Skocz do zawartości

"Skorupa lisza i serce smoka" - Multisesja.


Komisarz Goblin

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 134
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

- A to mnie nazywają wariatem... - pokręciłem głową, słysząc jak ta dwójka chce wejść do tego przerośniętego zagajnika. - Trafiła mi się kompania. - exdoktorek, który chce zostać żywym trupem, i alchemiczka stroniąca od kucyków, no i ja, psychopatyczny podpalacz... Dobra, jak chcecie to właźcie to tego zachwaszczonego sadu z piekła rodem, ja idę poszukać czegoś przydatnego w mieście. Jakby co to będę was szukał, oczyszczajac sobie drogę ogniem i laserem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Odrodzić się jako Lisz ? To chyba mało rozsądne no i...-... też chyba....czym ja jestem ? czym TY jesteś ? dokończyłam w myślach. Po czym kontynuowałam. - Zapomnij zresztą o tym...no i ja...sama nie wiem ! Jedyne czego jestem pewna że nie długo uzyskam odpowiedzi na moje wszystkie pytania. Jeśli chcecie możemy iść do miasta bo i tak mi się nie śpieszy....-

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mało rozsądne jest zostanie liszem ale nie moja wina że interesuje mnie tajemnica nieśmiertelności. Poza tym ponoć nekromanci mają największe szanse oszukania śmierci przez co najłatwiej mogą zostać liszami. Co was będę zanudzał moją wiedzą, jak chcecie to możemy wracać do miasta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Doooobra... zaczynacie mnie oboje przerażać. Jeśli wam tak śpieszno zamienić się w żywe trupy, wasza sprawa. Ja tam zamierzam jeszcze pożyć parę lat. Poza tym żyć wiecznie... meh, dla mnie to przereklamowane. W końcu i tak wszystko by mi się znudziło, nawet podpalanie i pożary. No i jeszcze te białe robaczki wędrujące po gnijących wnętrznościach... bleh. Dobra ja wracam do miasta, a wy sobie gadajcie na te wasze nekrolubne, urocze tematy. Po czym nieśpiesznie ruszam w kierunku miasta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...