Skocz do zawartości

"Głos Equestrii" - grupa fandubbowa (poszukuję chętnych)


AppleDashie

Kucyki sa super   

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Głos "Kucyki sa super" najbardziej pasuje do:

    • Twilight Sparkle
    • Rainbow Dash
    • Applejack
      0
    • Pinkie Pie
    • Rarity
      0
    • Fluttershy
    • Sweetie Belle
    • Scootaloo
      0
    • Apple Bloom
      0
    • Spike
      0
  2. 2. Głos Rainbow Dash ;) najbardziej pasuje do:

    • Twilight Sparkle
      0
    • Rainbow Dash
    • Applejack
    • Pinkie Pie
      0
    • Rarity
    • Fluttershy
    • Sweetie Belle
      0
    • Scootaloo
      0
    • Apple Bloom
      0
    • Spike
      0
  3. 3. Głos AppleDashie najbardziej pasuje do:

    • Twilight Sparkle
      0
    • Rainbow Dash
      0
    • Applejack
    • Pinkie Pie
    • Rarity
      0
    • Fluttershy
    • Sweetie Belle
      0
    • Scootaloo
    • Apple Bloom
    • Spike
      0
  4. 4. Głos Cassidy najbardziej pasuje do:

    • Twilight Sparkle
    • Rainbow Dash
      0
    • Applejack
      0
    • Pinkie Pie
    • Rarity
    • Fluttershy
      0
    • Sweetie Belle
    • Scootaloo
      0
    • Apple Bloom
      0
    • Spike
      0
  5. 5. Głos Rainboww Dash najbardziej pasuje do:

    • Twilight Sparkle
      0
    • Rainbow Dash
    • Applejack
      0
    • Pinkie Pie
    • Rarity
      0
    • Fluttershy
    • Sweetie Belle
      0
    • Scootaloo
    • Apple Bloom
      0
    • Spike
      0


Recommended Posts

Witajcie, cześć (można by jeszcze dodać: jak Wam życie mija, ale to było by może trochę nieodpowiednie po tym jak zapomniałam o tym projekcie). Mam nadzieję, że wiecie jak to fanami Pinkie bywa i jak czasami potrafią albo się do niej przypodobnić ( :crazy:), albo zapomnieć o czymś ważnym. Otóż właśnie popełniłam drugie z tych przestępstw. Przepraszam, mówiąc krótko. Oczywiście żeby wyrazić jak bardzo jest mi przykro powinnam nie pisać tak sobie: krótko, ale wiem,  że jeszcze dostatecznie sobie nadwyrężę rękę pisząc to coś bez ogólnego ładu i składu. Albo nie, wróć… Przepraszam, przepraszam, przepraszam, przepraszam… znaczy wiecie tylko tyle, bo nie chcę spamować. Ale po prostu wiecie, że przepraszam. Bardzo mi przykro (powtarzam się, ale to chyba nic złego), ale nie wiem czy właściwym jest myśleć, że mi kiedyś wybaczycie, bo zawaliłam na całej linii jak to się mówi. Czy chcecie jeszcze ze mną współpracować i nagrywać te filmy, czy może z „taką szefową to mi się nie chce”? Rozumiem, sama bym tak zrobiła. NIE, NO CO WY?! Wcale nie mówię, że Was wyrzucam! Nic takiego nie powiedziałam, ani tym bardziej pomyślałam! Właśnie chcę powiedzieć, że może chcielibyście zacząć wszystko od początku? Wyszło jak wyszło, nie powiem, że było dobrze a raczej tak „rozlaźle” i byle jak. Mój błąd. Od tamtego czasu jednak przeszłam taką jakby lekcję odpowiedzialności i myślę, że gdybym dopiero teraz założyła tą grupę – jakoś bardziej by to szło do przodu i może udało by się co nieco nagrać? Nie chcę przez to powiedzieć, że teraz jestem jakaś znowu idealna, ale wtedy, no… mówmy wprost: byłam raczej jak dziecko. Pocieszająca nowina: teraz śpiewam już nie aż tak beznadziejnie (ale głos dalej taki jest :P). Na razie czekam na Wasze odpowiedzi, czy ktokolwiek chciałby zostać pomimo tego, że tak nawaliłam, za co oczywiście po raz któryś (chociaż to i tak za mało) przepraszam. Jeśli się ktoś zgodzi to będę się starać być jak najlepszą przewodniczącą, czy założycielką, wszystko jedno. Dziękuję osobom, które zgłosiły się (hej, zaraz, to było naprawdę  r o k  temu?!) i nagrały próbki, i brały to na poważnie, nie to co ja. Nie to co ja  w c z e ś n i e j. teraz to się zmieni – gadam jak politycy XD. Zaraz, przypomniało mi się coś. Osoby zrównoważone, nie czyatcje tego XD. To jest mniej więcej to samo, co to powyżej tylko „to wyżej” było do wszystkich oprócz p. Prezydent Rainbow Dash. Teraz wersja dla niej:

