Skocz do zawartości

Kucykowe figurki z modeliny ;-)


Kropka

Recommended Posts

Podziwiam, bardzo ładne figurki, doceniam Twoją ciężką pracę nad nimi bo efekt jest zaskakujący :) Oby tak dalej :D

dziękuję ;) 

 

dodałam kolejną warstwę białej farby akrylowej na Rarity no i zamalowałam oczy ... wygląda trochę lepiej :P ale oczka namaluję jutro 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oki Rarity jest jednak nieskończona muszę ją jutro pomalować jeszcze raz na biało (bo po wyschnięciu jest bardzo nierówno ;/) i poprawić oczy :) ale dam foty robocze :) w tle bałagan na moim stole :squee: (lepsze foty będą jutro )

 

Ta Rarcia wygląda niesamowicie! Oczy rzeczywiście do poprawienia. Wtedy to już ideał będzie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeju jaka super, jeju jaka super, jeju jaka super :lunaderp: 

I tak nic nie kupię, ale uwielbiam podziwiać twoje dzieła. 

A nad Chrysalis to chyba nie była taka prosta praca skoro ma tyle ...dziur  :twiface:

Czekaj aż Timber to zobaczy ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję jeszcze raz za miłe komentarze, od razu wena na nowe figurki rośnie :rdblink:  Celestia może się pojawi :woops:  ale nie wiem jeszcze kiedy, dzisiaj totalnie nie mam na nic czasu, w ogóle ten tydzień będę miała dość zajęty więc nie wiem czy jakikolwiek nowy kucyk się pojawi  :sab:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuję jeszcze raz za miłe komentarze, od razu wena na nowe figurki rośnie :rdblink: Celestia może się pojawi :woops: ale nie wiem jeszcze kiedy, dzisiaj totalnie nie mam na nic czasu, w ogóle ten tydzień będę miała dość zajęty więc nie wiem czy jakikolwiek nowy kucyk się pojawi :sab:

Czekam na kolejne kuce. ^^ Gdyby Celestia się pojawiła to może bym ją od ciebie kupiła. :3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna w takim razie będzie Celestia :P a potem w końcu Twilight i może lepsza wersja Rainbow :D tylko jak już wspomniałam powyżej, nie wiem kiedy się za to zabiorę... teraz maluję dla kuzynki na prezent koszulę .... 

 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz dodać odpowiedź ? Zaloguj się lub zarejestruj nowe konto.

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to bardzo łatwy proces!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...