Skocz do zawartości

II Piotrkowski Minimeet


Zmara

Recommended Posts

Witamy Was bardzo serdecznie. Pierwszy minimeet uważam za udany (i pewnie nie tylko ja). Były zdjęcia? Były. Były filmy? Nie wiadomo. (ja nie widziałem ;_ ;) Mina ochroniarzy w Smyku - niezapomniana. Podobnie jak ludzi w parku i na placu zabaw - nevermind. Są to oznaki na to, iż organizacja nie była najgorsza. Tak więc ponownie witam w temacie, tym razem II Piotrkowskiego Minimeeta. W poprzednim wątku były daty i kto może, a kto nie etc. Czemu tak wcześnie kolejny? A czemu nie?! Tak więc temat jest. Na początek kilka pytań dla zainteresowanych:

1. Czy miesiące wrzesień/październik Wam odpowiadają? (mogą pasować oba/jeden/żaden)
2. Czy jeśli tak, to przybędziesz?
3. Czy zabierzesz znajomych spoza forum/tematu?
4. Czy jeśli organizowany/e będzie/ą w późniejszym terminie, niż któryś z powyższych miesiąców, to są szanse na to, że wpadniesz?
5. Czy pomysł wybrania się na seans filmowy (do kina) przypadłby Ci do gustu?

Propozycje dalszych pytań również można dawać w komentarzach. Nowe pytania również mogą się pojawić. Gdy będziemy mieli kilka zdecydowanych osób, podam datę. I jeszcze jedna sprawa. Meet powinien odbyć się w Weekend, ze względu na szkołę/pracę osób chętnych. Na tą chwilę to już wszystko. Post będzie edytowany na bieżąco.

Dziękuję, przepraszam, pozdrawiam i życzę miłego dnia!


EDIT 1.0

Ostateczny termin II Piotrkowskiego Minimeet'a:

SOBOTA
12.10.2013
GODZ 10:00 I WCZEŚNIEJ
PIOTRKÓW TRYBUNALSKI UL. JULIUSZA SŁOWACKIEGO 123


Pomysł z kinem aktualny więc uprasza się o zabranie dodatkowej gotówki!

Projekt plakietek pozostają pod znakiem zapytania.

Kolejne informacje jak również telefony kontaktowe zostaną podane na TRZY dni przed meet'em. Telefony zostaną usunięte o godzinie 23:59 dnia 11.10.2013

Dziękuje, przepraszam, pozdrawiam i życzę Miłego Dnia!

EDIT 2.0

Jednak wrzucam dziś, wybaczcie.

 

Edytowano przez Zmara
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy miesiące wrzesień/październik Wam odpowiadają? (mogą pasować oba/jeden/żaden)

Jestem za a nawet przeciw! :lunaderp:

2. Czy jeśli tak, to przybędziesz?

Teraz już mówię, że na 100% tak :derp6:

3. Czy zabierzesz znajomych spoza forum/tematu?

Prawdopodobnie... :lunathink:

4. Czy jeśli organizowany/e będzie/ą w późniejszym terminie, niż któryś z powyższych miesiąców, to są szanse na to, że wpadniesz?

Tak, ale z góry odpada mi weekend przed dniem niepodległości

5. Czy pomysł wybrania się na seans filmowy (do kina) przypadłby Ci do gustu?

Nie idę na:

- polskie komedie

- filmy romantyczne

- filmy dla dzieci pokroju "Goryl Śnieżek w Barcelonie" :facehoof:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę.

A na poważnie:

1. Październik zależy, bo rozpoczynam studia, prawdopodobnie w piątki mam wolne, wrzesień praktycznie luz.
2. Jeżeli nic nie stanie na przeszkodzie, to będę :D .
3. Zobaczy się ^^.
4. Patrz pkt. 1. , choć z mniejszym prawdopodobieństwem.
5. Jeśli dobry film, to MUST BE! :D

Edytowano przez imesh
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy miesiące wrzesień/październik Wam odpowiadają? (mogą pasować oba/jeden/żaden)

 

Bardziej październik (12/13 jestem zajęty)

 

EDIT: 21/22 IX jestem zajęty.

