Skocz do zawartości

Dom Wielkiej Siostry


Arjen

Recommended Posts

-Nie wiem,pewnie jeszcze śpią...dopiero dwudziesta. 

-Pewnie tak. "Wstałem od stołu i spojrzałem na Tamarę"- Dziękuję za Kakao i za rozmowę. Jesteś bardzo miła. " Zaczerwieniłem się lekko"- To ja... ten tego... Idę do siebie. Jak byś miała ochotę to wpadnij do mnie do pokoju. Chociaż wątpię przy kolorze który w nim panuje nikt do mnie nie zagląda. Jeszcze raz dziękuję.

Link do komentarza

- Ach! Przynajmniej 2 księżyce znalazłem. Ciekawe, kto znajdzie tę szczególną ikonkę - powiedziałem rozciągając się po drzemce. - Tamara, ty się tam nie martw. Nie odpadniesz. Przede wszystkim pierwsi polecą ludzie, którzy niby uczestniczą w "Big Sistah" zapewne. Są osoby, które w ogóle się nie udzielają lub udzielają się okazjonalnie.

Wówczas zauważyłem mapę świata. Wówczas zacząłem mówić trochę niczym lord. Dla efektów założyłem monokl i nieco poprawiłem włosy.

- Aczkolwiek należy również przyjąć poprawkę, iż niektórzy uczestnicy mogli wyjechać i nie mają dostępu do internetu w tym momencie. 

Link do komentarza

- Ach! Przynajmniej 2 księżyce znalazłem. Ciekawe, kto znajdzie tę szczególną ikonkę - powiedziałem rozciągając się po drzemce. - Tamara, ty się tam nie martw. Nie odpadniesz. Przede wszystkim pierwsi polecą ludzie, którzy niby uczestniczą w "Big Sistah" zapewne. Są osoby, które w ogóle się nie udzielają lub udzielają się okazjonalnie.

Wówczas zauważyłem mapę świata. Wówczas zacząłem mówić trochę niczym lord. Dla efektów założyłem monokl i nieco poprawiłem włosy.

- Aczkolwiek należy również przyjąć poprawkę, iż niektórzy uczestnicy mogli wyjechać i nie mają dostępu do internetu w tym momencie

- Linds żyjesz !!! Niestety co racja co racja i szczerze szkoda mi tych użytkowników. Tyle starania by się dostać, potem wyjazd i wszystko poszło. Tak po za tym co u ciebie?

Link do komentarza

- Linds żyjesz !!!

- No oczywiście, że żyję. Jestem podróżnikiem i lubię zwiedzać nowe regiony świata, ale na drugi świat mnie jeszcze nie śpieszno  :NjdaT:

- Niestety co racja co racja i szczerze szkoda mi tych użytkowników. Tyle starania by się dostać, potem wyjazd i wszystko poszło. Tak po za tym co u ciebie?

- Odwalam cały lipiec praktyki. I cały ten tydzień harowałem ciężko po 8 godzin w magazynie detali samochodowych. Na szczęście w poniedziałek trafiam do spedycji, będzie dużo lżej. 

Link do komentarza

A to tu, to tam... pogimnastykować się trzeba przecież na przykład, odprężyć po wyczerpujących zadaniach czy czymkolwiek innym, w każdym bądź razie ja tak robię, nie wiem jak reszta, ale rzeczywiście ostatnio tu pusto. Na początku tu takie tłoki były, że aż trudno było zostać zauważonym, a teraz PUUUSTO. Znudziło się chyba większości towarzystwo współlokatorów.

Link do komentarza

A to tu, to tam... pogimnastykować się trzeba przecież na przykład, odprężyć po wyczerpujących zadaniach czy czymkolwiek innym, w każdym bądź razie ja tak robię, nie wiem jak reszta, ale rzeczywiście ostatnio tu pusto. Na początku tu takie tłoki były, że aż trudno było zostać zauważonym, a teraz PUUUSTO. Znudziło się chyba większości towarzystwo współlokatorów.

Może przez to że jesteśmy podzieleni na grupy.

Link do komentarza

-Współczuję ci że musisz tak harować. Wpadaj częściej pogadać, ostatnio się tu jakoś pusto zrobiło. Dzisiaj jedynie z Tamarą pogadałem trochę i już jakieś podejrzenia ze strony Cuddly.

 

- Zauważyłem tą pustkę, w końcu wywiesiłem kartkę z napisem "U nas zawsze cicho sza!". Wpadałbym częściej, ale wiesz, kwestia czasu. 

Link do komentarza

U nas to trudno stwierdzić, kto poleci, każdy się choć trochę udziela. Ja na wylecenie mam takie same szanse jak Ty, w sumie u nas w drużynie chyba się po równo one rozkładają. Cóż, pożyjemy zobaczymy, może Ty wylecisz, może ja, może ktoś inny.

Ale tak szczerze obecne zadanie nie idzie mi w ogóle ani jednego księżyca nie zgarnąłem.

 

- Zauważyłem tą pustkę, w końcu wywiesiłem kartkę z napisem "U nas zawsze cicho sza!". Wpadałbym częściej, ale wiesz, kwestia czasu. 

Nie ma sprawy będę wyczekiwał twoich przybyć.

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...