Skocz do zawartości

Fabuła do mej gry


Blu PL

Recommended Posts

Powiem tak, w grze którą robię mam już dużo zrobione ,lecz jest jedna sprawa.Mam do was pytanie, ponieważ gra będzie miała zarówno wątki romantyczne jak i dramatyczne:Spitfire podczas wojny zakocha się w takim ogierze,no i przyjdzie co do czego że wylądują razem w łóżku :flutterblush: i po paru miechach urodzi im się córka.Pod koniec gry [o zgrozo] Spitfire zobaczy co się dzieje z Equestrią... i popełni samobójstwo :fluttercry2: .Od was zależy jak ta mała klacz się będzie nazywać.Jak chcecie to piszcie imiona.

Tak Spitfire musi zginąć :  by wypełniła się fabuła do drugiej kampanii.Jak chcesz więcej dowiedzieć się o grze to napisz do mnie na Steam, jestem Blu Dash PL.

Wielkie dzięki za wszystkie odpowiedzi. :rdblink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Córka da? Kolor proszę. Będzie mi łatwiej.

 

W sumie nawiązując do tego że Spitfire to myśliwiec to co powiesz na Gloster Meteor? Brzmi całkiem cool. No chyba że wolisz III rzesze to wtedy Mrsshmit.

Edytowano przez Blazing Heart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee... zobaczy co dzieje się z Equestrią i popełni samobójstwo. Umm... niby dlaczego? A imię? Spitwater :rainderp:

Ok, a tak na serio to Mare Wen.

No dobra już mówię bo nie powiedziałem co i jak:cała ta gra to istna wojna o Equestrie - zdobywanie wiosek poniaczy, niszczenie posterunków, penetrowanie laboratoriów ,ale nie strategiczna,tylko FPS.Córka myślę że będzie niebieska,a znaczka brak [pojawi się pod koniec drugiej kampanii]. Spitfire popełni samobójstwo , po tym jak zobaczy ,że większość jej bliskich zginęła wymordowana przez Lunę , a ana sama jej w tym pomogła. :fluttercry2: Mam nadzieje ,że wyjaśniłem. :fluttershy5:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podstawowe pytania:

 

0. Fundament - masz działającą wersję, chociażby pojedynczą mapę na której mógłbyś testować całą resztę?

 

1. Jaki silnik? (własny, jeden z darmowych?)

 

2. Etap prac? (pre-alpha, alpha...)

 

3. Fabuła - wybacz, ale kicz. Przepraszam za szczerość. 

 

4. Uzbrojenie - jak planujesz to rozwinąć skoro mamy do czynienia z kucykami?

 

5. Co z oprawą audio? G. Lucas powiedział, że muzyka to połowa filmu. To samo tyczy się gier. Nie ma nic gorszego niż "fiu bździu" w trakcie wystrzałów. 

 

6. Modele 3D - masz już coś?

 

7. AI - masz to opracowane?

 

8. Nie licząc zapału - masz cokolwiek, co mógłbyś pokazać? (screeny, szkice, artworki)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Chcesz robić FPSa z wątkami romantycznymi, samobójstwami, rozmachem jak w Powrocie Króla i bitwie o Minas Tirith... sorry ale to myślenie życzeniowe. A ja chciałbym grę na motywach Jurrasic Park, survival horror, śladowe ilości broni palnej, prowizorka jak w Dead Island (walnij takiego T-Rexa łopatą w łeb  :ajawesome:  ). 

 

FPS? Zrób coś prostego, a fabułę oprzyj o notatkach, w tym przypadku zwojach  (patrz - Unreal)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...