Skocz do zawartości

Przygody Fluffle Puff'a: "PFUDOR" (RPJTNT) - Napisy PL


Gość

Recommended Posts

Jedna z tych piosenek, animacji, które wprost wchodzą do głowy i nie chcą jej opuścić. Całość wprost pozytywnie mnie rozwala xD Kto nie lubi Fluffle Puff'a? :D Zachęcam do obejrzenia i komentowania :D Raz obejrzycie i już się od tego nie oderwiecie xD A przynajmniej mam nadzieję, że większość z Was ;D

 

<http://www.youtube.com/watch?v=718Ptg3lwEM>

 

Sorki, że tak, ale jakoś nie umiałam znaleźć sposobu na dodanie tego filmu normalnie by był od razu do obejrzenia. Jeśli ktoś wie jak to zrobić to niech napiszę ;)

Edytowano przez Breeze
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widok tańczącej Chrysalis sprawił, że od razu się uśmiechnęłam i nacisnęłam: "Zapisz grafikę jako" :3 A tak w ogóle to jak pierwszy raz oglądałam ten filmik to właśnie myślałam, że na końcu na tą tęczę wskoczy :D 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu powtórzę to, co zamieściłem w komentarzu pod rzeczonym filmikiem:

 

Nie przepadam za tą postacią. Naprawdę. Kuc bez charakteru, bez perspektyw konkretniejszych występów w jakimkolwiek fanowskim dziele. Nie rozumiem tego całego fenomenu, skoro postać ta nie robi nic poza skakaniem po chmurach, czy innych kucykach. Cóż w tym takiego niezwykłego?

 

Filmik sam w sobie jest dość bezsensowny i nie zwrócił mojej uwagi czymś szczególnym, dobrym. Przez niecałe dwie minuty widziałem tylko owłosionego, cieszącego się kuca, skaczącego na tęczy, w rytm muzyczki, która swoją drogą też nie była najwyższych lotów. Pod względem technicznym animacja może i jest wykonana całkiem nieźle, ale całokształt, fabuła (a raczej jej brak) i sztuczność tego wytworu są dominującym argumentem, który motywuję moją opinię. Typowy film, który powstał po to, aby swą sztucznością zdobyć popularność wśród niektórych ludzi, którzy bez opamiętania sypią ''cytatami'' z owego filmiku, przy każdej możliwej okazji muszą wspominać kluczową ''sentencję'' tego wytworu, oraz wielbią go bez słowa sensownej argumentacji.

 

Nawiasem mówiąc - zmarnowałem swój czas na oglądanie tego. Sztuczne, bezsensowne, sprawiające wrażenie jakby ''mody''. :grumpytwi:

Edytowano przez Tric
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo do własnego zdania (w tym i ty Tric). Właśnie podejrzewałam, że nie każdemu się będzie to podobać i nie będzie każdemu do śmiechu. Masz racje co do tego, że postać i filmiki z nią nie mają fabuły, ale w mojej skromnej opinii te filmiki nie są dla fabuły lecz na rozweselenie i do śmiechu. Postać jest różowa, przyjemna dla oka i myślę, że również oryginalna ( i dziwna, nawiasem mówiąc). Spełnia warunki, które pozwalają jej wywoływać uśmiechy na twarzach większości osób. Jednym żarty i te filmiki się podobają, drugim nie. Ja lubię filmiki z tą postacią, ale mimo wszystko bardzo miło, że wyraziłeś własne zdanie na ten temat. I wiesz już przy okazji czego unikać ;P

Edytowano przez Breeze
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wideo z tym kucykiem zawsze poprawiają mi humor...chcę jej więcej i więcej.

..Idealny przykład na to ,że można stworzyć coś fanowskiego omijając te beznadziejne mroczne i smutne tagi w opowiadaniu pochodzenia OC.

 

Szczerze? To jest jedyny chyba fajny fan char w fandomie..

Wole oglądać tego kucyka niż kolejne beznadziejne wytwory tego typu (klik na link https://i.chzbgr.com/maxW500/7706252288/h44610666/ ) + oczywiście zła, mroczna historia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do napisów, to moim skromnym zdaniem polska wersja (czegokolwiek) bardzo często wypada gorzej (i w tym przypadku również mniej chwytliwie) od oryginału. Ja tam osobiście lubię filmiki o Fluffle Puff właśnie za ten ich bezsens i swoistą "sztukę dla sztuki". Swoją drogą, Fluffle Puff nie jest czasem klaczą?
I kilka innych znajdziek w tej tematyce:
- http://askflufflepuff.tumblr.com/ - tumblr twórcy tego OC
-

- kolejna część "Fluffle Puff Tales"
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamierzałam to dodać xD 

 

Ja tam osobiście lubię filmiki o Fluffle Puff właśnie za ten ich bezsens i swoistą "sztukę dla sztuki". 

Całkowicie się z tym zgadzam :D Te filmiki po prostu niszczą system :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...