Skocz do zawartości

Slugterra: Lisa i jej rodzina (by MewTwo)


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 131
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Podeszłam do niego, nadal nie przestając w niego mierzyć. Kiedy jednak znowu się przewrócił, odłożyłam blaster na mecha, Queen włożyłam z powrotem do plecaka i ponownie się do niego zbliżyłam. Uklękłam przy nim i ponownie spytałam:

-Wszystko jest w porządku ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maluch piszczał i jęczał. Do tego w miarę możliwości walił głową w ścianki więzienia. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, śluzaki przestały się bać. Jednak wciąż nie zbliżały się do tajemniczego, czarnego śluzaka. Przed tobą świat powoli wracał do życia, jakby czarne biedactwo było powodem ucieczki śluzaków. W oddali widać już było miasto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjęłam malucha z wnyka i wzięłam go w dłoń.

-Nie wiem kim jesteś maluchu, ale nie chcę, żebyś źle się czuł. Chociaż powiedz mi, czym ty jesteś i czemu wszyscy się ciebie tak boją ?

 

Patrzyłam Śluzakowi prosto w jego żółte oczka.

 

"Nie wiem czym on jest, ale nie chcę go zostawiać"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Ech.

 

Wpakowałam malucha z powrotem do wnyka, zatkałam go i dalej jechałam. Faktycznie, jaskinia odżywała. Ale nie czas na rozczulanie się pięknem Slugterry, choć należałoby. Turniej Śluzostrzelców czeka.

 

-Kto wie maluchu. Może będziesz jeszcze częścią rodziny.- powiedziałam do Śluzaka we wnyce i jechałam dalej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Trudno. Będę musiała się zmierzyć z tym, co mi zafunduje los. "

 

Odłożyłam listę i odeszłam, aby przyjrzeć się innym strzelcom. Może uda mi się zastosować kontr strategię. Nadal trzymałam przy sobie wnyk z dziwnym Śluzakiem, jednak odłożyłam go na mecha, nadal nie otwierając go. Wzięłam za to Echo, Blitza, Volta i Gemini.

Edytowano przez MewTwo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Hmm.

 

"Tazerlingi. Dobrze wytrenowany Śluzak tego typu potrafi zrobić naprawdę wiele. Ale po dłuższym używaniu istnieje ryzyko porażenia prądem. Floppery są dobre aby zdezorientować przeciwnika. Ale jaki kretyn strzela śluzaczątkiem"- pomyślałam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...