Skocz do zawartości

Quiz o Wonderbolts


Sosna

Recommended Posts

Zależy w którym momencie. Spitfire zdenerwowała się na przykład w chwili, w której Rainbow Dash nie dała jej dość do głosu składając służbę.

 

Oba znaczki widać na tych kadrach. Moja odpowiedź dotyczyła obu wizji fandomowych. Póki nie było odcinka o Akademii Wonderbotls, panował pogląd, że znaczkiem Spitfire jest pojedynczy piorun, gdyż w przeciwieństwie do Soarina nie miał skrzydeł (wyróżniał się). Dopiero odc. 7 III sezonu rozwiał te wątpliwości, jednak wolałem dla porządku wpisać obie wersje.

 

http://images.wikia.com/mlp/images/1/1c/Soarin'_and_Spitfire_at_the_gala_S1E26.png

 

http://images.wikia.com/mlpfanart/images/8/86/Spitfires_cutie_mark_Light_HD_by_lordkalem.png

 

http://25.media.tumblr.com/1f6cff05a652c14cdaadec0249061fe7/tumblr_mf4ir76sBs1ray2z4o1_500.png

Edytowano przez SPIDIvonMARDER
Link do komentarza

Spidi, szkoda że nie ma awarda za pierwsze, poprawne odpowiadanie w quizach, bo byś ode mnie dostał od razu :D.. Hmm.. Dobry pomysł na taką nagrodę.. Wracając do tematu -

No więc, od razu mówię, że odpowiedź jest dobra. A teraz pytanie quizowe!

 

Kto pierwszy wymieni poprawnie, po kolei wszystkie czynności, które wykonywali kadeci w odcinku "Wonderbolts Academy".

Link do komentarza

Hehe, takie pytanie było nawet na wiedzówce w Gdańsku ostatnio ;)

-Orbitki dookoła pasa (100? Nie pamiętam ile dokładnie);

-Kręcidło;

-Latanie w rotach (parach) i zbieranie chorągiewek;

-Pogodowy tor przeszkód;

-Chmury;

-Na koniec znowu orbitki.

 

Nie wiem, czy czegoś nie ominąłem.

 

Wymieniłem zadania ćwiczebne. Do czynności na pewno trzeba by było doliczyć posiłki i inne codzienne sprawy akademii^^

Link do komentarza

Heh.. Rzeczywiście mój błąd.. LOL, no dobra.. Odpowiedź poprawna, lecz pierwsze zadanie, czynność (O, już nie!) to wykonanie 500 orbitek, a nie 100, ale to drobnostka. Dodam jakąś fotkę, będzie ciekawiej, YAY!

 

Wonderbolts_dive_S2E10.png

 

A więc..

 

Kto jest najszybszym pegazem z Wonderbolts?

Link do komentarza
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

,,Nie zapomniany wieczór" - kiedy Rainbow Dash śpiewała o nich piosenkę, że będzie gwiazdą cyrku i wonderbolts będą szybować obok niej itd.

,,biletomistrzyni" - jak opowiadała o tym występie i że przyjmą ją do sojej grupy

,,Akademia Wonderbolts" - wspomniała kilka razy.

,,Huraganowa Fluttershy" - nazebraniu pokazów mówiła że przyleci oceniać ich prace jeden z wonderboltsów czyli spitfire.

Link do komentarza

Gwiazda Salonów - derby Wonderbolts + wcześniejsze wspomnienie

Tajemnica nadmiaru - nieudana interwencja wobec Spike'a

Klejnoty Harmonii - motyw z Shadowbolts

Sezon na Jabłka - Rainbow wspomina o ćwiczeniu sztuczki dla Wonderbolts

Ponaddźwiękowe Bum - Wonderbolts są parę razy wspomniani jako "nagroda".

Luna Odmieniona - znowu motyw z Shadowbolts

Ślub w Canterlocie nr 2 - Soarin jest na weselu

 

 

 

+

,,Nie zapomniany wieczór" - kiedy Rainbow Dash śpiewała o nich piosenkę, że będzie gwiazdą cyrku i wonderbolts będą szybować obok niej itd.
,,biletomistrzyni" - jak opowiadała o tym występie i że przyjmą ją do sojej grupy
,,Akademia Wonderbolts" - wspomniała kilka razy.

,,Huraganowa Fluttershy" - nazebraniu pokazów mówiła że przyleci oceniać ich prace jeden z wonderboltsów czyli spitfire.

 

ts

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...