Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nazywał się Geralt z Polski. Był wiedźminem, zabójcą hejterów... wróć, nie ten scenariusz!

Witam, jak widać, jestem nowy na forum, choć przeglądam je od kilku tygodni, to postanowiłem się zarejestrować.

Co tu o sobie napisać... Mam na imię Jacek, od niedawna mam 18 lat, mieszkam w północno-zachodniej Wielkopolsce.

Co do zainteresowań, to moim głównym jest historia, zwłaszcza II wojny światowej i XXw. ale poza tym można powiedzieć, że interesuję się wszystkim mniej lub bardziej. Po prostu mam wiedzę ogólną i lubię gromadzić ciekawe informacje i ciekawostki z różnych dziedzin nauki i życia (chociaż w szkole nie jestem wielkim kujonem :twilight6: ). Jestem też typem myśliciela-filozofa. Lubię herbatę.

Moje hobby i zajęcia: modelarstwo, czytanie książek, słuchanie muzyki, gra na komputerze i nałogowe przesiadywanie całymi dniami w internetach. W przyszłości planuję się do tego zająć airsoftem i grami bitewnymi.

Dodając do tego wszystkiego moją nieśmiałość, samotność,aspołeczność, indywidualizm, introwertyzm itp. można powiedzieć, że jestem raczej typowym nołlajfem- no po prostu idealny materiał na fana kolorowych kucyków :rainderp: . A jak się zaczęła moja przygoda z MLP? Od dłuższego czasu zastanawiałem się, o co chodzi z tymi wszechobecnymi w internecie kucykami i fandomem, ale specjalnie się w to nie zagłębiałem, dopóki jakieś pół roku temu znalazłem ten filmik

i zaciekawiło mnie to, więc z czystej naukowej ciekawości, nie spodziewając się nie wiadomo czego postanowiłem sprawdzić u źródeł i obejrzałem na YT parę odcinków... i nie wiem jakim cudem, ale od razu mnie wciągnęło! :derp2: No cóż, jak się coś lubi, to widocznie tak już musi być. Na forum zarejestrowałem się, żeby bliżej poznać fandom, może nawet nawiązać jakieś znajomości oraz dlatego, że gdzieś na dnie w mrocznych otchłaniach mojej głowy od niedawna tli się parę pomysłów na fanfiki i mam nadzieję, że uda mi się je kiedyś zrealizować. Mam więc nadzieję na bezproduktywnie zmarnowany miło spędzony czas na forum.

Pytajcie o wszystko, o co tam chcecie, chętnie odpowiem i opowiem o sobie więcej, bo tutaj już za bardzo się rozpisałem (jak zwykle).

Edytowano przez Geralt of Poland
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hai! Witam cie :ming:

W jakie gry grasz?

Grasz w tf2?

Jaką muzykę lubisz?

FOL czy POZ?

Kawa czy herbata?

Masz zwierzaka?

Jak ma na imie?

Ile ma lat?

Ile siedzisz na kompie dziennie?

Masz steam?

Jaki jest twój ulubiony kuc?

Lubisz placki?

Jesteś hardkorem?

Masz jakieś akcesoria związane z mlp?

Jesteś trollem?

Lubisz płatki śniadaniowe?

Pijesz?

Palisz?

Ćpasz? :ming:

Anyway, welcome to PARADISE motherbucka!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W jakie gry grasz?

Grasz w tf2?

Jaką muzykę lubisz?

FOL czy POZ?

Kawa czy herbata?

Masz zwierzaka?

Jak ma na imie?

Ile ma lat?

Ile siedzisz na kompie dziennie?

Masz steam?

Jaki jest twój ulubiony kuc?

Lubisz placki?

Jesteś hardkorem?

Masz jakieś akcesoria związane z mlp?

Jesteś trollem?

Lubisz płatki śniadaniowe?

Pijesz?

Palisz?

Ćpasz? :ming:

1. Ostatnio: Wiedźmin, War Thunder, Company of Heroes, Call of Duty 4

2. Gram :fluttershy5:

3. Soundtracki z filmów i gier, poza tym lubię zespoły Iron Maiden i Sabaton.

4. Wiedźmińska neutralność ;)

5. Herbata

6. Kota

7. Po prostu Kot :crazytwi3:

8. Trzy

9. Eee... dużo.

10. Mam Steama

11. Twilight Sparkle

12. LUBIEM!

13. JESTĘ!

14. Nie mam

15. Nie

16. Lubię

17. Czasami

18,19. Nie :ming:

 

Skoro tak bardzo lubisz herbatę, to spodoba Ci się fic "Make Tea not War" :)

Czytałem, bardzo lubię takie krótkie, komediowe fici. :tfuu:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...