Skocz do zawartości

[Zabawa] Znajdź Rainbow Dash.


Gość Nie sądzę

Recommended Posts

Gość Nie sądzę

Miałam ostatnio pomysł na zabawę, więc postanowiłam wcielić go w życie . Każdy chyba wie, jak Rainbow kryła się przed Pinkie. Chowała się w różnych miejscach, jednak przed Pinkie nie jest łatwo uciec. Tym razem Dash będzie kryła się przed nami i zadaniem jest ją znaleźć. A więc ja daję zdjęcie, a wy znajdujecie na nim Rainbow Dash, przedstawiam wam waszą ''nagrodę'' (nie rzeczową) i tak w kółko. Według mnie bardzo łatwe, a więc zaczynamy. Odpowiedzi w spoiler. Na początek może coś prostego. Powodzenia  :efWiK:

bg7i.jpg

Ps: Gdyby zabawa została uznana za niepotrzebną proszę o jej usunięcie.

Edytowano przez Rainbow Dash ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Gość Nie sądzę

A może dał byś jakieś zasady, bo nawet nie wiem czy ja mogę dać własne zdjęcie czy tylko ty obsługujesz ten temat?

Już, w sumie zasad dużo nie ma. A i jestem dziewczyną ;).

Obie odpowiedzi poprawne :). Daffy gratulacje! Wygrałeś o 20% fajniejsze powietrze!

5t5r.jpg

Następne:

v7np.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Wszyscy dobrze, jednak nikt nie podał 2 kryjówki Rainbow dash, którą też tu miała:dvqj.jpg

Może w następnym znajdą się wszystkie:

0vl1.jpg

 

 

PS. Spytałaś się twórcy tej zabawy, czy możesz ją wykorzystać w tym dziale(Tak, Aretra od dzisiaj trzyma się zasad)?

Gdybym tylko wiedziała kto pierwszy stworzył podobną zabawę  :fluttercry2: . Czy schwytaj pinkacze była pierwszą podobną zabawą czy istniała podobna już wcześniej? Jeśli tylko się dowiem odrazu się spytam, a jeśli nie otrzymam zgody niech zabawa zostanie usunięta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Odpowiedzi w spoiler ;). Ale skoro odpowiedź jest już znana to podam następne, gdzie RD będzie ''trochę''  więcej. A i oczywiście Tiramisu, każde Tiramisu które zjesz w przyszłości będzie o 20% fajniejsze, gratulacje!

y668.jpg

Next:

sa3y.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Przegapiono 2 Rainbowki, lecz było ich dużo, więc aż tak dużych strat nie ma :). Aretra o 20% lepsze znajdywanie (może być przydatne) dla ciebie.

zfaz.jpg

Teraz mniej Rainbowek, lecz czy znajdziecie wszystkie? To się okaże... :rainderp:

a7cs.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Aretra znalazła wszystkie  :rainderp: ! Znajdywanie się przydało... Teraz za znalezienie wszystkich Rainbowek na plaży wygrywasz o 20% fajniejsze wakacje! 

Uwaga nasze bióro wakacyjne nie płaci za koszty wakacji. 

jmj1.jpg

To może przejdźmy do następnego obrazka, a że i ja nie mogłam znaleźć Rainbowek które pochowałam  :rd11: (na serio) to podam liczbę Rainbowek (o ile znalazłam wszystkie). Według mnie jest ich siedem (zaliczę jak znajdzie się pięć).

h5qe.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

Brawo Darek znalazł prawie wszystkie! To chyba ja mam coś z oczami że ich nie widziałam... A jedną znalazł tam gdzie jej nie było  :rainderp: . Wygrywasz o 20% szybsze planowanie, wszystko co zaplanujesz w przyszłości będzie o 20% szybciej zaplanowane niż powinno! 

Uwaga zwrotów nie przyjmujemy :P.

6c9w.jpg

A teraz następny obrazek też niełatwy, więc można się pomylić do 2 Rainbowek. (tu także nie mogę znaleźć paru Rainbowek, przed chwilą je ghdzieś widziałam  :rd11:, w każdym razie pomóżcie)

bgho.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Nie sądzę

To było trudne, nawet ja je pogubiłam... i to uczucie kiedy liczysz i brakuje ci 2... w każdym razie Darek zdobywasz o 20% fajniejszy wzrok, a Aretra z jedną mniej Rainbowką zdobywa o 20% fajniejszą od innych lornetkę (przyłóż ręce do czoła i masz :rainderp:). Zwrotów nadal nie przyjmujemy :P.hq8c.jpg

To było na prawdę trudne, więc coś prostszego, ale w życiu nie ma tak łatwo więc... zauważyłam, że chyba największym waszym problemem w tej zabawie są minimalne Rainbowki, dlatego teraz trochę się ich pojawi :3. Rainbowki lekko przyprószone śniegiem w Canterlocie:

a0u3.jpg

Edytowano przez Rainbow Dash ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...