Skocz do zawartości

Siemanko tutaj Kubon


Kubon211

Recommended Posts

W przywitajce to ty masz powiedzieć o sobie coś ciekawego, czyż nie?

Witaj na forum, baw się dobrze, :muffin:

Piszesz, rysujesz, komponujesz? Skąd jesteś? Ile masz lat? Studiujesz/pracujesz? Czemu nie używasz znaków interpunkcyjnych i dużych liter na początku zdania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw Ty coś o sobie powiedz. To działa tak, że najpierw zakładasz konto, robisz sobie profil, przedstawiasz się i starasz się przekonać innych, że warto z Tobą gadać.

Zaraz posypią się pytania o ulubione kucyki, bajki, muzykę oraz czy kiedykolwiek jadłeś szynszyla, ale one też będą wymagały byś zaszczycił je odpowiedzią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otórz jestem z małej wsi Pielgrzymowice, która znajduje się nie daleko od Katowic. Mam 17lat, i chodzę jeszcze do szkoły choć już zaczynam pracę jako uczeń w zakładzie elektrycznym. Moim zaiteresowaniem jest muzyka, której słucham baardzo dużo. Główną rolę odgrywa tutaj dział elektryki a fanem MLP jestem w weekendy z powodu braku wolnego czasu :/ Moją ulubioną postacią jest bardzo znana i lubiana Rainbow Dash. Myślę że spokojnie będę mógł dołączyć do was i myślę też, że się świetnie będziemy dogadywać Pozdrawiam. Kubon :bmhug:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...