Skocz do zawartości

Ponymeet w Nowym Targu - pomysł


Nishi

Recommended Posts

Ok kuce, jest sprawa.
Jest pomysł, żeby zacząć robić pony meety w Nowym Targu. Tylko pytanie jest takie, czy byłyby osoby chętne do uczestnictwa? Oczywiście aktywnego (czyli pomoc przy organizacji, prowadzenie paneli) jak i biernego (czyli przyjdą i popatrzą jak reszta ciężko pracuje)

Jest to pomysł wspólny mój i użytkownika night shooter

Edytowano przez Nishi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak i to kilku. Ja jestem z Nowego Targu i też się w to zaangażowałem. Razem z twórcą tego tematu wpadliśmy na to  podczas rozmowy na fb. Pewno pojawiło by się to wcześniej gdybym wiedział że jest więcej  Bronych w mojej okolicy niż ja .

Sam pomysł fajny, lecz zwykły meet w górach, to głupota. Ja bym zgarnął syćka bronies i zabroł ich wsendyj na Giewont.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

od bardzo długiego czasu zauważyłem, że na Podhalu jest kilku bronies. Była na FB nawet grupa Bronies Podhale (sam krótko w niej byłem). Myślę, że przy zwróceniu uwagi na wyżej wymienionym portalu społecznościowym na grupach Bronies Kraków i Bronies Polska ktoś by się odezwał.

Co do meetu, nie jestem pewny czy zorganizowany pomysł to dobry pomysł - głównie ze względu na frekwencję. Osobiście wątpię gdyby wielu ludzi by chciało przyjść. O wiele lepszym wyjściem byłby ponymeet w starym stylu, tj. spotkanie w jakimś lokalu i tam spędzenie czasu - czy to rozmawiając, oglądając odcinek na przenośnym sprzęcie elektronicznym, prezentowaniu figurek czy rysunków, etc... a dodatkowo jeżeli macie jakiś sklep z artykułami MLP - tradycyjne odwiedziny.

 

To jest jedynie moja osobista opinia, ale może coś wniesie.

Edytowano przez Seba Zet
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra opętańcy szatańskich pucyków. Sprawa wygląda następująco:

Mam miejscówkę na pierwszego Meet'a w Nowym Targu. Pizzeria "Da Grasso". Miła atmosfera, dobre żarło i zajebisty sos czosnkowy. Jest i sklep z zabawkami, gdzie w witrynach są reklamowane wszelkie zabawki z MLP ( czy są figurki, jeszcze nie wiem, ale sprawdzę) Tak więc kolekcjonerzy mogą się załapać na coś ciekawego, lub nakupić zabawek jak głupi.

Kolejną sprawą są chętni. Myślę, że z tym problemu być nie powinno. Jednak jeśli nie wiesz, jak dostać się do Nowego Targu, to zawsze ktoś (czyt. Ja) może cie pokierować.

Jeśli chodzi o termin. Myślę, że najlepiej byłoby zorganizować to na początku marca w weekend. Ja wiem? 8-9?

Jeśli ktoś jest chętny, to niech się podpisuje.

Uważam, że taki meet "zapoznawczy" (czyt. Czy w ogóle meety w NT wypalą) byłby dobrym pomysłem.

Kto się pisze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym miał problem z dojazdem, bo raczej bezpośrednio nie ma żadnego autobusu czy czegokolwiek. Jeszcze sprawdzę rozkłady.

 

Edit. Za pierwszym razem wydawało mi się to bliżej, ale teraz się okazuje że do Nowego Targu mam aż 220km. Musiałbym dojechać czymś do samego Krakowa i odbić na Myślenice. Za dużo zabawy i za duży wydatek dla mnie ;_; Ale życzę Wam aby meet się udał!

Edytowano przez Artiem
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym miał problem z dojazdem, bo raczej bezpośrednio nie ma żadnego autobusu czy czegokolwiek. Jeszcze sprawdzę rozkłady.

 

Kieruj się na Berlin 

Jeśli ktokolwiek chce się dostać do NT to niech się kieruje do Zakopanego. Nowy Targ jest po drodze chyba każdej linii (Na pewno Szwagropolu) więc nie powinniście mieć problemu by się dostać

Edytowano przez Trahall
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto napisać na Bronies Nowy Sącz; może udało by się przyjechać komuś z tamtejszej grupy.

 

Jeśli chodzi o dojazd osobiście uważam, że od strony wschodniej najlepiej orientować się od właśnie Nowego Sącza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto napisać na Bronies Nowy Sącz; może udało by się przyjechać komuś z tamtejszej grupy.

 

Jeśli chodzi o dojazd osobiście uważam, że od strony wschodniej najlepiej orientować się od właśnie Nowego Sącza.

To zależy z której strony będą ludzie dojeżdżać. Jeśli z północy - to Kraków, jak od wchodu - Sącz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 years later...
9 godzin temu, Szalona115 napisał:

Hej!

Będzie jakiś Ponymeet w 2018 roku właśnie w okolicach powiatu nowosądeckiego?

 

Najbliższa fandomowa okolica to Kraków niestety, a tam prawie na pewno będzie coś w tym roku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, The Silver Cheese napisał:

Gdyby to był Kraków, albo okolice Krakowa to bym wpadł, a Nowy Targ czy Nowy Sącz to tak dla mnie 1 - 2h jazdy dalej z Krakowa lub Bielska Białej, a to trochę czasowo nie pasowałoby mi :bemused:

Ja mam podobnie tylko że 3-4h. Bo mieszkam przy samej granicy ze słowacją, a chciałabym zobaczyć jak to wygląda.

 

Ale może kiedyś mi się uda :P

Edytowano przez Szalona115
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 9.3.2018 o 11:56, Wonsz napisał:

Zawsze możesz poszukać ludzi z okolic i spróbować namówić ich na wspólne spotkanie. Tak robiło się ponymeety w 2011 roku, szło się do galerii handlowej albo na spacer :)

 

W Bielsku dalej się tak robi xD W zasadzie 5 osób to już jest dużo. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...