Kingofhills

Fallout Equestria: Project Horizons [PL][NZ][Grimdark][Crossover]

Recommended Posts

Pomyśleć, że dopiero teraz tworzę ten temat...

Fallout Equestria: Project Horizons to najdłuższy fik w fandomie i jedno z najdłuższych opowiadań w ogóle. Osadzony w tej samej linii czasowej, co oryginał, aczkolwiek praktycznie dwa razy dłuższy... i wciąż nie skończony. Porwałem się na tłumaczenie tego monstrum mniej więcej rok temu wraz z Ureusem, który niestety po kilku miesiącach zrezygnował.

Fanfik, który prawdopodobnie będę tłumaczył aż do końca życia.

I co mnie to?

Autor: Somber
Tłumacz(e): Kingofhills, Greenscratch, Bodzio, Ureus, Iron Sky

Korektorzy: Erast, Bodzio, Kingofhills, Greenscratch, Kinro
Tymczasowa pomoc (zarówno tłumaczeniowa, jak i korektorska): Wizio, CiemnoCzarny, Infernum

Rozdział 1: Incepcja
Rozdział 2: Zaufanie
Rozdział 3: Doświadczenia
Rozdział 4: Niewinność
Rozdział 5: Praca
Rozdział 6: Zabawa
Rozdział 7: Ceny
Rozdział 8: Długie drogi
Rozdział 9: Kamień
Rozdział 10: Podbicie stawki

Rozdział 11: Spokój

Rozdział 12: Zaprzeczenie

Rozdział 13: Zwrot

Rozdział 14: Siła

format .epub
format .odt.

Edited by Dolar84
  • Upvote 6

Jeżeli ktoś kiedykolwiek wątpił, że da się zrobić jeden rozdział Horizons w mniej niż jeden tydzień... ten teraz powinien zbaranieć. Oto rozdział dziesiąty w całej swej wspaniałości. Zaktualizowano na górze.

• Upvote 1

Nie wierzę, ktoś tu zagląda... :derp2:

Prace są całkiem dobre. I choć miałem nadzieję na zakończenie przed dniem jutrzejszym, to niestety raczej mi się to nie uda. Mam jednak nadzieję na wydanie dwunastki jeszcze w tym tygodniu.

Edited by Kingofhills

Initiate Protocol PH-1267.
Protocol initiated. Uploading new Chapter...
Chapter Twelve uploaded.
Add-on: description.
Loading...

>No, teraz to definitywnie się nie pospieszyliśmy. Ale w końcu nam się udało skończyć, więc łapcie rozdział 12!

Nie wiem, czemu tu tak mało postów, ale uwaga - są ludzie, którzy czytają wasze tłumaczenie!;) I czekają na więcej:)

Mógłbym przysiąc, że odpowiadałem na tego posta... :v

Dobrze wiedzieć, że jednak istnieją ludzie, dla których możemy to tłumaczyć. I choć udowadniano nam to już niejednokrotnie, to mimo wszystko ciepło się na sercu robi, widząc takie komentarze. Dzięki za wsparcie!

Edited by Kingu/Pyrelight

Wielkie propsy dla Kinga i reszty za tłumaczenie tego monstrum. W najbliższych dniach poczytam sobie dla relaksu :)

:lunaderp: Tyle fejmu!

Dzięki za te słowa, Poulsenie. Kto jak kto, ale ty wiesz, co to znaczy tłumaczyć coś takiego jak Fallout. Wciąż myślę, że kiedyś powinniśmy zrobić collaba jakiegoś rozdziału... :D

• Upvote 3

Jak chcesz to podeśli mi następny jak go wstępnie skończycie to rzucę okiem i poprawię gdzie sie da (bo napewno będzie co, hue hue :v ) xD

• Upvote 1

Jak chcesz to podeśli mi następny jak go wstępnie skończycie to rzucę okiem i poprawię gdzie sie da

To ja też poproszę :derp2:

• Upvote 1

Mogę jedynie pogratulować zacnego tłumaczenia, śledzę postępy od pierwszego rozdziału i dodam że naprawdę świetne się bawiłem czytając te jak narazie 12 rozdziałów, chcę wam życzyć wytrwałości w tym ogromnym przedsięwzięciu (68 rozdziałów i ta liczba ciągle rośnie) bo wnosicie wielki wkład w polski Fandom, mam nadzieję że więcej osób odkryje urok tej opowieści :-)

• Upvote 1

Uwaga, uwaga!

W związku z pewnymi zależnymi i niezależnymi ode mnie wydarzeniami i sytuacjami, tłumaczenie Project Horizons zostaje wstrzymane na czas nieokreślony. Wpływ miały przede wszystkim konieczność zmuszania się do tłumaczenia i chwilowej utraty jakiejkolwiek motywacji. Po prostu muszę zrobić sobie przerwę, bo nie mogłem ruszyć nawet jednego akapitu dziennie.

Hopefully you will understand.

Edited by Kingu/Pyrelight

Halo? Jest tam ktoś jeszcze? Ponad dwa i pół miesiąca ciszy więc mam nadzieję że chęci na tłumaczenie powrócą.

Panie i panowie... stał się cud. Dzięki determinacji i zaparciu naszego KOREKTORA, mam zaszczyt oddać do waszej dyspozycji rozdział 13. Miłej lektury. Polecam przeczytać przemowy na końcu.

• Upvote 3

Dzięki waszemu "pośpiechowi" przeczytałem oryginał ze cztery rozdziały do przodu i, cholera, nie mogę się zmusić żeby to pobrać i przejrzeć.