Skocz do zawartości

Wasze sugestie i pomysły oraz ocena pracy avatara


Cassidy

Recommended Posts

Tutaj możecie opisywać wasze pomysły, pisać co zmienić, co idzie dobrze i tak dalej.   

Właśnie tego tematu tu brakowało!    

Wiem, też mi go brakowało.  

  

Jeśli chcecie coś dodać, ująć napiszcie o tym w tym temacie,  

a my pomyślimy nad realizacją tego, lub zrobimy coś innego.  

Mi się wydaje, że dzisiaj tak dział nabrał życia!  

To dzięki mnie? Oj nie bądź zabawna..  

Nie! To dlatego, że na forum jego nazwa była cienka i szara,  

a teraz jest tłusta i czarna.  

A więc to o to chodzi..  

No nie ważne! Zapisujcie pomysły i co tam chcecie.   

 

 

                                                                     Pomocniczka działowa~Cassidy~   

 

daring_do_by_soapie_solar-d4oonnh.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tematu do oceny avatarów/skarg więc wyleje swoje żale tutaj.

1. Temat z ogłoszeniami przekształcił się w sb, zdezintegrujcie posty niezwiązane z tematem.

2. Cass...
Czy ty musisz na każdym kroku i w każdym temacie rozmawiać z Daring?
Ok, jesteś pomocnikiem i masz do tego prawo, ale bez przesady.

3. Poprzypinajcie te najważniejsze tematy, dział będzie ładniej się prezentował.

Edytowano przez Insomnia
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma tematu do oceny avatarów/skarg więc wyleje swoje żale tutaj.

1. Temat z ogłoszeniami przekształcił się w sb, zdezintegrujcie posty niezwiązane z tematem.

2. Cass...

Czy ty musisz na każdym kroku i w każdym temacie rozmawiać z Daring?

Ok, jesteś pomocnikiem i masz do tego prawo, ale bez przesady.

3. Poprzypinajcie te najważniejsze tematy, dział będzie ładniej się prezentował.

Masz rację, straszna z niej gaduła...   

A ten temat z oceną avatara, da się załatwić.   

Resztę załatwi.. Spidi? Prawda Spidi? :rainderp:

Edytowano przez Wilk Cassidy
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie zrobić zabawę "Niekończąca się opowieść" W której będzie chodziło o to żeby jakiś gracz napisał np. Daring Do poleciała... i wtedy drugi gracz musi odpowiedzieć np. ...do lasu... ITD.

 

Możecie również zrobić podstronę (Czy to jak tam się nazywa) z grami i zabawami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie zrobić zabawę "Niekończąca się opowieść" W której będzie chodziło o to żeby jakiś gracz napisał np. Daring Do poleciała... i wtedy drugi gracz musi odpowiedzieć np. ...do lasu... ITD.

 

Możecie również zrobić podstronę (Czy to jak tam się nazywa) z grami i zabawami.

Ja nie mogę, nie mam funkcji avatara ani moderatora, jestem pomocnicą, więc powiem to Silverowi jak będzie aktywny, może się zgodzi, wtedy cały dział będzie wyglądał estetyczniej. :fluttershy5: 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Nie ma tematu do oceny avatarów/skarg więc wyleje swoje żale tutaj.

1. Temat z ogłoszeniami przekształcił się w sb, zdezintegrujcie posty niezwiązane z tematem.

2. Cass...

Czy ty musisz na każdym kroku i w każdym temacie rozmawiać z Daring?

Ok, jesteś pomocnikiem i masz do tego prawo, ale bez przesady.

3. Poprzypinajcie te najważniejsze tematy, dział będzie ładniej się prezentował.

1. Posty pousuwałem, bo faktycznie syf tam się robił + go zamknąłem, by mi go nie zaśmiecali.

 

2.Faktycznie troszku przesadza.

 

3. Poprzypinałem zabawy bo i tak jest największy na nie popyt

 

 

 

Możecie zrobić zabawę "Niekończąca się opowieść" W której będzie chodziło o to żeby jakiś gracz napisał np. Daring Do poleciała... i wtedy drugi gracz musi odpowiedzieć np. ...do lasu... ITD.

 

Możecie również zrobić podstronę (Czy to jak tam się nazywa) z grami i zabawami.

