Skocz do zawartości

Podziękowania i patronat


kapi

Recommended Posts

Tak sobie pomyślałem, że przecież nic co tutaj się dzieję nie odbyłoby się, gdyby nie osoby, które mi pomogły i dalej pomagają. Chciałbym choć w ten sposób się odwdzięczyć i pokazać, że życie tego działu nie jest moją zasługą, a naszą wspólną. Ten temat powstał, ażeby jakoś pokazać kto w czym się przyczynił i powiedzieć Mu publicznie wszem i wobec moje serdeczne "dziękuję".

 

 

Wielki Patronat

Avatar Pinkie Pie DiscorsBass (o którym później) udzielił temu małemu poddziałowi oficjalnego pozwolenia na Jej patronat. Bardzo mnie to cieszy, bo nie na darmo w takim razie pisałem przez cały pobyt na forum w różu :crazy:. Moim sesjom przyświeca zasada jak najlepszej zabawy i dlatego cieszę się, że ten poddzialik może mieć patronkę, która reprezentuje śmiech :pinkie:

 

Podziękowania

I tu można wymieniać i wymieniać... ale cóż spróbujmy, ferie mam, to czemu nie wypisać wszystkich?

 

W pierwszej kolejności podziękowania należą się tym, którzy zachęcili mnie, zainspirowali i wsparli, gdy wrzuciłem swoją pierwszą sesję na forum - W poszukiwaniu Harmoni.

 

Był to przede wszystkim Lemuur, który chyba już opuścił to forum, a do którego nadal mam ogromny szacunek i wdzięczność. To On zorganizował Sesje w krainie śmierci, która zainspirowała mnie do własnej działalności. Ta znamienita osobistość wspierała mnie do swego zniknięcia za to szczerze dziękuję.

 

Następną osobą była, niestety muszę użyć czasu przeszłego była nieoficjalna (później może i oficjalna, nie pamiętam) avatarka Pinkameny - Bellamina. Ogłosiła moją sesję, pozwoliła pisać w kolorze i dzięki temu wszyscy możemy cieszyć się (lub hejcić, w zależności od osoby :crazy:) moje pisanie na różowo. Na początku również wsparła mnie bardzo, zachęcając do działalności i biorąc udział w sesji. Jej także serdeczne dzięki za wszystko, co dla mnie zrobiła.

 

Przyszła pora na wymienienie DiscorsBassa. Ta osoba zawsze była dla mnie pomocą i nigdy nie niszczyła mych starań. Dla mnie taki powinien właśnie być avatar. Do tej pory mam bardzo miłe związane z Nim przeżycia i dziękuję bardzo za wszelką pomoc i umożliwienie rozwoju.

 

Nie mogę pominąć Wielkiego Avatara Arjena, który w świetnej, zapoczątkowującej całą moją bardziej poważną (ja poważny pfff, co ja wygaduję :crazy:, a może jednak...) przygodę z forum, nauczył mnie wykorzystywania akapitów i dzięki Niemu to co teraz czytacie nie jest dosłowną "Ścianą tekstu" (odwołuję do Pinkamena vs Pinkie Pie do pierwszych postów, można znaleźć tam te walle) Co ważne Arjen zawsze odpowiadał na moje pytania i na początku pomógł mi ogarnąć forum.

 

Skoro przy ogarnianiu jestem, to chciałbym podziękować wszystkim tym, którzy na początku mojej działalności pomogli mi to wszystko zrozumieć. Z ników nie wymienię, bo wstyd się przyznać, ale z większością nie miałem długich kontaktów i znajomości się urwały, ale i tak jestem bardzo im wdzięczny.

 

Chciałbym podziękować teraz Niklasowi i wszystkim, którzy oceniali moje podanie na MG, co naturalne gdyby nie to, że raczyli przyjąć takiego patafiana jak ja, to ten poddzialik by nie istniał. Dziękuję Wam za to bardzo. Pragnąłbym dodać, że Niklas świetnie tym wszystkim zarządza i na prawdę nadaję się do tej roboty (PS dziękuję za naukę ortografii itp. )

 

Podziękowania należą się także Zegarmistrzowi, który wiele mnie nauczył co do sztuki magicznych pojedynków, które bardzo możliwe, że wykorzystuję w sesjach. Poza tym zawsze chętnie pomaga i doradza oraz czuwa, dziękuję Ci bardzo.

