Skocz do zawartości

Będzie koncert


Goatse

Recommended Posts

Motyw taki, jest koncert, wybieracie się, chcecie się wybrać, chcielibyście się wybrać, wiecie o czymś co uważacie z godne uwagi, piszcie tu ( chyba takiego tematu jeszcze nie ma, jesli jest to sorki, nie sprawdziłem :D)


tak na dobry początek, to wygląda ok, jak dla mnie http://www.koncertomania.pl/koncert/186923/acid-drinkers-apteka-sosnowiec-27-04-2012.html
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

okolice Bytomia, to Wiatrak w Zabrzu(too mainstream), Gliwice, Ruda Śląska, Katowice, albo nawet Mikołów (za Katowicami) w Bytomiu koncertów nie ma, chociaż przez ostatnie lata odbywały się całkiem spoko tzw. "bytomskie juwenalia", ale coś cicho o nich w tym roku. ja robię sobie pauzę, bo pewnie będę kuł do egzaminów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koncerty w okolicach Bytomia? Ostatnie dni sierpnia, Będzin (z Bytomia dojedzie się tam w niecałą godzinę autobusem, więc nie jest to aż tak daleko), pod zamkiem co roku Festiwal Muzyki Celtyckiej, świetna atmosfera, muzyka tak samo, w tym roku znów się tam wybieram. A z cięższego grania to obowiązkowo się wybrać muszę 11 października tego roku do Katowic bo zagra tam mój najulubieńszy zespół ever, legenda folk metalu, Ensiferum. Będą promować nową płytę która wyjdzie za jakiś czas, a trasa koncertowa zwie się "Bearers Of The Sword Tour 2012". Jak się kto chce na celtyka albo na ensi wybrać to mogę więcej szczegółów podrzucić na pw.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 months later...

Moi drodzy, pragnę rozszerzać dobrą nowinę: w 2013 roku, 3 lipca zobaczymy Iron Maiden na żywo w łódzkiej Atlas Arenie, dzień później - w trójmiejskiej Ergo Arenie. Bilety kosztują od 165 zł do 330 zł. Mnie bliżej do Łodzi. Ktoś się pisze? :rd12:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Aaaaa Ironi w Polsce? Kurde gdyby grali bliżej,to na pewno bym był a tak co zrobić :octcry: Wiem że do Woodstocku jeszcze tyle czasu,ale wolę spytać będzie ktoś z forum czy tylko ja zamierzam jechać na ten festiwal za rok?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...