Skocz do zawartości

Spider-man


Turoń

Recommended Posts

Ostatnio Marvelowy świat, szczególnie z Spider-manem na czele zajął dużą część mojego życia. Spider-mana oglądam prawie nieustannie, i tego z 67r i nowsze kreskówki, obecnie zamierzam szukać komiksów. Ta fascynacja wzięła się od tak znikąd, nagle mi się przypomniał i naszła mnie myśl 'kurczę...przecież jest taki zarąbisty Spider-man, dlaczego tak długo był on przeze mnie niedostrzegany?! Noi masz, tak mnie wciągnął ,że oderwać się nie idzie. Najbardziej z antagonistów lubię Green Gobilna, uwielbiam gościa.

1835856-greengobliniiasm136.gif

  • +1 1
Link do komentarza

W sumie jakoś nigdy nie przepadałem za superbohaterami. Takim, który mi najbardziej podszedł był batman z bajki z... Nie pamiętam już którego roku. Taka w pytkę mroczna, ze sterowcami i innymi atrakcjami. Oprócz tego to komiksowy Indiana Jones, jak rozwalał nazistów. Ale jego chyba ciężko nazwać superbohaterem.

 

Żeby nie było:

- Spiderman mi się wydawał trochę zbyt ugrzeczniony. Nie mój klimat :P

Edytowano przez Avanidius
Link do komentarza

Pamiętam jak kiedyś go oglądałam. Spidey jest moim ulubioną (Może nawet jedyną) postacią z Marvela. Co do komiksów - niezbyt mnie interesują. Ostatnio oglądając pewnego let's-player'a zachciało mi się powtórzyć oglądanie tej wersji co na Jetixie kiedyś leciała. Gdy będę miała więcej czasu... chyba do niego powrócę  :fluttershy4:

 

... a potem zagram w pierwszą część na PSX'ie i Spider-Man'a 2 na PC (Moje dzieciństwo ^^)

Edytowano przez RainbowDash123456789
Link do komentarza
×
×
  • Utwórz nowe...