Skocz do zawartości

Ocena, komentarz, krytyka, wasze zdanie i kanapka


Kxsu Kxreq

Recommended Posts

Postaram się dodawać conajmniej 1 wpis na tydzień [licząc od niedzieli] w okresie wakacyjnym

Jeżeli chcecie skrytykować, skomentować albo napisać, co według was BonBon/Lyra powinna zrobić, możecie napisać posta poniżej

Post należy poprzedzić tagiem, o który wpis chodzi

Przykład:

[Wpis 1]

A tak w ogóle to nie postawiłeś tam przecinka i za to cię zhejce!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Wpis 1]

Gdy już była blisko mojego głowy, rzuciłam się na jej szyje i przytuliłam mocno.

1. Szyję

2. Mojej głowy

Dziękuję, polecam się.

CIekawym wielce, jakie kłopoty wynikną z owego prezentu...

//Dzieki za uwagę, jakimś cudem mi to umknęło xD.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Jakaś chora obsesja Lyry, podoba mi się to.

Według mnie Lyra i tak będzie pracować nad rękami.

Tylko teraz może bez magii, jakiś drewniany mechanizm.

Ciekawe byłoby jakby Lyra znalazła jakieś stare malowidło ludzkiej ręki.

Tak tylko piszę :zecora4:

// posiadam jeden wpis ktory jest w rozbudowie jeszcze na przyszlosc, gdzie jest malowidlo reki :muffin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 5 months later...

Jestem na tablecie więc nie umiem zacytować tutaj, teraz kawałku postu więc powiem że w pierwszym wpisie było takie zdanie ,,Hja usz muszę włychodzić"

po pierwsze, żeby zacytować kawałek wystarczy wpisać

tekst [/quote*] bez *

po drugie, ona miała pełną buzię

Edytowano przez GamesPon3
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

Przeczytałam dzisiaj wpisy od szóstego dalej. Bardzo mi się spodobały (aż ci repki dałam! :v) , pełne humoru i idealnie oddają wariactwa Lyry. Dokładnie tak ją sobie wyobrażam c: W dodatku dostrzegam pewne tajemnicze zdarzenia jak te kukły. Ciekawi mnie co z tego wyniknie bo wątpię, żeby było to jednorazowe zdarzenie bez żadnego sensu. 

 

Także nie mam zastrzeżeń. Obecna forma mi się podoba, język także. Tylko czytać  :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie czytałam wpisów w dziale Pinkie. Przyznam, że okropnie mi się nie podoba pomysł łączenia pamiętników. Najwyraźniej żeby ogarnąć całość będzie trzeba czytać wszystko x.x A w każdym razie conajmniej dwa pamiętniki. No nic. Zobaczymy jak się to rozwinie. Ty swoją robotę wykonujesz bardzo dobrze ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...