komentarza

-Jak widzę twój team nieźle pracuje..."napiła się kakaa,spojrzała na MoonSlash'a" - Chcesz trochę ? :3

- Tak poproszę. Mój Team pracuję tylko ja nic nie znalazłem. Wątpię żebym dłużej tu zabawił "Powiedział z zasmuconym głosem".

Edytowano przez MoonSlash
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...