Skocz do zawartości

Karton pełen kucyków!


Kamisha

Recommended Posts

...a w tym kartonie rysunki, figurki, pluszaki... zapraszam do oglądania moich prac :derptongue:

Oto niektóre z nich:

Pluszak RD, pewnie część z Was go widziała, był na FGE :)

Dołączona grafika

Pinkie ;)

Dołączona grafika

Figurka Fluttershy zrobiona z Super Sculpey

Dołączona grafika

Rysunki niespecjalnie mi wychodza :P

http://kamisia.deviantart.com/art/Rainbow-Dash-n-Spitfire-272334867?q=gallery%3Akamisia%2F46246&qo=11

Resztę możecie zobaczyć na http://kamisia.deviantart.com

Aktualnie rysuje Królową Chrysalis, więc niebawem mam nadzieję wstawić ;)

Jeśli obrazki nie mogą byc takie duże, to dajcie znać, zamienię na linki.

Dzięki za uwagę :smug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedajesz ją na Ebay'u ?Chyba najładniejsza maskotka jaką widziałem. Taka so Fluffy, i jak żadna inna ma słodki pyszczek.

Chciałbym mieć taką Flutershy albo Twilight.

Hmm... patrząc na to co tu zamieściłaś czuję się niepotrzebny... i figurki i pluszaki i rysunki... no cóż... mi zostaje siąść w koncie i poodbijać piłkę od ściany. Moja ocena 9/10

Każde dzieło jest oryginalne. Twoje też jest warte uwagi, no i ta różnorodność którą możesz się pochwalić ;-]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem zbiorczo ^__^ Po pierwsze: DZIĘKUJĘ! :) Po drugie - tak, Rainbow jest na aukcji, nawet Arpegius ją tutaj podał. Niestety jakiejś zawrotnej ceny raczej nie osiągnie, a szkoda, bo napracowałam się nad nią [nie mam maszyny] jak wół, no i materiał to nie polar, a droższy... Figurka Fluttershy się nie sprzedała, ktoś łaskawie zalicytował $20 i nie zapłacił :( Może niedługo znów wystawię...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiem zbiorczo ^__^ Po pierwsze: DZIĘKUJĘ! :) Po drugie - tak, Rainbow jest na aukcji, nawet Arpegius ją tutaj podał. Niestety jakiejś zawrotnej ceny raczej nie osiągnie, a szkoda, bo napracowałam się nad nią [nie mam maszyny] jak wół, no i materiał to nie polar, a droższy... Figurka Fluttershy się nie sprzedała, ktoś łaskawie zalicytował $20 i nie zapłacił :( Może niedługo znów wystawię...

Ech, ludzie nie umieją się poznać na dziele sztuki :< Wydałbym na tego pluszaka ostatnie pieniądze, gdybym tylko je teraz miał xd Zamierzasz może jeszcze robić pluszaki? Spróbuj także wystawić na allegro - taka Luna została sprzedana imo po całkiem niezłej cenie, a Twoje Dashie wygląda jeszcze lepiej ; >

I nie gadaj mi, że Ci rysunki nie wychodzą, bo wychodzą i to bardzo fajnie ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, ładne te pluszaki. Ile zajęło ci zrobienie RD? A na sprzedasz to wstawiaj na Allegro, i reklamuj to na tym forum, ktoś na pewno kupi :)

Heh, no tak, tylko ze na ebayu dostane duzo wyzsza cene :) Luna poszła za 150, a Dashie prawie już jest od niej droższa. Liczę na ~$200, a kto da w Polsce 600zł za pluszaka? Chyba tylko prezydent ;P

Rainbow robiłam ok. 20-30 godzin, dlatego chciałabym, aby cena była współmierna do pracy, jaką wykonałam, bo teraz to ledwo za materiały mi się zwraca.


A oto i Chrysalis :P

Wybaczcie słabą jakość obrazka, później, w lepszym świetle cyknę lepsze zdjęcie.

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach, aż chce się przytulic do tej Rainbow <3 Musi mieć mięciutkie futerko :D Pinkie też niczego sobie. Zazdroszczę ci... nigdy nie potrafiłabym uszyć maskotki, do tego jeszcze kucyka :O Szacun! Wyglądają naprawdę fantastycznie! :) Chrysalis... WOW *.* Wspaniały kolor ogona i grzywy! Bardzo ładny rysunek, strasznie mi się podoba ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pluszaki po prostu... epickie. Ktoś kupił RD za 20$ (prawie darmo, patrząc na wykonanie) i nie sfinalizował transakcji? Chyba umarł po drodze. Innego wyjaśnienia nie widzę. Jakbym miał taką Pinkie, to bym chyba całe swoje życie oparł na przytulaniu się do niej. Soo nice & fluffy... W porównaniu do pluszaków, Chrysalis wyszła gorzej. Nie znaczy to jednak wiele, bo pluszaki to absolutne mistrzostwo, a rysunek "tylko" bardzo dobry. Albo może to ja popadam w łatwy entuzjazm;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Jak już mówiłam, szycie wychodzi mi lepiej niż rysowanie, mimo że pluszaki w życiu uszyłam 4, a rysunków narysowałam, hm, niech policzę... jakieś 397509346240963295 sztuk :PPP Cóż, lepiej późno niż wcale odkryć swój cutie mark :P

Ktoś kupił RD za 20$ (prawie darmo, patrząc na wykonanie) i nie sfinalizował transakcji? Chyba umarł po drodze.

Nie, mówiłam, że za Fluttershy ten ktoś nie zapłacił. Rainbow aktualnie się sprzedała po $140. Myślałam, że będzie trochę więcej, no cóż. Lepsze to niż nic :) Teraz zaczynam szyć następne...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...