Skocz do zawartości

Sygnaturo i awataro podobne grafiki na zamówienie od MaLiny


Krulig

Recommended Posts

No to ja zamówię sygnaturę. Nie wiem czy znajdziesz, ale chodzi mi o taką jakąś postać władającą ciemnością. No, wiesz takie mroczne klimaty. Dobrze by było gdyby postać się szeroko uśmiechała. Widzę ją także w eleganckim stroju, ale to tylko moje zdanie, decyzja jest twoja. Dopisek: Master of pure shadows. Wiem że nieco, trudne, ale wierzę w ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze. Może trochę potrwać nim znajdę odpowiedni obrazek, ale dobra. :)

 

Przy okazji zrobię aktualizację pierwszego posta i dam mały regulamin zamawiania prac. 

Edytowano przez MaLinka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorwałam obrazki z tym Walter'em Dornez'em, z którym Anathiela(nigdy nie przywyknę do tego, że zmieniała nick) zrobiła ci sygnaturę i avatara, bo mi się kojarzy z tym jaki dałeś opis... Może być z nim? Jeśli tak to masz dwie wersje do wyboru:

OCI1P3y.png

If7Zt4i.png

 

W razie czego mogę jeszcze poszukać obrazków pasujących do opisu... może się uda. Albo walnę Gilberta z PH.

Edytowano przez MaLinka
  • +1 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, a więc avatar z obojętnie jakim rozmiarem, z "rysowaną" zebrą, nie chcę zdjęcia ( chodzi o to że nie chcę zdjęcia zebry, np. Jak jest ze stadem na sawannie). Poza tym, mój nick na avku, ładne tło, innego niż mój nick napisu nie chcę, chyba że chcesz zrobić swój podpis. Jeśli tak to na dole. Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, a więc avatar z obojętnie jakim rozmiarem, z "rysowaną" zebrą, nie chcę zdjęcia ( chodzi o to że nie chcę zdjęcia zebry, np. Jak jest ze stadem na sawannie). Poza tym, mój nick na avku, ładne tło, innego niż mój nick napisu nie chcę, chyba że chcesz zrobić swój podpis. Jeśli tak to na dole. Z góry dzięki.

Oki. Zaraz się wezmę.

 

Cudowne! Jesteś moją ulubioną artystką w tym kierunku! Mogłabyś zrobić mi sygnaturkę do kompletu? ^^ Z dopisem: "Sad... so sad... let the rain of sorrow washed your soul.

Dobrze, poszperam tylko za obrakiem i się wezmę.

 

Postaram się obie prace dostarczyć dzisiaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...