Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Ares Prime

MLP - Przybysz [Crossover] [Adventure][Z]

Recommended Posts

Mój pierwszy fanfic napisany podczas wyjątkowo nudnej służby.
Zapraszam również do komentowania i czytania na Deviant Art.

Wersja DA
http://browse.deviantart.com/?order=5&q=mlp%20pl#/d4wwf1k

Wersja na Google.doc
Cz I
https://docs.google.com/document/d/15cr9Ahn8lcxYh10kerhMwbaXfEhPKlp0sGGHw3RP3Uk/edit

Cz II
https://docs.google.com/document/d/158X-UnB9mJM0H9544M6UVlSng4HIMKYJEWdSx9Z8ha4/edit

najnowszy rozdział - VII
wywaliłem całe opowiadanie (bo to była olbrzymia ściana tekstu). teraz wrzucaj tylko info o nowym rozdziale.

ps
miło by było jakbyś krótko napisał o czym jest ten fanfik :P
bob

Miło że wreszcie ktoś zauważył i skomentował, choć nie tak jak się spodziewałem. No nic, już śpieszę z wyjaśnieniami co i jak. Fanfic opowiada o pojawieniu się w Equestrii tajemniczej istoty z innego świata. Podczas obserwacji gwiazd Twilight Sparkle zauważa spadający meteoryt, i następnego dnia rusza na jego poszukiwania. Lecz zamiast kosmicznej skały, znajduje olbrzymi miecz i ślady prowadzące do lasu Everfree. Po zebraniu pozostałych przyjaciółek poztanawia ruszyć tropem śladów. Podczas wędrówki zostają zaatakowane przez mantykorę. Z niebezpieczeństwa ratuje ich właściciel dziwnych śladów - olbrzymia metalowa istota z innego świata - Transformer o imieniu Dinotron.... No właśnie... kilka słów o tymże Dinotronie. Jest to ogólnie moja pierwsza postać TF RPG. Od 4 lat grałem nim na różnych forach gdzie były prowadzone RPG o tematyce Transformers. Szczegółów nie zdradzę, zainteresowanych zapraszam do przeczytania FF. I następne części będą aktualizowane zarówno na DA jak i Google.doc

Powiem wam że czytając tą opowieść naprawde odczuwam każde słowo i widze oczyma wyobraźni cały ten świat Wspaniała opowieść oraz niezwykłe momenty wraz z Pikantną akcją .Zachęcam wszystkich Fanów MLP oraz Transformersów by czytali Najlepsze jednak jest w tym wszystkim to iż nawet jak domyślasz sie co będzie następne to jednak autor i tak cię zaskakuje.I takie powinny być Historie i opowiadania .A jeśli hodzi o uczucia które ona powduje ,Powiem iż każdy odczuje Game barw Kolorowych uczuć i doznań z każdym następnym zdaniem innymi słowy Dla autora

I to powie więcej niż tysiąc słów

Sory że tak post pod postem. Oficjalnie udało mi się zakończyć opowiadanie. Jak dobrze pójdzie, następne teksty będą już wyłącznie o kucykach, bez crossoverów.

Hola hola dlaczego następne będą wyłącznie o kucykach? Tan mi się bardzo spodobał, zrób chociaż sequel jak nie więcej takich opowiadań :)

Seaquel mówisz ? Raczej są na to nikłe szanse, chyba że machnę na wolnym czasie FF wyłącznie o przygodach Dinotrona. Ale się jeszcze zobaczy.

Naprawdę, świetny FF! Sam się praktycznie czyta, widać , że pisany z pasją.Przeważnie nie przepadam za crossoverami ale ten mnie naprawde wciągnął. Oczekuje Sequela !!!

Cholera... to ja się prawie 2 miesiące męczyłem nad pisaniem tego FF, a dopiero teraz dostaję komentarze i pochwały od innych. Nu nic, lepiej późno niż wcale. Wielkie dzięki. :P Chyba na serio pomyslę nad sequelem.

• Create New...