Skocz do zawartości

Moja twórczość


Recommended Posts

Bardzo ładne pracę, szczególnie te kredkami, jednakże niektóre są zle wycieniowane/lub w ogóle. Ale reszta perfekt.

Co do twojego biurka - dostałbym oczopląsu pracując przy takim.

 

Aha, co do kredek, używasz nienajgorszych, ale mimo wszytko byłaby duża różnica gdybyś zaczęła używać tych high-endowych, polecam Koh-I-Noor'y ze swojej strony, 60 zł za 24 sztuki ale barwa jest niesamowita.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie nr. 1 

PTSP0002_garden_design_set.jpg

Pytanie nr. 2 mazałam nim jak wariatka i jakimś cudem zaczął pisać ...jednak muszę stwierdzić ,że strasznie ten kolor z ciemniał *cool grey 1*..podobno da się to odratować maczając go w alkoholu...tiaa znajdź alkohol w mieszkaniu abstynentów  :5N9ul:  

 

 

Pytanie nr. 3 tak wiem, własnie o moim problemie z cieniowaniem...nawet regularnie dostaje za to ochrzan od kumpeli z Krakowa i mnie czasami poducza c:. Koh-I-Noor? Własnie zajmują u mnie ostatnie miejsce pod względem jakości ...serdecznie nienawidzę tych kredek  :wrWgR:  (ich inne artykuły papiernicze są O.K dla mnie).. używałam wszystkich chyba możliwych jakie oferują (nie ma to jak przyjaciółka z Czeskich Budziejowic i jej coroczne urodzinowe paczki)... i nic mi nie przypadło do gustu. Oddałam chyba najlepsze "koczinoory" mojej jednej przyjaciółce z nadzieją , że jej przypadną te kredki do gustu.... niestety miliłam się ,ma teraz takie zdanie jak ja ...Jednak czeska kumpela o której wspomniałam nie ma z nimi problemów..Jednak ja tym kredkom mówię wielkie stanowcze nie  :wrWgR: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mina żółtego gostka ..mówi jedno

"Latający osiołek,...z wadą wzroku.. rozdający muffinki?"

                                                                          obraz_899_by_ottonandpooky-d62lix0.png

Niestety przez jakiś okres, z konkretnego powodu będzie spam z crossoverami ..Neverhood i My little pony 

  • +1 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...