Skocz do zawartości

Wasze sugestie


Chrysia Krysia

Recommended Posts

Wiem że dobrze nie zaczęłam, dlatego proszę, abyście pisali co mam dodać,a co zmienić... To jest dla mnie ważne, bo nie chcę aby ten dział poświęcony zezowatej Derpy przepadł w Archiwum za brak

aktywności.. Więc mówcie śmiało co mam zmienić, co dodać itp. Nie szkoda wam Derpy?

 

 

W temacie mają znaleźć się tylko sugestie co do zmian. Wszelkie odstępstwa zostaną nagrodzone punktami za offtop (+1 pkt). Ponadto, każdy kolejny post w stylu "dział powinien przestać istnieć" jest bezsensowny. Słyszeliśmy już to. Warto chyba dać szansę? ~Draques

  • +1 1
Link do komentarza

Nie bądźmy kłamcami.
Moja sugestia to oczywiście obrazek działowy.
Plus mała notka do Avatara.
Huh, szczerze? Wyglądasz mi na [...], po Twoich pierwszych wpadkach z tematami dla ameb o Nightmare Moon i spamem emotkami przyjąłem takie wrażenie. Jednak musi być coś sensownego w Twojej postaci, co skłoniło administrację do przydzielenia Ci stanowiska i to szanuję. Liczę że to tylko mój gburowaty instynkt który z góry kieruje moje przekonania o ludziach w dół. Życzę powodzenia w dziale, jednocześnie chciałbym rzucić leciutką sugestią, co do zabaw. Rozumiem że potrzeba i takich, które rozruszają dział, ale radziłbym skierować niektóre do bardziej wymagających użytkowników. 

                                                                                                                                                                                                            Cóż? Pozdrowienia.

 

Nie obrażamy innych ~Decaded

  • +1 4
Link do komentarza

List

a) Zabawa, która polega na przydzieleniu listu od użytkownika do kucyka. Avatar pisze treść listu,a użytkownikcy mają głosować kto dostanie list i kto go wysłał.

b) To będzie w stylu e-maila. Użytkownik A pisze krótki list dla niewiadomego gracza. Następnie Użytkownik B odpowiada na list poprzedniego i pisze całkiem nowy e-mail.

Oczy

Rozpoznaj oczy. Coś w rodzaju quizu. Avatar wkleja zdjęcie oczy(tylko oczu), a inni muszą zgadnąć czyje one są.

Link do komentarza

List

a) Zabawa, która polega na przydzieleniu listu od użytkownika do kucyka. Avatar pisze treść listu,a użytkownikcy mają głosować kto dostanie list i kto go wysłał.

b) To będzie w stylu e-maila. Użytkownik A pisze krótki list dla niewiadomego gracza. Następnie Użytkownik B odpowiada na list poprzedniego i pisze całkiem nowy e-mail.

Oczy

Rozpoznaj oczy. Coś w rodzaju quizu. Avatar wkleja zdjęcie oczy(tylko oczu), a inni muszą zgadnąć czyje one są.

Świetne pomysły! głosuję na 1. a) i 2 Oczy! 

Link do komentarza

Aha, i ja nie spamowałam emotkami -.-

 

Wcale.

 

Sam dział natomiast jest jakąś parodią i powolną wylęgarnią spamu. Później z czystej ciekawości będę musiał dowiedzieć się od kogoś wyżej, do czego tu doszło.

  • +1 1
Link do komentarza

Czy ten dział powinien istnieć?

Ja osobiście uważam że Derpy nie powinna mieć swojego działu. W serialu ani razu się nie odezwała i jest jedynie jedną z wielu postaci tła. To tak jakby Lily, Daisy i Rose miały swój dział ,,Ogródek''. W sumie i tak miałby więcej potencjału, gdyż one odezwały się pare razy. Niedługo każdy kuc tła będzie miał swój dział. 

Link do komentarza

A bon bon i lyra?  

nie ma ich co odcinek a derpy zawsze gdzieś tam jest wciśnięta, a po za tym ona mówi a te dwie nie, tak samo Vinyl  i Octavia, ich charakterem zajął się  

Fandom a ona trochę charakteru ma

Owszem, nie byłam zadowolona, że Vinyl która w serialu pojawiła się bodajże 2 razy dostała swój dział, ale przetrawiłam to z tego powodu,że chociaż dwa kucyki miały jeden dział. Tak samo Lyra i Bon-Bon. Można by powiedzieć ze charaktery tych dwóch parek, są zbyt słabe, aby dla każdego robić osobny dział. Jednak Derpy.. no... jest tylko jedna. Teraz proponuję, aby ten dział połączyć z (niestety) już zaarchiwizowanym działem Doktorka. Dodać do tego Dinky i dział nazwać ,,Rodzina Hooves''.

A na to, że Avatar nie jest na tym forum nawet miesiąca, już się nawet nie wypowiadam.

Link do komentarza
Gość Nie sądzę

Ja sugeruję, aby dalej prowadzić dział, jednak z koniecznymi zmianami. Albo tak jak pisze Celly:

 

Teraz proponuję, aby ten dział połączyć z (niestety) już zaarchiwizowanym działem Doktorka. Dodać do tego Dinky i dział nazwać ,,Rodzina Hooves''.

Link do komentarza

 

5M98p.png


Dery? 
Wiedziałem że Tibor Dery dostanie swój dział na forum! 
Jest w końcu jedną z najważniejszych postaci literatury węgierskiej!

 

Dery.jpg


Taki mały błąd w regulaminie, a cieszy.
A co do UP to z ogłoszeniem będzie raczej trudno, bo jest full, plus niedługo będzie potrzeba do eventów.
W każdym razie, wypadałoby jak najwcześniej dać ogłoszenie albo nie dawać w ogóle. 

 

Już poprawiłem :v ~Draques

 

bombka.gif

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
×
×
  • Utwórz nowe...