 

Szanowna pani współ-prezydent, składam najszczersze przeprosiny w sprawie przedstawionej w mej wypowiedzi powyżej. Jest mi niezmiernie przykro, że takie zaniedbanie miało miejsce i obiecuję, że w następne wakacje już na stówę pojedziemy do Equestrii XD.

 

No dobra, a wszystkich innych przepraszam bardzo, bardzo, bardzo. Mam nadzieję (i chęć), że to się więcej nie powtórzy, AppleDashie, wierzę w ciebie/siebie!

Teraz na koniec tak dla przypomnienia, robię listę osób należących do Głosu Equestrii (jak ja dawno tej nazwy nie pisałam…). Z góry przepraszam, że kogoś pominęłam. A może ktoś nowy chce tu dołączyć? :)

Kolejność przypadkowa.

Rainbow Dash ;), Nishi, Kucyki sa super, Magiczna, Karmelek, Cassidy, Rainboww Dash, Mitnick, Anathiela, Night Sound, Kacpi+jakaś liczba (pamiętam jak sobie zapomniałam i nazwałam go Kapciem xD) i wydaje mi się, że  jeszcze o kimś zapomniałam, eh, ta skleroza…, Luna Mae Snow

Od wspomnianych wyżej osób oczekuję odpowiedzi czy chcą, czy nie chcą. Chyba mam jakiegoś pomysła kto kim mógłby być (kierując się powyższą ankietą (chyba że Wam się zmieniły głosy to piszcie, nagracie nowe próbki, albo coś).

Bardzo dzięuję wszystkim za uwagę i siły do czytania tego czegoś co napisałam, naprawdę mam nadzieję, że mi wybaczycie, ja bardzo bym chciała kiedyś coś z Wami nagrać, macie naprawdę świetne głosy i dziewczyny, i chłopaki, a Magiczna pisze świetne teksty. Oczywiście rozumiem, jeśli teraz ktoś ma jakąś inną nazwę, ale wiecie, dosyć długo mnie nie było…

Jeszcze raz sto razy przepraszam, przepraszam i przepraszam. Wybaczcie, tak wyszło.

Na sam koniec (oczywiście pomijając to, że chcę jeszcze przeprosić dwa razy tyle co było w całym tekscie przepraszam) dziękuję Wam, że chcieliście tu kiedyś dołączyć, chociaż… chyba już to pisałam. Ale może być przecież dwa razy. No dziękuję.

~~AppleDashie

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Rainboww Dash~ (tag bardzo się zmieniłam xD)

Informuje, że dalej chcę uczestniczyć w tym projekcie ^.^

Głos mi się zdążył nieco zmienić (i w ogóle cała się zmieniłam) i w ogóle, ale mam teraz głos jeszcze bardziej podobny do Pinkie~

C:

Soł~

Fajnie że wróciłaś Dashie c:

 Dziękuję! Za to ja bardzo się cieszę, że ty chcesz dalej uczestniczyć w GE, bo naprawdę masz piękny głos i szkoda by było gdyby Ciebie zbrakło. Zaraz... ja napisałam piękny? No jeśli wtedy był piękny, to jeżeli się poprawiłaś to jest... wiesz jaki przepiękny, czy jeszcze bardziej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacpi+jakaś liczba (pamiętam jak sobie zapomniałam i nazwałam go Kapciem xD)

 

Wkurzyło mnie to za pierwszym razem i wkurza dalej takie niepoważne traktowanie... :burned:

 

Mogę zostać i dalej sobie do mikrofonu gadać moje teksty, ale jak chociaż raz jeszcze nazwiesz mnie "Kapciem" lub "Kacpi+coś" to składam rezygnację.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wkurzyło mnie to za pierwszym razem i wkurza dalej takie niepoważne traktowanie... :burned:

Mogę zostać i dalej sobie do mikrofonu gadać moje teksty, ale jak chociaż raz jeszcze nazwiesz mnie "Kapciem" lub "Kacpi+coś" to składam rezygnację.