 

Z ramienia Inkwizycji dziękuję również Dolarowi84, który wsparł sesje w dziale Pinkie, dziękuję za troskę i pomoc.

 

Nie mogę zapomnieć również o zapleczu graficznym, które dostałem w postaci sygnaturek, avków i tapet. Przez długi czas wykonywała je dla mnie Symphony. Dziękuję Ci bardzo za to wszystko ,co dla mnie zrobiłaś, jednak ostatnio w wyniku różnych komplikacji to się skończyło. Teraz wielkoduszność okazała Anathiela (nick *Anna*), która także znosi dzielnie moje wybryki i narzekania. Dziękuję za każde ubarwienie, które wprowadziłyście i bezinteresowną ofiarność.

 

Należy tutaj także wymienić inną użytkowniczkę : Melody, która miała niejednokrotnie bardzo dobre i ciekawe pomysły, wspierała mnie swym uśmiechem, a Masked po części powinien też być Jej bardzo wdzięczny (chodzi o rozbudowanie pewnego wątku).

 

Skoro już zacząłem od graczy to przejdźmy do nich. Słuchajcie, wszyscy którzy zostali i grają w te sesja zasługują na najwyższy szacunek z mojej strony. Mimo mojego braku czasu Wam się chce. Dziękuję za to, że jesteście, że mam dla kogo pisać, zę swym wkładem sprawiacie, że sesje nabierają życia i sensu, że opisami budujecie świat. Dziękuję wszystkim, którzy sprawili mi przyjemności z czytania ich postów, a przede wszystkim tym, którzy tak długo wytrwali. Dziękuję Wam Po prostu Tomku, Maskedzie, Wilcza Nati, Anathielo, WCIWZ, Guardnianie, PiekielneCiasteczko, Rebonie, SolarzeIsEpic, Atlantisie, Arceusie, Dakelin, PlaugePony, Sajbacku, Kitsunie,  a także tym, którzy już odeszli, a także uprzyjemnili grę innym czyli Fiskowi i Aresowi Prime.

 

Mam także ogromną wdzięczność dla pozostałych niewymienionych powyżej graczy i innych osób udzielających mi wsparcia. Każdemu z Was na prawdę dziękuję.

 

Bez tak wspaniałych ludzi jak Wy i ci, których spotkałem nic co tutaj powstało nie byłoby możliwe, tak samo jak bez Pana Boga, któremu powierzam cały ten dział i moją działalność.

 

(Nazw zabaw wymienionych przeze mnie szukajcie albo na PW u mnie, albo w dziale Pinkie, lub samotni Pinkameny)( Co do przemienionych nicków, które się zdarzają, mam nadzieję ,że nikt się nie obrazi, ja po prostu zapamiętuje te pierwsze i do tych pierwszych mam sentyment i się przywiązuję, więc wybaczcie, jeśli kogoś uraziłem.)

 

Dziękuję wszystkim raz jeszcze, życzę Bożego błogosławieństwa, wszystkiego najprzepinkastyczniejszego :pinkie4:, be always SMILE :pinkie3: Niech kucyki będą z Wami FOREVER :enjoy: dużo muffinek :muffin: i szczęścia.

 

Lala lala lala la lala la ŁIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :pinkie:

Edytowano przez kapi
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również i ja chcę ci wielce podziękować, za to że zawsze można było z tobą rozmawiać i za to że i ty wspierasz mnie jako gracza. Oraz oczywiście za to że nie odpuściłeś sobie naszych cudownych sesji przy których spędziliśmy już tyle godzin.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Kapi, sprawiłeś mi ogromną radość, bo nie dość, że zamęczam Cię moimi krótkimi odpisami, to ty jeszcze mi za to dziękujesz ;) Twoja praca, którą wkładasz w sesje, jest wielka, jesteś jednym z najlepszych GMów na forum (na pewno najlepszym z którym miałem do czynienia), w twoich postach widać ogromne poświęcenie. To, że mimo nawału nauki potrafisz znaleźć czas na prowadzenie sesji... Kapi, jesteś wielki. Dziękuję Ci za wszystko, co robisz dla mnie i dla innych graczy. Pozdrawiam i życzę miłego wieczoru! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...