Skocz do zawartości

Oni


Recommended Posts

Hej, ostatnio doszły mnie słuchy o tak zwanej organizacji zwanej potocznie Oni. Obserwują ponoć wszystkich ludzi na świecie, wiedzą wszystko na ich temat, mogą nawet przewidzieć co kto zrobi. Czy wszystko to to jakaś zbiorowa konspiracja? Jesteśmy obserwowani przez Onych? O co z Onymi chodzi? Czy powinniśmy się martwić o to, że niedługo Oni zapanują nad naszymi umysłami i całym światem? A może to po prostu miejska legenda i Oni tak naprawdę istnieją? Może właśnie w tej chwili karzą mi to pisać i rozgłaszać błędne informacje o Onych, abyśmy wszyscy myśleli, że to robią, a tak naprawdę tego nie robią?

Edytowano przez Lightning Energy
Link do komentarza

Słyszałem różne teorie spiskowe. Z pewnością jest jakaś masowa inwigilacja choćby internetu, bo często się o tym słyszy. Ale nie wydaje mi się, aby istniała taka organizacja jak została tu opisana. Może i istnieją jakieś próby stworzenia czegoś, ale wygląda mi to na zwykły miejski mit nic więcej. Mało prawdopodobne by istniał ktoś, kto jest w stanie przewiedzieć ruch każdego człowieka na świecie.

Edytowano przez Magus
Link do komentarza
  • 2 weeks later...
×
×
  • Utwórz nowe...