Skocz do zawartości

Forum Poznańskich bronies


Eter

Recommended Posts

Jest propozycja Lunańskie kuce!

27.09.2013r w multikinie jest nocka Reżyserskiej edycji Władcy Pierścieni! (wszystkie części po kolei)

Co prawda akurat ten weekend mam pracujący ale jeżeli będziecie chętni to zgwałcę szefa o wolne; piszecie się?

Link do komentarza

A powiedz jeszcze za ile i w jakich godzinach, bo 28, jadę do Niemiec, więc muszę wiedzieć dokładnie godziny od, do i cena...

 


I ja coś dam. To na środku to ja, po bokach "moja" ekipa.

Btw, może któryś z nas zabierze jakiś aparacik i porobimy sobie foty np w Poznań Plaza? Jako "nasza" ekipa?

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza


A powiedz jeszcze za ile i w jakich godzinach, bo 28, jadę do Niemiec, więc muszę wiedzieć dokładnie godziny od, do i cena...

 

Opuszczasz nas? :octcry:

Cena to 29zł ( normalny ), a godziny to chyba 21/22 do rana.

 


Btw, może któryś z nas zabierze jakiś aparacik i porobimy sobie foty np w Poznań Plaza? Jako "nasza" ekipa?

 

Dobry pomysł, poza tym można by się częściej spotykać ( nie koniecznie w kinie to trochę kosztuję ) aby pogadać itp.

Link do komentarza


Ja jestem za tym, by spotkać się gdzieś indziej, jakieś propozycje?

 

Mam pewien pomysł... nie wiem czy wypali oraz kiedy można by to zrealizować ale... bylibyście zainteresowani aby zobaczyć z bliska ( lub od środka - tego nie obiecuję ) Shermana Firefly, ISU122, IS2 itp? Miałem kiedyś znajomego który pomagał przy renowacji tych potworów, może jeszcze się tym zajmuje i zrobi nam małą wycieczkę ;).

Link do komentarza

Opuszczasz nas?

Cena to 29zł ( normalny ), a godziny to chyba 21/22 do rana.

Nie nie opuszczam, jadę na jeden dzień z wycieczką i rodziną. Co do ceny, to praktycznie darmówka jest, lecz iść na ten sam film może być nudnawe i to jeszcze na tyle czasu. Gdyby to było w 3D, to TAK! Lecz iść po raz drugi w jednym miesiącu do kina, kasa poleci jak woda i też jestem za wyjściem gdzieś na miasto...

 

Mam pewien pomysł... nie wiem czy wypali oraz kiedy można by to zrealizować ale... bylibyście zainteresowani aby zobaczyć z bliska ( lub od środka - tego nie obiecuję ) Shermana Firefly, ISU122, IS2 itp? Miałem kiedyś znajomego który pomagał przy renowacji tych potworów, może jeszcze się tym zajmuje i zrobi nam małą wycieczkę .

Jestem jak najbardziej ZAINTERESOWANY interesują mnie pojazdy wojskowe, gdzie to jest na Cytadeli? 

Edytowano przez BRONIESiPEGASIS
Link do komentarza

No a gdzie na cytadeli są takie rzeczy, tylko przecież w jednym miejscu ;p 

Dorzucając do tego, na przeciwko jest ciągle otwarty bunkier z możliwością zejścia w dół (co prawda zalane na pół metra ale zawsze przejść się tam można, btw dobre miejsce do prowadzenia mhrocznej sesji rpg ;p)

Link do komentarza

Jestem jak najbardziej ZAINTERESOWANY interesują mnie pojazdy wojskowe, gdzie to jest na Cytadeli?

 

Nie, to o czym mówię znajduje się w Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych na golęcinie. Jest tam muzeum jednostek pancernych, to muzeum jest otwierane dla zwiedzających normalnie 2 - 3 razy w roku a nam może uda się tam wejść ;). Znajomy mi odpowiedział; od kilku miesięcy już się tym nie zajmuje z powodów osobistych ale podał mi namiary gdzie mam z tym uderzyć tak więc...

 

post-1283-0-55908900-1330121644.jpg

Edytowano przez Eternal
Link do komentarza

Poznanioki... Kiedy robimy jakiś następny meet? Ja mam wolny weekend ( przy czym bardziej wolną mam niedzielę ) oraz następny czwartek.

Proponuję spotkać się gdzieś aby pogadać ( Kino itp fajna sprawa ale po kupnie nowego PC z kasą u mnie krucho :ming: ), jakieś propozycje?

Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...