Skocz do zawartości

Moja twórczość


Recommended Posts

No cóż z wiekiem wydatków jest coraz więcej , z rodzicami nie mieszkam ..tak to odłożyłoby się jakieś grosze na zainwestowanie czegoś nowego

Czy mam do tego sentyment? Uhhh raczej NIE

Była szansa , że mój facet zainwestuje w jakiś komputer w tym roku...jednak zdolności kredytowej oboje nie posiadamy ,a poza tym mój luby nagle zmienił zdanie na temat komputera dla nas... i ubzdurał sobie motorower "Simson".

Czasami odczuwam jakiś niedosyt jeżeli chodzi o nasz komp (pfu u moich rodziców.. swój mam jeszcze gorszy) ,ale inwestować w nowy sprzęt dla zainstalowania tylko jednego najnowszego gimpa? Wole zasuwać myszką w paincie naprawdę. Poza tym moja kumpela która była bardzo rozchwytywana na DA ..pomimo starego sprzętu.. rewelacyjnie sobie radziła z wykonywaniem obrazków

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie myśli o sobie XD ,bo jak ubzdurałam pewnego dnia parę promarkerów to bez okazyjnie mi je podarował :D

Fakt to nie komputer ,ale zawsze coś :D ..Tradional tez muszę ćwiczyć.

*jednak nie widzę sensu kupowania motoroweru ...bez jakiegokolwiek miejsca na przechowanie go ,a poza tym ..już mamy auto i za dużo żre ten grat kasy..mam nadzieje ,ze mu się odwidzi ta zachcianka XD*

Dzisiaj ,albo jutro wstawię nowy pikselowy obrazek z Fluffle Puff

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chiałabym pacznąć świat...CAŁY. :ming:

 

Jo, jebie dziele na to. :ming:

Digital to nie tylko na kompie. Teża na tablecie. :ming:

Traditional art <- to coś 'mówi' o talentesiach artyzty, zazwyczaj później po prawidłowim rozpaczeniu sprawy, idzie na digital area. :ming:

 

Jestem staro-gramatyczna. :ming:

 

De Vojses poznał smak porażki...Uh, słodki, nie? Pewno nie smakowałaś. :ming:

 

Jest Faggle, jest offtop! :ming:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile razy ja widziałam takich artystów gdzie wsadzali obrazek wykonany kredkami do kategorii "digital" :cadance4:

 

 

Dobra mój błąd ,ale komputery to najpopularniejsze maszyny do wykonywania digitali..czy to się robi na DSie ,czy na "smartfoonie" czy na tablecie, mikrofalówce zawsze to będzie digital ,bo obrazek został stworzony na maszynie a nie tradycyjnie na kartce papieru 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...