Skocz do zawartości

Slugterra: Lisa i jej rodzina (by MewTwo)


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 131
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Stałam pewnie na swojej pozycji, kiedy pojedynek się rozpoczął. W odpowiedzi na jego strzał, użyłam Ice'a aby zamrozić jego Śluzaki. Po wystrzale, kiedy wnyk spadł na ziemię, załadowałam Blitza, którego wystrzeliłam. Zaraz za nim poleciał Volt.

Edytowano przez Purrr Cat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ice zamroził tylko jednego, ale ten z tyłu użył swoich płomieni by go roztopić i zmusić Ice'a do upadku na ziemię. Podobnie było z Blitzem. Ostudził on płomienie pierwszego, ale drugi znowu mu pomógł. Potem obaj jednocześnie spalili Volta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uskoczyłam, unikając Flaringo. Załadowałam do blastera kolejno Sonica i Nulna, strzelając nimi praktycznie w tym samym czasie. Chciałam sprawdzić co się stanie z połączenia tak drastycznego przeciwieństwa. Po chili dodałam do tego jeszcze Bowla, celując w ziemię tak, aby mój rywal się przewrócił.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jego strony nadleciał Tazerling, który znokautował Echo tuż po wystrzale. Nulnowi udało się dostać do przeciwnika, ale on... Zamknął oczy. I nie otworzył ich, dopóki nie opadł dym. Widać, że działanie Nulna ma coś ze wzrokiem. Bowl został odrzucony przez śpiew Slirena, który wbrew własnej woli musiał słuchać nowego trenera. Nuln wyglądał na osłabionego nieudanym atakiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystrzeliłam w jego kierunku Gemini. Kiedy zobaczyłam, że korzysta ze Slirena, postanowiłam zrobić coś, czego nikt by się nie spodziewał. Podbiegłam do malucha i pogłaskałam, chciała, żeby mi zaufał. Nadal biegła, wystrzelając Queen. Slirena trzymałam w ręce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...