Skocz do zawartości

IX Zgorzelecki Ponymeet


Poranny Kapitan Scyfer

Data IX Zgorzeleckiego  

26 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kiedy ma się odbyć meet?

    • 2 listopada
      1
    • 9 listopada
      6
    • 16 listopada
      20
    • 23 listopada
      4
    • 30 listopada
      5


Recommended Posts

EDIT: Pamiętam, iż przy stoliku siedziały trzy osoby, ale z tych trzech tylko eśka pamiętam :ming:

 

Jeśli talia jest zielono - czerwona z jednym czarnym landem, prawdopodobnie jest moja, chociaż nie przypominam sobie, żebym ją w ogóle wyciągał :v

 

A poza tym chciałbym tradycyjnie podziękować za udany meet. Poznałem parę nowych osób, zaliczyłem te spotkania, na które liczyłem, dostałem dwie przypinki, pluszaka, fundusze na dokarmienie biednych Scyferów i tonę świetnej zabawy :yay: I chociaż podróż powrotna nie skończyła się dla mnie najlepiej, to i tak - TOTALLY WORTH IT

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli talia jest zielono - czerwona z jednym czarnym landem, prawdopodobnie jest moja, chociaż nie przypominam sobie, żebym ją w ogóle wyciągał

 

Leżała na stole a ja swoimi umiejętnościami najzwyczajniej ją zabrałem i podałem do schowania. Myślałem, że ktoś zaraz zauważy, a potem zapomniałem  :twiblush2:

 


I chociaż podróż powrotna nie skończyła się dla mnie najlepiej

 

Jakieś szczegóły?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeśli talia jest zielono - czerwona z jednym czarnym landem, prawdopodobnie jest moja, chociaż nie przypominam sobie, żebym ją w ogóle wyciągał

 

Nie wiem co to znaczy, ale połowa kart jest białych, a druga połowa czarnych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...