Skocz do zawartości

Nie tylko Trottery.


Recommended Posts

No właśnie, Trottery. Hmm... więc... produkcja Trotterów powraca.

Możecie zamawiać, lecz proszę wypełniać oto ten formularz:

A) Jeśli zamawiasz kucyka OC                                                                    B) Jeśli zamawiasz kucyka z serialu (Tu: tylko Trottery)
 

1. Rodzaj Ikonki *                                                                                        1. Imię kucyka                                                               

2. Imię kucyka                                                                                             2. W  którą stronę ma być obrócony?

3. Link do wyglądu                                                                                      3. Czy ikonka ma być podpisana? 

4.W  którą stronę ma być obrócony?                                                              Jeśli tak to jak?                                                       

5. Czy ikonka ma być podpisana? 
   Jeśli tak to jak?

6. Specjalne życzenia? (Robię wg. możliwości)

 

----------

* Rodzaje Ikonek:

1. Skaczący TYLKO KLACZE  mlp__bouncy_pony_sweet_heart_by_kamillya <---  Nie ja go stworzyłam

2. Trotter      sundance_trotter_by_kathyhauser-d4df6ki.  <---  Nie ja go stworzyłam

3. Chmurka TYLKO KLACZE floating_cloud_icon_by_lekadema-d59w8k3.  <---  Nie ja go stworzyłam

----------

Drodzy użytkownicy,
Jako, iż w tym roku nie będę miała czasu na robienie darmowych trotterów możecie zamówić je na moim deviantART:

www.galaxiiied.deviantart.com

Jedna ikonka (w zależności od rodzaju) Kosztuje max. 20 points (FORUMOWA PROMOCJA)

Dziękuję, galaxiiied.

Edytowano przez galaxiiied
  • +1 3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Trotter                                                                                                                                

2. Draco                                                                       

3. http://worldofequestria.pl/media/uploads/avatars/41369e07a64fdbeac8af578306aa5bda0dae4388.png                                                             

4. lewo                                                                                                           

5. nie
 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Trotter                                                                                                                                

2. Draco                                                                       

3. http://worldofequestria.pl/media/uploads/avatars/41369e07a64fdbeac8af578306aa5bda0dae4388.png                                                             

4. lewo                                                                                                           

5. nie

 

Mogłabym poprosić Cię o większy obrazek i CM?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłabym poprosić Cię o większy obrazek i CM?

CM miał nie mieć, a o większy obrazek? Hmm... Nie wiem, robiłem ostatnio format i nie zapisałem sobie między innymi tego OCka :/. Jeśli znajdę, to zedytuje posta.

 

 

http://www.fotolink.su/pic_b/40360a7584e35b6eb4837cc8b1c199c3.png

Edytowano przez Draco
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...