Skocz do zawartości

Maiszowe bazgrołki


Maisha

Recommended Posts

Robię nowy temat, gdyż w poprzednim są stare rysunki, i w większości nie-kucykowe. Teraz będzie na odwrót. Zadko kiedy będę dodawała coś nie-kucykowego. A z resztą już wszyscy zapomnieli o nim.

 

Tak więc, te rysunku sa najświezsze, bo narysowałam je wszystkie dzisiaj w szkole...(nauczyciele mają mnie gdzieś, mogę siedzieć całą lekcję w czapce lub w kapturze. Bycie grzecznym jednak się opłaca. :lie: )

DHampMolestia_zps5d611669.png

Day Hawk i Molestyna (inspirowana artykułem w gazecie pt.,, Szatan przyjechał na kucyku pony!") Dlatego ostrzegam, skonsultuj się z bronym lub pegasis, gdyż oglądanie kucyków zagraża twojemu życiu lub zdrowiu.

SpyampHeavy_zps19af3bbd.png

Ponyfikacja Szpiega i Grubego. Przekonałam się jakie kucyki są plastyczne pod względem anatomii. Mozna z nimi robić co się żywnie podoba.

Sniper_zpscc8db12e.png

Snajper. Miałam problemy z jego pyszczkiem, chciałam żeby choć trochę wyglądał jak jego ludzki odmiennik.

 

jsrjrjy_zpsef2f2385.png

 

Scout i Demoman. Nie chciało mi się już rozdzielać.

Medic_zps27a14733.png

Medyk. Strasznie mi się tu podoba. Moze to przez ten rapeface uśmiech.

MedicH_zpscc388242.png

I normalna wersja Medyka. Strona tytułowa do biologii. Akurat ten został już wcześniej narysowany.

Spy_zps64bd3695.png

I jeszcze taka scenka ze Spajem i Grubym.

 

Teraz powrócę do trochę starszych skeczów.

lsedrhglkxjhbs_zps978caa1f.jpeg

 

Dość długi skecz dump, więc daje link: http://fc00.deviantart.net/fs70/f/2013/231/d/5/holiday_sketch_dump_by_emily13s-d6iac6p.png

hafm.jpg

I skeczusie z poprzedniego roku szkolnego.

 

 

Opinie zostawię wam. Krytykę toleruję, wredotę już nie. :forgiveme:

Edytowano przez Maisha
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę napisać o tym że masz fajny styl rysowania, takiego jeszcze nie widziałem, ale to już napisali moi poprzednicy

 

Ale diagnozę wystawie:

 

Za dużo TF  :rainpriest:

 

Najbardziej podoba mi się ostatni.  :aj5:

Edytowano przez WilkU
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arameje@ Podziękował. :D

Anathiela@ - Styl mam taki a nie inny bo lubię u innych stworów przy rysowaniu używać ostrych, czasami kanciastych kresek. Kucyki rysuje odkąd zaczęłam oglądać ten serial, na początku próbowałam rysować tak jak jest w serialu, niestety miało to masakryczne wyniki, dlatego zaczęłam rysować kucyki z kanciastymi pycholami. :D

WilkU@ - Nic na to nie poradzisz. Fazę mam na to od niedawna, co powoduje ze długo to jeszcze potrwa. :rainderp:

Kitsun@ - Mimo tego ze mam rodziców-artystów to uczyłam się na własną rękę.:ming:

Bez żadnych poradników, itd. Moim sposobem było obserwowanie innych, a potem pójście własną ścieżką. :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow, nie sądziłam ze osoba o większych umiejętnościach zaszczyci swoją odpowiedzią. :lunaderp:

Dynamiczne... Właśnie o to mi najbardziej chodzi. Widziałam  już artystów którzy wiecznie rysują w tej samej pozie i z tą samą miną, wszystko co było tak narysowane było takie... martwe. Dlatego chciałam tchnąć trochę życia w to co rysuję. ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj nie przesadzaj... Ty umiesz robić fajne żelkowate świecące włosy.

 

I cuś co jeszcze znalazłam.

 

sethrdt6_zpsdff63464.png

 

Zrób rachunek sumienia i powiedz co jest ładniejsze. :rainderp:

 

jgvujasvkfasj_zps1db7816a.jpeg

Z serii ,,Learn English with minecraft". :rainderp:

sfgsadf_zps680b4178.png

I dunno. LOL

Przechwytywanie_zps46e85bcb.png

1% zawartości mojego mózgu.

 

I moje dwie najważniejsze OC.

Untitled-1_zps2fccec1c.png

Edytowano przez Maisha
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Powiem tak, chciałbym rysować tak ładnie jak ty. Jednakże nie wiem czy kiedykolwiek osiągnę podobny poziom. Dystans, który mam do pokonania jest jaki pomiędzy ziemią(ja), a kosmosem (ty). Dlatego będę się bardzo starał by choć troszkę zmniejszyć ten dystans, lecz nie wiem czy mi się to uda. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...