Skocz do zawartości

Odcinek 18: Maud Pie


Artem

Odcinek 18: Maud Pie  

73 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak bardzo podobał Ci się odcinek?

    • 1
      0
    • 2
      2
    • 3
      0
    • 4
      0
    • 5
      2
    • 6
      0
    • 7
      10
    • 8
      15
    • 9
      18
    • 10 <3
      26


Recommended Posts

Ten odcinek był raczej taki sobie, wybitny nie był, okropny też nie.

Plusy:

+ Nowy kucyk - Maud Pie. Mi raczej się spodobała, taka opanowana, spokojna, monotonna że aż śmieszna  :lol: Charakter też spoko.

+ Naszyjniki z kamyczków 

+ Dużo zrywających boki momentów :D Np. Poezja Maud Pie o skałach, Maud rozpoznająca skałę osadową, Maud ze ścierką używaną jako szalik

+ Zwierzaki

+ Mane 6 poznające Maud osobno

+ Zwierzątko Maud Pie

Minusy:

- Pinkie Pie jak dla mnie przekroczyła limit głupoty na odcinek :pbpt: ( choć była momentami naprawdę śmieszna :pinkie4: )

A odcinek oceniam i tak wysoko : 7,5/10

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Baardzo się cieszę, że mieliśmy okazję poznać jedną z sióstr Pinkie, nawet jeśli za nią nie przepadam... Odcinki z więzami rodzinnymi mają zwykle duży potencjał, a tu mogło być naprawdę ciekawie.
No i... było, na szczęście. Wow, Maud ma NIESAMOWICIE przyjemny głos, w sumie i tak nie wiedziałam, czego się spodziewać, ale... wow. Na duży plus. No i... w ogóle... Matko, jej stoicki spokój po prostu mnie rozbroił i urzekła mnie od pierwszej chwili.  :pinkie2: Nie mogłam przestać chichotać. I ten jej popis, by uratować siostrę... Chyba już rozumiem ten nagły fenomen z nią i tymi wszystkimi fanartami...
Nie wiem, nie jestem pewna co twórcy chcieli tym osiągnąć (prócz oczywistego przeciwieństwa dla Pinkie), ale za samą postać Maud odcinek ma u mnie 8/10.
 

Edytowano przez Kyoko
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...
  • 2 weeks later...

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...