Skocz do zawartości

Diabolo III


War

Recommended Posts

Wiem jaki to level, dlatego napisałem cow w apostrofie ;) A to chyba będe musiał poszukać tych składników.. Nie wiem po co dali tego achiva, skoro te dwie postacie nie będą się niczym różnić od siebie.. tylko przedmiotami i ewentualnie płcią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Mój BattleTag : Strikeer#2755 To gdzie wy mieszkacie że tyle osób ma już D3? U nas w miescie zeszły w 2dni. Mój kolega kupił ostatni egzamplarz w empiku. Jeżeli ktoś ma edycja startową to niech mnie zaprosi :D Bo ja na razie gram na SE. Teraz pozostaje czekać na dostawę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehhh... farciarz. Ja miałem nie kupować. Uznałem że nie jestem na tyle po***** żeby kupować gre za 200zł ! I nie zamierzalem kupic gdy wyszla. Ale kiedy dostalem guest passy , pogralem , przypomniala mi sie frajda z Diablo II , uznałem że muszę mieć tą grę .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh... jednak cieszę się, że zdecydowałem się 5 dni przed premierą na preorder na gram.pl :) Ile to nerwów oszczędziło... jak widziałem te filmy z wściekłymi ludźmi w empikach... brrr...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Dostałeś na urodziny. Najpierw musiałem się omęczyć żeby im wytłumaczyć że potem może nie być Diablo III i mnie nie dogonisz grając, potem musiałem zebrać kasę, wydać jeszcze więcej kasy na paliwo, potem na parking, prawie straciłem palec, o mało nie zostałem stratowany itd. A zakup i tak nie zawdzięczasz mi. No ale czego się nie robi dla Diablo nieprawdaż? I z tymi itemkami to łatwo ci mówić że "poszło szybko"... Ty nie włączałeś gry 50 razy żeby znaleźć tą cholerną Tęcze w Płynie i Grzybów! Następnym razem zbierasz ty!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się tego zbierać. I nie udawaj, że taki biedny i pokrzywdzony jesteś, w tłumaczeniu mi może pomagałeś, kase w większości ty zebrałeś, prawda, paliwo to raczej nie ty kupowałeś (albo umad), parking tak samo (nawet oferowałem kase, z resztą też nie ty płaciłeś), palec 'straciłeś' przez swoją nieuwagę... Stratowany? Daj spokój. 'Jakiś gościu w czerwonym polarze' miażdży xD Btw. nie chędoż, graj! D:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się mogłem dołożyć. Z najnowszych wieści - 4 akt koszmarku, 13,5k hp, 1600 pancerza i 4220 dpsa. Awesome. A Kubuś nołlajfi to i dalej jest xD Za to Lukiego ciągle nie widać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lukinerze, masz ty zamiar w ogóle grać?

czekam na dostawę, bo w Białym wszystkie pudełkowe wersje zostały sprzedane niemalże natychmiast, a nie mam zamiaru płacić 200+ zeta za to co jest dostępne na allegro albo nawet za wersję elektroniczną przez battlenet (59,99 EUR = 250+ zł trolololol)

... czekanie ... max 4 tygodnie... porażka. Obstawiam że nim dorwę się do tej gry to wy już powbijacie 60lv wszystkimi postaciami i tyle z grania w party jak dla mnie . Chyba że ktoś z forum też czeka na dostawę pudełkowych wersji ;p

obstawiam że w całej Polsce tak wyglądają miejsca gdzie powinno być Diablo 3

Dołączona grafika

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luki, jeszcze dzień, dwa i zaczynamy piekło, potem inferno i potem to samo, kolejnymi klasami postaci. Zajmie to nam dużo czasu, więc jestem pewny, że sobie pograsz z nami ^^ A dostawców należy pogonić Tarrethową 'wiertarką przystawioną do oka', szybciej zagramy :D Swoją drogą to nie mogę się doczekać pvp. Lol, deficyty jak za peerelu xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pff, rush kiedy ja gram, kończy się przebiegnięciem kilkunastu metrów, a potem zjada mnie/nas chmara mobów. Dlatego najlepiej jest sukcesywnie wyrzynać wszystko co staje na drodze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.. ... ale zrobiłem teraz próbę na moim levelu, wróciłem do początku normala i napiłem achivy za godzinne przejście każdego aktu. to dopiero rush! :D Dla tych, którzy też są achievementomaniakami - pierwsze 2 akty robi się na spokojnie w 50min, 3 w 40, a 4 a 20min. Easy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...