2. Czy jeśli tak, to przybędziesz? 

 

Piotrków + Ponymeet = 98% gwarancji (2% - zależność od daty, czy coś nie wyskoczy itp.)

3. Czy zabierzesz znajomych spoza forum/tematu?

 

Siostrę mogę zaliczyć? :)

4. Czy jeśli organizowany/e będzie/ą w późniejszym terminie, niż któryś z powyższych miesiąców, to są szanse na to, że wpadniesz?

 

Czytaj punkt 2.

5. Czy pomysł wybrania się na seans filmowy (do kina) przypadłby Ci do gustu?

 

Jeśli na badziewie, to NIE.

Edytowano przez kuracyja
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Pierwszy termin: 

 

SOBOTA

12.10.2013

GODZ 10:00 I WCZEŚNIEJ

PIOTRKÓW TRYBUNALSKI UL. JULIUSZA SŁOWACKIEGO 123

 

Jak Wam pasuje ten termin? Dnia dziesiątego miesiąca października będzie kolejna rocznica wyemitowania serialu, więc chciałbym to jakoś uczcić z chętnymi, jednakowoż, jeśli to zły termin, zostanie zmieniony. Fandom dla Fandomu! 

 

Kolejna sprawa. Prawdopodobnie rozdane zostaną przypinki "Piotrkowskiego Minimeet'a". Darmowe, aczkolwiek nie wiadomo, jak to z nimi będzie, więc niczego nie obiecuję. Plus możliwe, że będzie możliwe zakupienie przypinek z jakimś wybranym wzorem, ale to też żaden pewniak. 

 

Dziękuję, przepraszam, pozdrawiam i życzę Miłego Dnia!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli do momentu meeta:

 

1. Nie skasuję samochodu :rainderp: ,

2. Nie będę miał problemów finansowych,

3. Nie stanie się nic związanego z rodziną,

4. Nie stanie się coś ważnego w ostatniej chwili,

 

To 12 będę, bo na Śląski nie lecę ;d . Inne terminy raczej również będą mi pasowały :rdblink: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Cieszę się, że ktokolwiek będzie mógł przybyć. Z okolicy na 90% będą:
 

~Zmara
~BROnypony
~Vieg
~Duncan89(?) [podaję nick, aczkolwiek nie wiem, czy ma konto. To ten, który ostatnio nie mógł :3]
~Kuba S. [nie ma konta]

~BlueSmileDot

 

Spoza okolic:

 

~imesh

~Aglet

~kuracyja

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie i ja najprawdopodobniej będę .3.

 

Pytanko: potrzebujecie pomocy graficznej w sprawie przypinek? Zawsze jestem chętna .3.

Yeeey, kolejna pegaszisz do Piotrkowskej kolekcji o3o

Co do przypinek też mogę pomóc zarówno w obróbce jak i w rysianiu artów + niedługo zamierzam się zaopatrzyć w zestaw do robienia laminowanych breloczków :soawesome:

Co do meeta sorczi BRO, że nie odpowiedziałam na PW ^ ^' myślę, że powinnam być, ale prawdopodobnie sama :octcry:

A miejsce spotkania to Focus? :derp2:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huh słodziaki, w Piotrkowie będę jeszcze przed 9, ale będę musiała popatrzeć po przystankach na coś na powrót oraz dojść do Focusa, więc można się mnie spodziewać... koło 9:30? :derp2:

A autobus powrotny mam koło 17, ale jak spitoli to zostaję z Wami do 20 czekając na kolejny :ming:
SZUKAĆ KINDERMETALA OBWIESZONEGO TĘCZOWO-LUNARNYMI PRZYPINKAMI, LOLOLOLOLOLOLOLO

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...