Skocz do zawartości

Slugterra: Lisa i jej rodzina (by MewTwo)


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 131
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Nawet po drugim użyciu mojego nowego Śluzaka, nie wiedziałam jak działa. Jedyne co dało się zauważyć to dym a po nim przerażony przeciwnik. Przestając jednak rozmyślać nad skutkiem działania mojego Śluzaka, załadowałam do blastera i wystrzeliłam kolejno Blitz,a i Volta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszłam z areny tak samo jak przyszłam i odebrałam swoje Śluzaki. Nie wiedziałam, czy znowu będę walczyć ale jak dotąd żaden przeciwnik nie oparł się sile Nuln'a. Mimo to, nie chciałam go używać za często. Nie chciałam aby reszta moich Śluzaków poczuła się jakoś urażona. Kiedy z powrotem zapakowałam je do wnyków, poszłam szukać mojego przeciwnika, aby odebrać nagrodę.

Edytowano przez MewTwo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Echo- powiedziałam do mojego Sonica- pogadaj z nimi.

 

Coraz bardziej zadziwiały mnie skutki używania Nuln. Raz przeciwnik się popłakał, teraz natomiast miał depresję. Wyjęłam z wnyku Echo i pozwoliłam mu podskoczyć do Śluzaków mojego byłego rywala.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróciłam się do ochotników, a konkretniej, do Tazerling.

-Nie obraź się mały, ale wezmę jego- wskazałam na Granatnika.

 

Nie cierpię wybierać Śluzaków. Skoro oba chcą pójść ze mną to oznacza, że oba nie czują się dobrze u swojego właściciela.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilku miało całkiem niezłe śluzaki. Właściciel Magika wygrał z nim trzy pojedynki. Niedaleko siedział koleś, który musiał oddać swojego najwyraźniej ukochanego Slirena zwycięzcy. Śluzak wyglądał, jakby miał się zaraz rozpłakać, podobnie jego właściciel. Jednak zwycięzca po prostu go zabrał właścicielowi i poszedł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobiegłam za nowym właścicielem Slirena. Zaczepiłam go i krzyknęłam w twarz:

-Czy ty nie wiesz, że Śłuzaki też mają uczucia ? Ten maluch nie chce z tobą iść.

 

Nie cierpiałam takich ludzi. Typowy baran, nie biorący odpowiedzialności za swoje czyny

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-No to może pojedynek o tego Śluzaka ? Jeśli wygram, zabiorę Slirena- po tych słowach przełknęłam ślinę- Jeśli wygrasz ty, wybierzesz jakiego chcesz Sluzaka z mojego asortymentu. Co ty na to ?

 

 

Miałam nadzieję, że uda mi się wygrać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Dobra- powiedziałam hardo i poszłam w swoją stronę

 

Ciekawiło mnie, jakie mój przeciwnik będzie miał śluzaku. Poza Slirenem nie znałam jego arsenału.

 

-Maluchy, teraz będzie prawdziwa bitwa.-powiedziałam do moich Śluzaków.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczęłam iść spokojnie w kierunku areny treningowej. Obserwowałam widzów emocjonujących się pojedynkami. Jako, że miałam sporo czasu, również podeszłam do krawędzi areny. Wulkaniczny teren. Starając się przedostać do pierwszego rzędu interesowało mnie, kto walczy. Z dala słyszałam tyko odgłosy wystrzelonych Tazerlingów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagapiwszy się na walkę straciłam poczucie czasu i nie zorientowałam się, że minęło już prawie pół godziny. Oderwałam się od oglądania walki i skierowałam się w stronę areny. Biegłam strasznie szybko, z równym tempem łapiąc zadyszkę. Przystanęłam na chwilę i ponownie ruszyłam w stronę miejsca pojedynku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stanęłam naprzeciwko mojego przeciwnika i włożyłam Ice'a do blastera. Naciągnęłam cyngiel, jednak nie skierowałam broni w kierunku mojego wroga. Czekałam na jego ruch. Nie wiedziałam, czego mogę się po nim spodziewać, ale taktyka była podobna jak we wcześniejszych pojedynkach- najpierw go zmęczyć, po czym złapać w objęcia Nuln.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...