Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Ares Prime

MLP - Przybysz [Crossover] [Adventure][Z]

Recommended Posts

Mój pierwszy fanfic napisany podczas wyjątkowo nudnej służby.
Zapraszam również do komentowania i czytania na Deviant Art.

Wersja DA
http://browse.deviantart.com/?order=5&q=mlp%20pl#/d4wwf1k

Wersja na Google.doc
Cz I
https://docs.google.com/document/d/15cr9Ahn8lcxYh10kerhMwbaXfEhPKlp0sGGHw3RP3Uk/edit

Cz II
https://docs.google.com/document/d/158X-UnB9mJM0H9544M6UVlSng4HIMKYJEWdSx9Z8ha4/edit

najnowszy rozdział - VII
wywaliłem całe opowiadanie (bo to była olbrzymia ściana tekstu). teraz wrzucaj tylko info o nowym rozdziale.

ps
miło by było jakbyś krótko napisał o czym jest ten fanfik :P
bob

Share this post


Link to post
Share on other sites

Miło że wreszcie ktoś zauważył i skomentował, choć nie tak jak się spodziewałem. No nic, już śpieszę z wyjaśnieniami co i jak. Fanfic opowiada o pojawieniu się w Equestrii tajemniczej istoty z innego świata. Podczas obserwacji gwiazd Twilight Sparkle zauważa spadający meteoryt, i następnego dnia rusza na jego poszukiwania. Lecz zamiast kosmicznej skały, znajduje olbrzymi miecz i ślady prowadzące do lasu Everfree. Po zebraniu pozostałych przyjaciółek poztanawia ruszyć tropem śladów. Podczas wędrówki zostają zaatakowane przez mantykorę. Z niebezpieczeństwa ratuje ich właściciel dziwnych śladów - olbrzymia metalowa istota z innego świata - Transformer o imieniu Dinotron.... No właśnie... kilka słów o tymże Dinotronie. Jest to ogólnie moja pierwsza postać TF RPG. Od 4 lat grałem nim na różnych forach gdzie były prowadzone RPG o tematyce Transformers. Szczegółów nie zdradzę, zainteresowanych zapraszam do przeczytania FF. I następne części będą aktualizowane zarówno na DA jak i Google.doc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Powiem wam że czytając tą opowieść naprawde odczuwam każde słowo i widze oczyma wyobraźni cały ten świat Wspaniała opowieść oraz niezwykłe momenty wraz z Pikantną akcją .Zachęcam wszystkich Fanów MLP oraz Transformersów by czytali Najlepsze jednak jest w tym wszystkim to iż nawet jak domyślasz sie co będzie następne to jednak autor i tak cię zaskakuje.I takie powinny być Historie i opowiadania .A jeśli hodzi o uczucia które ona powduje ,Powiem iż każdy odczuje Game barw Kolorowych uczuć i doznań z każdym następnym zdaniem innymi słowy Dla autora

I to powie więcej niż tysiąc słów

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sory że tak post pod postem. Oficjalnie udało mi się zakończyć opowiadanie. Jak dobrze pójdzie, następne teksty będą już wyłącznie o kucykach, bez crossoverów.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hola hola dlaczego następne będą wyłącznie o kucykach? Tan mi się bardzo spodobał, zrób chociaż sequel jak nie więcej takich opowiadań :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Seaquel mówisz ? Raczej są na to nikłe szanse, chyba że machnę na wolnym czasie FF wyłącznie o przygodach Dinotrona. Ale się jeszcze zobaczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naprawdę, świetny FF! Sam się praktycznie czyta, widać , że pisany z pasją.Przeważnie nie przepadam za crossoverami ale ten mnie naprawde wciągnął. Oczekuje Sequela !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cholera... to ja się prawie 2 miesiące męczyłem nad pisaniem tego FF, a dopiero teraz dostaję komentarze i pochwały od innych. Nu nic, lepiej późno niż wcale. Wielkie dzięki. :P Chyba na serio pomyslę nad sequelem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

×
×
  • Create New...