Jump to content

Strona Główna  |  Ogłoszenia  |  Lista Fanfików  |  Fanpage  |  Feedback
Artem

Odcinek 18: Maud Pie

Odcinek 18: Maud Pie  

73 members have voted

1. 1. Jak bardzo podobał Ci się odcinek?

• 1
      0
    • 2
      2
    • 3
      0
    • 4
      0
    • 5
      2
    • 6
      0
    • 7
      10
    • 8
      15
    • 9
      18
    • 10 <3
      26

Recommended Posts

Lol, ale to nieprawda xD znaczy nie da się z każdym sensu stricto, ale tak ogólnie to owszem, zwłaszcza jeśli chodzi o zaprzyjaźnianie się z przyjaciółmi swoich przyjaciół... czyli nie chodzi o jakąś tam zaraz przyjaźń na zabój, ale przy odrobinie dobrej woli z obu stron przez wzgląd na tego, kto nas łączy (w odcinku chodziło o Pinkie) winno dać się dogadać ^^
Dla mnie przyjaciel to ktoś czasem więcej niż rodzina. Nie mówię tutaj o koleżeństwie ;)

> Wg kryteriów Wikipedii Maud ma Aspergera... i to baaaardzo ;P 

OK, mój błąd. Nie sprawdziłem. 

Ten odcinek był raczej taki sobie, wybitny nie był, okropny też nie.

Plusy:

+ Nowy kucyk - Maud Pie. Mi raczej się spodobała, taka opanowana, spokojna, monotonna że aż śmieszna  :lol: Charakter też spoko.

+ Naszyjniki z kamyczków 

+ Dużo zrywających boki momentów :D Np. Poezja Maud Pie o skałach, Maud rozpoznająca skałę osadową, Maud ze ścierką używaną jako szalik

+ Zwierzaki

+ Mane 6 poznające Maud osobno

+ Zwierzątko Maud Pie

Minusy:

- Pinkie Pie jak dla mnie przekroczyła limit głupoty na odcinek :pbpt: ( choć była momentami naprawdę śmieszna :pinkie4: )

A odcinek oceniam i tak wysoko : 7,5/10

Baardzo się cieszę, że mieliśmy okazję poznać jedną z sióstr Pinkie, nawet jeśli za nią nie przepadam... Odcinki z więzami rodzinnymi mają zwykle duży potencjał, a tu mogło być naprawdę ciekawie.
No i... było, na szczęście. Wow, Maud ma NIESAMOWICIE przyjemny głos, w sumie i tak nie wiedziałam, czego się spodziewać, ale... wow. Na duży plus. No i... w ogóle... Matko, jej stoicki spokój po prostu mnie rozbroił i urzekła mnie od pierwszej chwili.  :pinkie2: Nie mogłam przestać chichotać. I ten jej popis, by uratować siostrę... Chyba już rozumiem ten nagły fenomen z nią i tymi wszystkimi fanartami...
Nie wiem, nie jestem pewna co twórcy chcieli tym osiągnąć (prócz oczywistego przeciwieństwa dla Pinkie), ale za samą postać Maud odcinek ma u mnie 8/10.

Edited by Kyoko

Czasami nie mogę pojąć po co dodali do mlp kucyka który nie zaprzyjazni się z głównymi bohaterkami,dla różnorodności?