Skocz do zawartości

RadekNioch

Recommended Posts

Siemka, nazywam się Radek i mam 12 lat :) Obejrzałem wszystkie odcinki MLP: FiM, moim ulubionym kucykiem jest Fluttershy :D Mam kanał na YouTube, gdzie wstawiam filmiki, linki do kanału i strony internetowej na dole. Interesuję się programowaniem, grafiką komputerową, bronią palną oraz grami z serii S.T.A.L.K.E.R i GTA. Nie cierpię popełniania wielu błędów w języku polskim, najbardziej denerwuje mnie "wziąść" :) Dodam że jestem trochę kujonkowaty :D Muzyka to amerykański rap, coś pokroju Eazy-E czy Dr. Dre, w polskim rapie za mało jest oryginalności, w innych krajach zresztą też nie robią nic ciekawego :D Facebooka uważam za coś niepotrzebnego i ZUEGO, chociaż sam posiadam malutkie konto na wszelki wypadek. Lubię też zapychać wszystko emotkami, ale postaram się to ogarnąć :) Nie gram w Minecrafta, kiedyś grałem ale przestałem rozumieć ten fenomen, pomyślałem "co tu jest takiego fajnego?" i odstawiłem to mam nadzieję na zawsze. Jeszcze jedno - wszędzie, gdzie bywam, czy to gierka, czy serwis społecznościowy, czy cokolwiek innego - jestem RadekNioch, Radek Nioch albo radeknioch123. Jeżeli spotkacie kogoś z takim/podobnym nickiem, to będę to ja :)

 

Linki:

 

www.youtube.com/user/RadekNioch

 

radeknioch.manifo.com

 

Pozdrawiam :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka, nazywam się Radek i mam 12 lat :) Obejrzałem wszystkie odcinki MLP: FiM, moim ulubionym kucykiem jest Fluttershy :D Mam kanał na YouTube, gdzie wstawiam filmiki. Interesuję się programowaniem, grafiką komputerową. Nie cierpię popełniania wielu błędów w języku polskim. Dodam że jestem trochę kujonkowaty :D Facebooka uważam za coś niepotrzebnego i ZUEGO, chociaż sam posiadam malutkie konto na wszelki wypadek. Nie gram w Minecrafta, kiedyś grałem ale przestałem rozumieć ten fenomen, pomyślałem "co tu jest takiego fajnego?" i odstawiłem to mam nadzieję na zawsze.

Kurczę, tak wiele wspólnego :). Też obejrzałem wszystkie odcinki, i moim ulubionym kucykiem jest Fluttershy. Też mam kanał na YT, i wstawiałem filmkiki, ale były okrope i to porzuciłem. Ogólnie lubię komputery rozkręcać, skręcać, wprowadzać poprawki (od strony software'u), itp. Też bardzo nie lubię, gdy ktoś w moim otoczeniu popełnia błędy z polskiego, i też jestem trochę kujon (z matmy i fizyki). Facebooka mam ale nie używam. Kiedyś grałem w MC, ale zaczął schodzić na złą drogę.

 

Podsumowując, dużo wspólnych cech  :yay:

A tak w ogóle to siemanko i łapaj  :hug:

Edytowano przez Cordian
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ulubiony film? 

 

Lubię wszystkie z Jackie Chanem, może i Szklane pułapki :) Ogólnie kino akcji. A z seriali to MLP i Świat wg. Kiepskich.

 

 

Fajnie, Cordian :) Tyle że ja raczej nie w komponentach peceta tylko językach programowań itp. Ale podstawowe parametry znam.

 

Dziękuję wszystkim, którzy poświęcili chwilkę mojemu temacikowi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...