Skocz do zawartości

II Piotrkowski Minimeet


Zmara

Recommended Posts

Pan organizator główny, który zrobił tyle, że wymyślił projekt z plakietkami, informował ludzi i ogarnął blindbagi. Ja dałem inicjatywę, założyłem temat, pisałem do ludzi, uaktualniałem dane, ustalałem datę i godzinę oraz zaproponował wyjście w teren i zorganizował "kółka zapoznawcze"... To smutne, że zostałem zepchnięty na drugi plan, ale skoro główny organizator tak bardzo okazuje swoją funkcję, to na następnym meet'cie zjawię się wyłącznie jako gość...

Dopowiadając do tego wyżej, to zakończenie pewnie będzie w godzinach 20/21, gdyż niektórzy wracają dalej i po doświadczeniach z wcześniejszego spotkania ustalam te godziny. Oczywiście jak mus to mus i niektórzy zapewne wracają jeszcze wcześniej.

Wyjście do jakiegoś lokalu możliwe, aczkolwiek naszą bazą wypadową będzie KFC w Focusie.

Z wyrazami szacunku, człowiek od brudnej roboty - Zmara.

EDIT pierwszego posta!

Ojj, Adrianie, przecież wiesz, że nie chciałem nikogo skrzywdzić. Nie widziałeś '' *blahahaha*,,? Powinieneś wiedzieć, że to nie było na serio. Jeśli Cię skrzywdziłem to wiedz, że nieświadomie. A wracając do tematu to mój pobyt na meecie stoi pod znakiem zapytania. Pod wielkim znakiem zapytania.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plusy:

+ składanie ofiary i przywoływanie bronies :rainderp:

+ Stefan nie umie zabijać ani pałeczkami ani wzrokiem :ming:

+ dręczenie Stefana i Zmary :lunaderp:

+ wasze miny gdy cheatowałam w życie :x

+ Shake challenge :rainderp:

+ Reksio is best poni

+ Sasha Grey

i cała reszta rzeczy, których nie wymieniłam :lunaderp:

 

Minusy:

- ździerstwo w Smyku :dunno:

 

I tak swoją drogą to musimy zrobić jakąś konferencję czy coś bo tak i bo chcę narysować tą naszą OCete, ale nie chce zrobić całego konceptu sama :v

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszedłem z meeta ;-;. Nogi bolą bardzo, ale to drobnostka. Gdy ty Agletko i Imeshu nas opuściliście to nic nie straciliście. Tylko pisanie listów do Celestii i palenie ich :lunaderp:. Nie umiem opisywać czegokolwiek a tym bardziej meetów, więc powiem tylko, że ten kto nie był niech żałuje :33

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...