Skocz do zawartości

Dom Wielkiej Siostry


Arjen

Recommended Posts

- Magento, akurat mam jakieś hiszpańskie wino półsłodkie. Nie pamiętam rocznika, wiem jedynie, że to nie jest młode wino. Nigdy nie miałem głowy do takich szczegółów jak wiek alkoholu :P Poczęstowałbym teraz, no, ale skoro Big Sistah zarządziła zakaz picia w nocy, trzeba poczekać do rana. 

Link do komentarza

Masz rację, Linds, poczekamy z tym na odpowiednią godzinę, a póki co możemy zadowolić się błogim lenistwem i kompletnym nic nierobieniem. Musimy się przygotować, niedługo kolejne zdania trzeba będzie wykonać. Strach się bać, co tym razem wymyśli Księżniczka.

Ja też się tym nie pokoje, ale mam Tofiffee. Magenta dzięki pośpiewamy sobie najemy się słodyczy a potem nad ranem spać. xD

Link do komentarza

Tyle osób zapomina, że w Big Sistah jesteśmy jako my, ludzie, użytkownicy, nie jako kucyki... 

"A co tam" - pomyślałem i po chwili koncentracji przemieniłem się w swoją ponysonę (avatar).

 

Najwyżej Księżniczka napisze, że śniłem na jawie, czy coś.

 

Wychodzę na chwilę z pokoju Magenty, by wrócić po chwili z winem.

- Szanowna Magento, jest już słońce, a to oznacza, że mogę cię uraczyć tymże winem - rzekłem z szarmanckim uśmiechem, po czym napełniłem 3 kielichy. 

- Wybacz Tamaro, ale z tego, co wiem to tyś nieletnia. Głupio mi tak dzieci upijać. 

Wziąłem łyk wina, po czym zacząłem się zastanawiać.

- Dziwne... jest już wtorek, a nadal nie ma zadania. Już jest dzień spóźnienia wg harmonogramu... w razie Księżniczka wymyśli coś bardzo trudnego, to tym razem więcej osób może się nie wyrobić do czwartku. 

Edytowano przez Linds
Link do komentarza

- No w końcu Księżniczka zareagowała! Wygląda na to, że tym razem nikt nie odpadł. Ciekawe tylko, kto wyląduje w drużynie Matalosa, a kto w drużynie Magenty. 

Spoglądam w kierunku drużyny Matalosa.

- W każdym razie, jego drużyna już teraz jest dość liczniejsza dzięki jego armii małych dzieci. 

Link do komentarza

- No w końcu Księżniczka zareagowała! Wygląda na to, że tym razem nikt nie odpadł. Ciekawe tylko, kto wyląduje w drużynie Matalosa, a kto w drużynie Magenty. 

Spoglądam w kierunku drużyny Matalosa.

- W każdym razie, jego drużyna już teraz jest dość liczniejsza dzięki jego armii małych dzieci. 

- Wielka siostra oceniła nasze pieśni i hymny. Wiedziałem że wypadne najgorzej. Teraz tylko czekać na przydział.

Edytowano przez MoonSlash
Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...