Skocz do zawartości

Przygody


Tarreth

Recommended Posts

1. Hej maleńki, nie bój się już!

Świat nie jest wcale taki zły!

Do przodu skocz, obróć się też,

Świat na głowie postaw, haha!

Strachy na lachy, krzyknijj: uh-ah!

Swoją własną zmorę przestrasz!

Przyjaciela za rękę weź,

Skocz i krzyknij z nim na raz!

Przygody chwytaj w garść!

Ref:

Rytm pogodny, już znasz!

Dalej, dalej, dalej, hej-ha!

Nie ma już strachu, nie ma łez,

Twoich wszystkich trosk to kres!

Cóż... może tyle wystarczy? Orydżinal sound baj Tarreth :D

Link do komentarza
  • 2 weeks later...

Pusty bok, pusty bok. U kucykaaaa aaaa. Który smutny, smutny jeest wciąż. Leeecz znaczeka aaaaaa. Wciąż nie widaaaać aaa. I pusty, wciąąż jeest bok. Ref. Hej kucyku aaaa Spójrz na swój book aaa. On przypomni, przypomni rozpacz twą. Nieszczęęśliwy, aaa. Mały kucyku aaa. Który w oczach, masz tylko same łzy Płynie czas, płynie czas. Jak ta rzeka, aaa. A znaczka, jak nie było, tak nie ma. W twoim sercu aaa. Jest wciąż smutek aaa. Bo znaczka, cały czas nie masz. Ref. PS. Jeśli wygram to nagram moje wykonanie :D

Link do komentarza
  • 1 month later...

Umm... No to... No to.... No to..... No to...... No to....... Spróbujcie przez chwilę wczuć się w Rainbow Dash. Poczuć to co ona, podczas nocnej eskapady. Wyobraźcie sobie noc. I opiszcie co zobaczyliście oczyma wyobraźni. Opiszcie noc, tak, jak wy ją widzicie. Czy jest to wolność i piękno? Czy zwykła, ciemna, nieprzyjazna imitacja świata, który oglądacie każdego dnia? No. Do roboty xd

Link do komentarza

Na skraju chmury stoję, otwieram oczy i widzę...

Noc.

Bezkresną, magiczną noc, kiedy to wszyscy odpoczywają, zamiast wielbić to, co w nocy można zaobserwować!

tysiące gwiazd, migoczących, świecących... patrzących jasno przez nocne odmęty na ziemię. Senną ziemię, pochłoniętą przez mrok. Przez całun ciemności, pozwalający ziemi odpocząć, zasnąć.

To jest... piękne.

Rozłożyć skrzydła i wzbić się! Wzbić i podróżować tylko w nocy! Podziwiać noc z każdej strony! Tańcząc samotnie, tańczyć z Nocą! A jednocześnie nie być widzianym przez nikogo. Tylko ja i Noc.

Przepiękny księżyc, stróżujący w nocy, dbający o magię tej pory... Ach!

Cisza... Cisza i nie-cisza. Inne życie toczy się w nocy, sprawiające, że zmysły wariują! Ekscytujące, straszne... pociągające. Zmuszenie się do wytężenia zmysłów, do uświadomienia sobie, że przepiękna Noc nie jest jedynie piękna, ale i niebezpieczna. Drapieżna.

Dwie natury jednej postaci... Czy jest coś piękniejszego?

Link do komentarza

No, Cahir, pokazałeś klasę! Niesamowity tekst, z jedną wadą... Był taki krótki! A teraz przejdę do przygody opisanej w pamiętniczku... Cóż, jak wiadomo, Rainbow jest najodważniejsza ze wszystkich kucyków... Wiadomym więc było, że prędzej czy później przełamie swój strach i wyruszy w ciemną noc by zbadać to, co niezbadane, by przekonać się, że świat w gruncie rzeczy nocą nie jest taki niebezpieczny, jak się wydaje. Przepędzić swój własny strach...? Do tego zdolna jest tylko Rainbow Dash! Brawo! Czekam na kolejne przygody tęczowego pegaza z Cloudsdale :3

