Skocz do zawartości

II Piotrkowski Minimeet


Zmara

Recommended Posts

"O boże Łan Dajrekszyn - weźcie ich spalcie! Bibera też! Najlepiej wszystko spalcie!" losowy cytat (w stronę drugiej pewnej grupki :rainderp: ).

 

Powiem szczerze - było zacnie :yay: . Poznałem nowych za :yay: bistych ludzi, świetnie się bawiłem - czyli najważniejsze! Minibójka ze Sztefanem zaliczona, Applejack (która okazała się być Apple Fritter) zakupiona, mini bójka ze Sztefanem zaliczona, Sasza Grej :ming:, zapomniałem tylko spojrzeć na miny ochroniarzy w Smyku :octcry: .

 

Lada chwila podzielę się zdjęciami. A teraz uwaga: milkshake challenge :rainderp: :

 

 

Z niecierpliwością czekam na III minimeet! :lunaderp:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lada chwila podzielę się zdjęciami. A teraz uwaga: milkshake challenge :rainderp: :

 

 

Mógł mi ktoś powiedzieć, że mam nieogarniętą fryzurę i krzywy ryj :octcry:

I cholernie mi głos zmieniło :despair:

 

 

 

Applejack (która okazała się być Apple Fritter)

 

Mojego Pinkacza, który się okazał być Cherry Fizzy i tak nikt nie pobije :ming:

Edytowano przez Aglet
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tydzień minął, więc mogę obiektywnie wyrazić wrażenia po meet'cie.... AWESOME! Podobało mi się. Stefan, jak to Stefan, był Stefanem; Aglet vs Zmara (wygrałem  :rd10: ); Reksio; kanapa i dzieci w niej zamknięte (kiedyś je uwolnimy); pięciogwiazdkowy hotel aka hotel z darmowym wyżywieniem; park; kalambury (Oh... Sasha!); schake challenge (race, watever :rainderp:); automaty (wygrałem z BRO w cymbergeja); koncept OC...; masło orzechowe; huśtawki na placu zabaw; listy do Celly; picie sosu (Stefan of course); kostka rubika w 11 sekund... I wiele więcej! 

Kolejna sprawa, bo streszczenia wystarczy. Pierwszy meet nadal pozostanie meet'em lepszym, przepraszam Was. Był pierwszy, bardziej randomowy i średnia wieku była wyższa. Nie, nie mam nic do młodszych, sam jestem młody. Tylko za mało śmiałości było w ludziach, co nie znaczy, że Was nie uwielbiam. 

Wniosek? Na "III Piotrkowski Minimeet" postaram się sprowadzić wszystkich, którzy byli na I i II, oraz zaproszę nowe osoby. Mam nadzieję, że uda nam się rozrosnąć i awansujemy z minimeet'ów, na pełnoprawne, większe MEET'Y!

Dziękuję Wam za kolejny z najlepszych dni w życiu :3 Dziękuję, przepraszam, pozdrawiam i życzę Miłego Dnia!

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...