Skocz do zawartości

Slugterra: Lisa i jej rodzina (by MewTwo)


Nightmare

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 131
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Zobaczywszy Tazerlinga, wiedziałam, że mój przeciwnik chce skończyć to jak najszybciej. Postanowiłam więc wystrzelić swojego Volta. Zanim jednak to zrobiłam, przeskoczyłam na kolejną skałę, unikając Tazerlinga i dopiero wtedy wystrzeliłam w jego kierunku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeskoczyłam na kolejną półkę skalną. Kiedy zobaczyłam efekt Zamrażacza, bardzo zaczęłam żałować, że nie posiadam tego Śluzaka. Postanowiłam postawić wszystko na jedną kartę. Chwyciłam wnyk z Nuln.

 

-No, młody, postaraj się- uśmiechnęłam się do Śluzaka i zaczęłam przeskakiwać z półki na półkę, starając się dobrać odpowiednią pozycję do strzału. Wnyk włożyłam do blastera i naciągnęłam cyngiel czekając tylko na dogodny moment do ataku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy wystrzeliłaś, przez moment wydawało się, że nic się nie stanie. Wreszcie Nuln transformował w czarnego nietoperza, płonącego tym samym kolorem. Wydawał się wręcz być spowitym w samą ciemność. Arachnet lecący na przeciwko niego wrzasnął ze strachu i wpadł do wody. Nuln podleciał do przeciwnika i zaczął krążyć dookoła niego. Z każdym okrążeniem, za nim zbierało się coraz więcej czarnego dymu. W końcu utworzyła dookoła niego jakby osłonę, po czym śluzak opadł na ziemię i wszedł w dym. Z wnętrza dymnej osłony słychać było jakieś odgłosy, nieokreślone. Gdy wreszcie dym opadł, przeciwnik wyglądał na tak przybitego, że powiedział "poddaję się" i wybiegł z areny z płaczem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy runda się skończyła a Śluzaki zostały mi zwrócone, wzięłam je wszystkie przed siebie. Nuln postawiłam pośród reszty. Każdy otrzymał specjalny smakołyk, który trzymałam na specjalną okazję- Ciastka Kryształowe, zrobione ze specjalnych składników i kawałków kryształów z Jaskini Blasku. Zostawiwszy moje Śluzaki, poszłam do mojego rywala w celu zdobycia nagrody jaką był Śluzak. Wzięłam ze sobą Nuln i Echo, każąc Queen pilnować reszty. Starałam się odnaleźć mojego przeciwnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Echo, pogadaj z nimi- powiedziałam do Śluzaka i położyłam go obok Śluzaków przeciwnika. Sama zaś zaczęłam go przepraszać.

 

-Przepraszam cię za to, co się stało. Nie chciałam tego zrobić. To był pierwszy raz kiedy użyłam Nuln. Nie wiedziałam, co się dzieje po jego transformacji. Naprawdę mi przykro.

 

Czekałam tylko aż Echo skończy rozmowę ze Śluzakami i powie mi, który chciałby się przyłączyć. Pogłaskałam Nuln siedzącego na moim ramieniu. Cieszyłam się, że znalazłam tego malca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Mów co chcesz. Jak dla mnie jest dobrym przyjacielem- powiedziałam do niego i pogłaskałam jeszcze raz po głowie Nuln. Kiedy Echo podskoczył do mnie z Zamrażaczem, wzięłam obydwu i położyłam na drugim ramieniu. Oddaliłam się od przeciwnika do moich Śluzaków.

 

Kiedy byłam już na miejscu, przedstawiłam nowego dla moich Śluzaków.

-Będziesz się nazywał... Ice. Podoba ci się ?- powiedziałam do Śluzaka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy siadłam z moimi Śluzakami, postawiłam naprzeciwko nich Nuln. Wiedziałam, że się bały, ale nie wiedziałam czemu.

-Echo, pokazywałeś ostatnio na płomyk ale ja dalej nie rozumiem, czemu się aż tak bardzo go boicie. Nuln, a możne ty coś mi powiesz na ten temat ?

 

Starałam się dociec, co takiego było w Nuln, że straszył moje Śluzaki. Jednocześnie nasłuchiwałam, kiedy odbędzie się kolejna moja walka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-No to może byście się trochę do siebie zbliżyli. Proszę was, nie chcę widzieć, że rodzina boi się jednego z jej członków.

 

Rodzina. Śluzaki zastąpiły mi ją od dnia zniszczenia mojej wioski przez Blakk Inc. Nienawidziłam tej firmy. Nie raz dawałam temu upust, często niszcząc tory Ekspresu Slugterralnego. Robiło mi się niedobrze kiedy w Slugnecie pokazywała się twarz człowieka, który jest odpowiedzialny za całe zło jakie mnie spotkało: Thaddius'a Blakk'a.

 

Łzy zaczęły mi lecieć z oczu. Kapały na policzki, jedna po drugiej. W sumie to normalne kiedy człowiek pamięta coś smutnego. I kiedy to wraca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez łzy powiedziałam do Nuln.

-Maluchu, nie przejmuj się. To nie jest twoja wina. To niczyja wina. A właściwie to moja wina. Nie umiem się wami zająć tak dobrze jak bym tego chciała. Nie mam już złota na jedzenie dla nas i nie wiem, jak to będzie dalej. Ale mam nadzieję, że Turniej okaże się dla nas wygrany.

 

Przetarłam łzy i uśmiechnęłam się do nich. Moi kochani przyjaciele, moja rodzina.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzięłam się w garść i ruszyłam na arenę pełna nowych sił. Tym razem koniec z taktyką. Strzelec i Śluzak powinni razem wiedzieć, w czym są mocni a jakie ich punkty są słabe. Koniec z planowaniem jak by tu wykorzystać wszystko na swoją korzyść.

 

Wkroczyłam na arenę, nadal pełna rozmyśleń. Dopiero po chwili się zorientowałam i starałam zlokalizować mojego przeciwnika.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygotowałam się i włożyłam do blastera Fira. Flaringo powinien mieć przewagę na tej arenie. Przygotowana do skoku na kolejną skałę aby uniknąć ataku przeciwnika, czekałam na rozpoczęcie pojedynku. Cyngiel naciągnięty, palce na spuście.

 

-Zaczynajmy- powiedziałam do siebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Jeszcze nie. Poczekaj Nuln. Trochę się z nim pobawimy- uśmiechnęłam się do Śluzaków i wystrzeliłam Gemini.

 

Nadal stałam na początkowym podeście. To...dobrze, w porównaniu z poprzednią walką. Nie czekając na skutek wystrzału Gemini, posłałam za nim Queen.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odskoczyłam na skałę obok, starając się uniknąć śluzaków. Załadowałam do blastera Echo i wystrzeliłam w stronę przeciwnika. Grunt obsypał mi się pod nogami więc upadłam na czworaka na skałę. Musiałam szybko wstać, jednak utrzymanie równowagi okazało się bardzo trudne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...