Link do komentarza

Dobra, wrzucę więc to, co napisałem. Miało być dłuższe, lepsze i w ogóle, ale... jakoś nie mogę tego dokończyć :P *** Noc… Cóż to za wspaniała pora. Majestatyczna i tajemnicza – trochę jak życie. No bo w końcu w ciemnościach nie widać zbyt wiele, musimy sami sprawdzić, co kryje się tuż obok. Raz trafimy na coś zachwycającego, raz… wpadniemy na drzewo, ale… w tym tkwi zabawa, czyż nie? Dzięki ciemnościom możemy na nowo zwiedzać od dawna znane ścieżki… Noc… Jak ktoś może sądzić, że nie może nam zaoferować nic pięknego? Wystarczy spojrzeć w górę, na gwiazdy. Tysiące malutkich, migoczących światełek, jaśniejszych i ciemniejszych. To właśnie dzięki nocy możemy podziwiać ich wspaniałość. Szkoda, że niewielu potrafi to docenić...

Link do komentarza

No ja nie wiem, Cahir. Ty uważasz tą część za słabszą, a ja... wręcz przeciwnie. Dla mnie jest lepsza od pierwszej, no i dłuższa :) Bardzo przyjemnie się to czytało. I to wyzwanie rzucone spadającym gwiazdom... Ładnie. Hmm, opowiastka o gwiazdach... W takiej samej formie jak poprzedni tekst?

Link do komentarza
  • 4 weeks later...

Cja. Chyba nie ma sensu robić kolejnego opisu. Po prostu piszcie co myślicie. A jak komuś by się nudziło: Czy myślicie, że Rainbow Dash postąpiłaby dobrze opuszczając wszystko co przyziemne, porzucając ostatni łańcuch krępujących ją więzów tym samym na zawsze stając się częścią wiatru?

Link do komentarza

Hmm... nie wiem czy to efekt Komy, czy nie, ale... jakoś wczoraj miałem wrażenie (jak to czytałem), że wpis jest jakoś bardziej... emocjonalny niż dwa poprzednie razem wzięte :P Co nie zmienia faktu, że fajnie się to czytało. Ładna trójczęściówka. Na pytanie to w sumie... nie potrafię odpowiedzieć. Huh... Ot tak porzucić wszystko - przyjaciół, swoje życie i wszystkie dotychczasowe przyjemności, by "stać się wiatrem"? No ja tam nie zdobyłbym się na taką rzecz.

Link do komentarza
  • 1 month later...

A ja z ogromną chęcią przeczytałabym nowy wpis (bo to nie to samo, jak czytasz jeden wpis 10 razy...). Cóż. Nigdy nie wypowiadałam się tutaj, a sama promuję akcję "Wypowiadaj się w przygodach, do jasnej ciasnej!". Więc wypadałoby coś powiedzieć. Ale to nie będzie komentarz na silę ;) Po przeczytaniu wszystkich obecnych pamiętników mogę śmiało powiedzieć, że Pamiętnik RD jest ze wszystkich najlepszy. Nawet, jeżeli styl pisania, który ty preferujesz, Cahir, nie pasuje do naszej Rainbow. Każde słowo łączy się z całością... I przez to każde jest przyjemnością. Brnie się dalej w tekst, nie patrząc na błędy i czas. Wspaniale opisujesz wszystkie wydarzenia - co czuje Rainbow, itp. Wspaniale i pięknie piszesz, naprawdę. Szkoda tylko, że (tak jak powiedział Warmen) wyznajesz zasadę "Nic na siłę...". Na pewno jest MNÓSTWO użytkowników, którzy czytują twoje historie a nie wypowiadają się tutaj. Z niecierpliwością czekam na następne części!

Link do komentarza

Soczku, nie szkoda właśnie. Wolałabyś, żeby pisał...co tydzień ale bez pomysłu i bez sensu? (sam wyznaję tą zasadę :P) Dobrze jest jak jest, mi nie przeszkadza. Nauczcie się cierpliwości, bronies xD (już starczy tej niepotrzebnej rozmowy?)

Oj tam, przyjemnie się czyta, a ruch tu większy niż kiedy dawałem zadania. ^^'''

Link do komentarza
  • 2 months later...
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...