Skocz do zawartości

retrybucja

Recommended Posts

Witam wszystkich, dołączyłem już jakiś czas temu, ale nie byłem zbyt aktywny :)

 

Jestem Jasiek, mam (prawie) 17 lat, kuce oglądam już od jakiegoś bliżej nieokreślonego czasu z dubbingiem *dramatyczna muzyka*. Słucham metalu, gram na basie, uwielbiam filmy, a w szególności stare horrory. I nie zapominajmy o Doktorze Who :) Mój ulubiony kucyk pierwszoplanowy to Pinkie Pie, a drugoplanowy to Trixie. Ulubiona księżniczka to oczywiście Luna - precz z solarnym reżimem (bez obrazy, po prostu nie mogłem się powstrzymać od napisania tego :) ).

Jestem z Częstochowy i witam was bardzo gorąco :)

Edytowano przez retrybucja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Usuń/zmień swoją sygnaturę, gdyż jest ona nieregulaminowa.

 

''W sygnaturze może się znajdować tylko jeden obrazek za wyjątkiem userbarów ułożonych jeden pod drugim i emotikon.'' - Regulamin forum, (4.4)

 

[...] ''sygnatury (wraz z podpisem) 700x240 pikseli (rozmiar czcionki standardowej: 14px). Waga awatara nie może przekroczyć 60kb.'' [...] - Regulamin forum, (4.3)

 

Radzę pośpieszyć się, gdyż za nieregulaminowe sygnatury są warny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Piter Wan Kenobi

Cześć! Baw się dobrze na naszym forum, przestrzegaj regulaminu itp. Już Cię lubię z powodu muzyki metalowej, horrorów i graniu na gitarze basowej :D. Widzę, że nikt nie zadał pytania. Masz jakiegoś najmniej lubianego kucyka? Pozdrawiam :hug4:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Baw się dobrze na naszym forum, przestrzegaj regulaminu itp. Już Cię lubię z powodu muzyki metalowej, horrorów i graniu na gitarze basowej :D. Widzę, że nikt nie zadał pytania. Masz jakiegoś najmniej lubianego kucyka? Pozdrawiam :hug4:

Nie przepadam za tą jedną małą z klasy Applebloom, która wyśmiewa jej brak znaczka. Mówię o tej "ważniejszej", ta druga jest mniej irytująca. Zapomniałem jeszcze dodać, że uwielbiam Discorda i Doctora Whooves'a :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj na forum!

Co ja będę się rozpisywać  :v

Masz zwierzaka?

Mój brat ma świnkę morską :)

 

 

Siema Siemka.

Jakie lubisz stare horrory?

Znasz może Crittersy, Gremliny, Laleczkę Chucky, "The Willies", Piątek 13-ego itp? 

^^

Za te stare horrory masz +10 Respect.

 

No ba! Z tego co wymieniłeś, nie widziałem tylko Willies. A tak to oczywiście Koszmar z ulicy Wiązów, Martwe Zło, Hellraiser itd.

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...