 

Chodzi ci o grę RP. Kiedyś tutaj była taka zabawa. lecz mało kto się w nią angażował. Jeśli będzie więcej głosów za tym, aby ją reaktywować, to wtedy ją przywróce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Od jakiegoś czasu myślę nad stworzeniem "wyprawy" (zabawy o charakterze gry RPG) w moim dziale. Jednak większość tematów takiej zabawy, które wymyślę, bardziej pasowałyby do Daring Do. Nie myśleliście o czymś takim? Może warto by rozważyć zorganizowanie czegoś takiego?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yup... Mój błąd. Aczkolwiek użytkownicy sami raczej nie wyjdą z taką inicjatywą. Fajnie bierze się udział w takich zabawach kiedy nie trzeba się zbytnio troszczyć o główny wątek tylko o swoją własną postać. Dużo osób może wychodzić z założenia, że jak rzucą pomysłem to potem muszą się troszczyć o jego realizację.

Moja propozycja wygląda tak: Jeżeli się zdecydujecie, to zorganizujcie zabawę, dajcie ogłoszenie i zobaczcie czy będą chętni. Jeśli nie wypali... To jaki problem usunąć zabawę? ^^

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 months later...

Tak, tak. Już widzę, że ktoś tu samowolnie zrobił sajgon jak wyszłam z domu na 2 godziny. Uroczo. W każdym razie oto moje plany na ten dział:

1. Mam kilka nowych tematów (5) do dodania ale po prostu nie chcę ich wszystkich wrzucić za jednym zamachem.

2. Chciałabym wprowadzić jakiś system nagradzania najaktywniejszych osób w dziale ale jeszcze nie miałam czasu nawet zacząć zastanawiać się jak ma to działać konkretnie. Dopiero zacznę nad tym pracować.

3. Potrzebna nowa zapytajka (bo stara zginęła śmiercią tragiczną). Przy czym myślałam czy by nie pozwolić ludziom zgłaszać się do rysowania niektórych odpowiedzi i zbierania za to punktów tak a'propo punktu 2. 

4. Zrobić nowy banner (nie każcie mi robić konkursu na to plz).

5. I chyba największy plan: zrobić jakiś prosty system i w dziale z grami założyć sesję RPG w tropikalnych klimatach poszukiwania skarbu w grupach, ale na to dajcie mi troszkę czasu. Kiedyś tworzyłam systemy do forumowych gier ale troszkę wyszłam z wprawy i chcę to przemyśleć. W każdym razie myślę, że trochę takiej akcji przydałoby się w dziale najbardziej przygodowej postaci drugoplanowej. ;)

6. O konkursach oczywiście też myślałam tylko zastanawiam się jaki konkretniej zrobić. Dlatego jeśli bylibyście zainteresowani to piszcie jakiego rodzaju konkurs by was interesował czy jakiego brak na forum ostatnio i rozważę wasze komentarze.

 

Mile widziane komentarze i sugestie co do tych wszystkich punktów! 

Co do dotychczasowych zmian, wszystkie gry zostały przeniesione do subforum i tam też byłyby ewentualnie tematy z sesjami RPG.

Edytowano przez Burning Question
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta część forum jest praktycznie martwa. Mogę odświeżać i zakładać nowe tematy ale wszechmogąca nie jestem. Jeśli użytkownicy sami nie będą zainteresowani działem Daring Do, to nie wiem co mu pomoże. A tym czasem zrobiłam nowy banner, mam nadzieję, że się podoba:

 

nbyudy.png

 

Skreśliłam też z listy nieco wyżej rzeczy, które zostały już zrobione. Na moim komputerze ta lista jest o wiele dłuższa i bardziej szczegółowa, ale i tak mamy pewien postęp. Najpoważniejsze jednak przed nami.

Edytowano przez Burning Question
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Mam dwa pomysły na konkursy: jeden związany z zimą generalnie - nie ze świętami! - drugi neutralny. Biję się z myślami, czy zrobić któryś teraz czy poczekać aż przeminie fala konkursów typowo świątecznych w o wiele bardziej popularnych działach? Najchętniej konkurs literacki-zimowy dałabym w styczniu/lutym, ale czekam też na wasze sugestie i pomysły.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...


Dział stoi w miejscu i nie wiem czy to ja coś źle robię, tematy są słabe, czy też po prostu całe forum cierpi na zastój? Pomysły i podpowiedzi mile widziane. x.x

 

Całe forum jakoś tak ostatnio ma :/ 

 

Pamiętaj, im więcej wymagasz od userów tym mniej odwiedzin dany temat będzie miał.  

Walenie głową w klawiaturę i zabawy pokroju "wymień nick", "policz do 10000", "napisz słowo" będą miały rzędy wielkości więcej postów niż jakakolwiek dyskusja. 

  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
×
×
  • Utwórz nowe...