Ale ja wcale nie nie chciałam Cię obrazić, tylko nie mam pamięci do takich nazw z liczbami, jeśli to Cię obraża to powiedz, będę zwracać na to większą uwagę, nie odbieraj tego źle.

Dobra, bo po prostu ja jestem taka że się nie przejmuję. Kiedyś mi ktoś napisał "co takie gó... jak NPNZ184 robi na YouTubie" (bo ja tak się właśnie tam nazwywam). To było coś podobnego, znaczy w podobny sposób zostało odebrane, bo ja nie miałam na celu obrażać.

I jeszcze jedno: l u d z i e! Ja twój nick ostatnio 10 mies. temu widziałam, a weźmy pod uwagę moją słabą pamięć.

I ostatnie: mi zawsze tak piszą NPNZ i jakaś liczba... może nie zawsze, ale często, a dla mnie to śmieszne. Przepraszam.

Oczywiście możesz uczestniczyć :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią się do was zapiszę. Nie mam zbyt dużego doświadczenia w fundubie "słodkich małych kucyków śpiewających o przyjaźni i sprzątaniu po zimie" (-hellsing abridged), ale za to 3 lata szkoły aktorskiej w zapasie i lata fundubów transformerów i dbz.
Moją silną stroną są akcenty przy tworzeniu postaci i języka jakim się posługują bo to w sumie esencja osobowości animowanego bohatera.
Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej mogę uczestniczyć. Jednakże, mikrofon mój całkiem teraz już odpada a nie zanosi mi się na nowy w najbliższym czasie (bo ten jeszcze działa). Ja najchętniej mogę za kurtyną robić.

Proszę bardzo. A mam takie pytanie, bo chyba zmieniłeś nazwę (mam wersję mobilną, nie ma na profilu opcji "historia nazw wyświetlanych"): możesz podać swój nick? Ten stary.

Chcialem napisać dlugiego rozwleklego posta ale Tapatalk regularnie odlacza mi forum. Więc zwyczajnie mnie wlicz :v

Wysłane z tnacego się Lagdroida na prawie nie działającym Tapatalku używając zdezelowajej Xperii J

Dobra, a byłeś już wcześniej w Głosie Equestrii, czy dopiero chcesz się zapisać (sory, ale jeszcze się nie połapałam na tych nowych nazwach wszystkich). Jak to pierwsze to trzeba taką [niezwykłą ;-;] rzecz mi oddać, a mianowicie nagrany swój głos pod jakąś scenkę kucyka. Ogiera, bo chłopak na klaczę raczej nie... chyba że zaczniemy FiW'a nagrywać to ewentualnie Sweetie Bota.

Z chęcią się do was zapiszę. Nie mam zbyt dużego doświadczenia w fundubie "słodkich małych kucyków śpiewających o przyjaźni i sprzątaniu po zimie" (-hellsing abridged), ale za to 3 lata szkoły aktorskiej w zapasie i lata fundubów transformerów i dbz.

Moją silną stroną są akcenty przy tworzeniu postaci i języka jakim się posługują bo to w sumie esencja osobowości animowanego bohatera.

Pozdrawiam!

Też pozdrawiam. No to jak chcesz się zapisać to bardzo proszę patrz moją ostatnią odpowiedź, tam jest powiedziane co zrobić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisać :D

Jakoś na dniach podeślę (czytaj: W ten piątek albo w przyszłym miesiącu).

A, no to super w takim razie. Ale w ten dzisiejszy ten piątek czy zatygodniowy ten piątek?

Mam takie pytanie, tak do wszystkich: zostawić tą ankietę, czy usunąć? Ja myślę, że raczej większości z nich się chociaż trochę zmienił głos i niektóre osoby już dawno opuściły forum (chociaż... może jest jakaś nadzieja na ich "powrót", nawiązując tu do MNIE).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś znano mnie jako Mitnick z Bogdańca a jeszcze wcześniej jako Mitnick.

Aa, więc w takim razie ja znałam Cię jako Mitnick.

Kiedyś znano mnie jako Mitnick z Bogdańca a jeszcze wcześniej jako Mitnick.

Aa, więc w takim razie ja znałam Cię jako Mitnick.

Kiedyś znano mnie jako Mitnick z Bogdańca a jeszcze wcześniej jako Mitnick.

Aa, więc w takim rzie ja znałam Cię jako Mitnick.

No przepraszam kilka razy mi się to wstawiło ;-; A kliknęłam raz...

