Skocz do zawartości

Gore Soul


Arcan

Recommended Posts

tumblr_md50lhtbZO1rz2yv5o1_1280.png

 

Imię: Gore Soul 

Płeć: Klacz

Rasa: Ziemska klacz

Wiek: 25 lat

 

Miejsce zamieszkania: Na granicy Everfree 

 

Rodzina: Brak.

 

Zawód: Alchemik.

 

Cutie Mark: Serce skrępowane łańcuchami oraz para kłów i rogów. 

Serce symbolizuje kontrole nad emocjami oraz pragnieniami, a kły i rogi ból i złość. 

 

Charakter: Soul jest bardzo figlarna oraz roztrzepana. Niczego nie bierze na serio. Często zdarza jej się zapominać o wielu rzeczach co prowadzi do sporej ilości wypadków (oraz odkryć) w jej pracowni. Łatwo się zakochuje. Jest  omnisexualna (czyli nie ma dla niej znaczenia płeć, rasa czy cokolwiek tego pokroju) .

 

Biografia:  Początki i dzieciństwo Soul jest nie znane, tak jak jej rodzina. Pochodzi z sierocińca w Ponyvile. Gdy była mała przypadkiem wypiła błędnie stworzoną miksturę miłości przez co zakochała się w sporo starszym od niej alchemczce Alexandrze. Ponieważ nikt nie mógł znaleźć odtrutki a standardowe antidotum nie działało musiała zostać odesłana do Uniwersytetu w Canterlot gdzie wielu alchemików głowiło się nad sposobem by ja wyleczyć. Przez 5 długich lat Soul cierpiała strasznie będąc oddzieloną od swojej "miłości" lecz z czasem nauczyła się kontrolować swoje uczucia (za co dostała swój znaczek). Niestety rezultatem było to że raz na jakiś czas musi ona wyładować całe nagromadzone w sobie emocję i uczucia. Robi to najczęściej w nocy - wabi swoje ofiary do swojej chatki na skraju Everfree gdzie odurza je i używając na nich swoich wywarów rozkochuje ich w sobie by potem ich wykorzystać.  Rano budzą się oni gdzieś na skraju lasu z strasznym bólem głowy ( a nieraz i innych części ciała).

 

Pluszak mojego OC. uszyty przez UKEŚ -->

imgur.com/a/4iQ7Z

Edytowano przez Arcan
  • +1 1
Link do komentarza

Wszystko gra, naprawdę  

 

-Nazwa - trochę krwawa ale ok. 

 

-Wiek, miejsce zamieszkania i zawód też gra.

 

-Wygląd jest fajny.

 

 

 Ale :

 

Niestety rezultatem było to że raz na jakiś czas musi ona wyładować całe nagromadzone w sobie emocję i uczucia. Robi to najczęściej w nocy - wabi swoje ofiary do swojej chatki na skraju Everfree gdzie odurza je i używając na nich swoich wywarów rozkochuje ich w sobie by potem ich wykorzystać.  Rano budzą się oni gdzieś na skraju lasu z strasznym bólem głowy ( a nieraz i innych części ciała).

 

 

 

 

Nie wiem co o tej części OC  napisać   :ming:  

 

 

c3d0981ae770f926eedf4eda7505b006.jpeg

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza

Hmm, nie mogę powiedzieć, że nie mam pewnych zastrzeżeń. Historia wydaję mi się absurdalna, zacznijmy od tego, że mała klacz nie chcący tworzy tak niesamowicie potężną miksturę, że z cofnięciem skutków jej użycia, mają problem największe umysły w stolicy. Kompletna bzdura. Ciąg dalszy to jakiś totalny chaos, co się w końcu z nią stało? Alhemicy nie zdołali znaleźć antidotum, ona sama opanowała swoje uczucia, i tak po prostu puścili ją z powrotem do Ponyville? Skąd się nagle wzięła jakaś chatka w Everfree? Przecież ona podobno mieszkała w sierocińcu! Nic tutaj nie jest wytłumaczone.

Dla mnie postać ewidentnie do poprawy, przede wszystkim radzę popracować nad umiejętnościami budowania sensownej i spójnej fabuły.

Edytowano przez Chikayoshi Yami
  • +1 1
Link do komentarza

Dlaczego w temacie jest Gore Soul a w temacie Gora?  :fluttershy4:

 Nie wiem jak mogę zmienić nazwę tematu a dopiero po umieszczeniu zobaczyłem błąd. 

 

 

Hmm, nie mogę powiedzieć, że nie mam pewnych zastrzeżeń... [...]

Dla mnie postać ewidentnie do poprawy, przede wszystkim radzę popracować nad umiejętnościami budowania sensownej i spójnej fabuły.

 

Po pierwsze jest to pierwsza "biografia" jaką pisze od szkoły średniej ( czytać-  od 7 lat) więc byłbym zdziwiony gdyby była udana. 

 

Co do spójnej fabuły - starałem się streścić jak to tylko możliwe więc wiele szczegółów pominąłem *(na przykład o tym że Alexandra zmarła i o tym co działo się w związku z tym z Soul; chatka należała właśnie do Alexandry i po jej śmierci Gore dostała ją w "spadku"  jako formę przeprosin ; mikstura miłości była stworzona przez Alexandre nie przez Soul; co do tego że NAJWIĘKSI alchemicy nie mogli znaleźć odtrutki - uważali Soul tylko za ciekawostkę nie poświęcali by przecież dużo swojego cennego czasu by znaleźć odtrutkę dla nic nie znaczącego kucyka z sierocińca; Gore Soul dostała się do Canterlot tylko dzięki wpływom Alexandry a po jej śmierci młoda Soul została po prostu wyrzucona z Uniwersytetu - ale to już długa historia którą opisze gdy znajdę czas.)* Gore Soul jest postacią której biografia zawiera wiele elementów 18+ z sexem i torturami włącznie. 

 

 

*- specjalnie dla ciebie Yami ujawniam parę szczegółów. 

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...