Patrząc na poziom mojego ogarnięcia może to być ten dzisiejszy albo któryśtam w przyszłym miesiącu :rainderp:

Jesteś bardzo ogarnięty. ;__;

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Dobra, mam taką prośbę do Szeregowej WWhite Fox: mówilaś, że Twój głos się trochę zmienił, prawda? Bo jak widzisz sprawa jest taka, że z dziewczyn jestem ja, ty i Elfka z Amanu. A, no właśnie i Elfkę z Amanu też właśnie bym prosiła o to samo. A to "to samo" to jak się domyślacie: znowu te próbki. Spróbuję M six i CMC na trzy osoby podzielić ;-; Wiem, że trzy (moja mądrość mnie przeraża), ale chodzi o dopasowanie głosów.

Potem dalej było tak: Nishi- Diskord, Mitnick, czyli teraźniejszy Maćko z Bogdańca - Shining Armor i Big Mac. Tylko że właśnie tam niedawno pisałeś, że wolisz bardziej za kurtynę, prawda? No to jak chcesz. Kacpi_01PL (tym razem to już naprawdę mam nadzieję, że dobrze napisałam, jak nie to pójdę i...) byłz tego co pamiętam Soarinem?

Dobrze w każdym razie mam nadzieję, że (dziewczyny) chociaż trochę umiecie modulować głos? Bo jeżeli wolicie jedną postać to mogłabym kogoś z youtuba zwołać, ale nie wiem czy by ktoś chciał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacpi_01PL (tym razem to już naprawdę mam nadzieję, że dobrze napisałam, jak nie to pójdę i...) byłz tego co pamiętam Soarinem?

 

Prawie. Samo Kacpi starczy.

Co do bycia Soarin'em to... Oficjalnie nie zostało to potwierdzone, a była to jedynie luźna rzucona twoja sugestia. A podkładałem głos Soarin'owi z powodu braku alternatyw. Mogę nim być. Bo ile on mówi w całym serialu? Kilka zdań. Wypowiem jego teksty w jeden wieczór i mam wolne :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawie. Samo Kacpi starczy.

Co do bycia Soarin'em to... Oficjalnie nie zostało to potwierdzone, a była to jedynie luźna rzucona twoja sugestia. A podkładałem głos Soarin'owi z powodu braku alternatyw. Mogę nim być. Bo ile on mówi w całym serialu? Kilka zdań. Wypowiem jego teksty w jeden wieczór i mam wolne :P

Oo, to dobrze. Jakbym znowu coś pomieszała to nie wiem... No ok, jak chcesz, chyba że wolisz jeszcze jakąś inną dodatkową postać to możesz.

Jeśli chodzi o modulację głosem, to jestem w tym całkiem niezła~ :333

Więc nie będzie problemu :33

No to dobrze, ja też coś tam umiem, więc w porządku. No i wiesz jeszcze ta próbka, żeby dopasować do których.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by mnie trzeba było do czegoś innego niż Discorda, dajcie znać. Mogę grać kogokolwiek tak długo, jak uważacie że mój głos do tego pasuje :3 Mogę nagrać próbki albo na moim kanale na YT można posłuchać jak brzmię. A i modulacja głosu nie jest mi obca

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ja też mogę coś śpiewać? Mój głos się nie... nie zmienił się XD nie przechodzę mutacji ;-;

Głos prawdopodobnie nie, ale najwyraźniej nick - tak. Przepraszam ;) Pewnie, że możesz. Tylko właśnie ten nick, bo chyba miałaś inny. Więc 9 kucyków na 4...

Wyślę ci nowe próbki tylko potrzebny mi email i to co mam przeczytać :D

Poza tym wolę na przykład zmontować wszystko do kupy niż się tam wypowiadać bo jeszcze jednak mutacja nie dokończyła dzieła. Jednakże nie mówię nie podkładaniu głosu, muszę tylko mikrofon wygrzebać.

E-mail: [email protected]. A mówić to hmm... coś wymyślę i dam Ci na jutro, w porządku?

Jak by mnie trzeba było do czegoś innego niż Discorda, dajcie znać. Mogę grać kogokolwiek tak długo, jak uważacie że mój głos do tego pasuje :3 Mogę nagrać próbki albo na moim kanale na YT można posłuchać jak brzmię. A i modulacja głosu nie jest mi obca

Wiem, nawet jesteś w moich subskrypcjach, więc mniej więcej wiem jak teraz brzmisz. W sensie że głos. Nie jest obca - to dobrze. Tym razem w sensie że modulacja... To w porządku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...