Skocz do zawartości

Hogwart- Szkoła magii i czarodziejstwa [gra]


Frodo

Recommended Posts

Gość Nie sądzę

A...(jak ona miała na imie ;_____;? A no tak, tutej Arinessa...) Ari bez pośpiechu przygotowała się do lekcji. Przed wyjściem z pokoju założyła jeszcze medalik i wyszła w stronę sali od transmutacji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 767
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Sagitta westchnęła po raz drugi. Szybko chwyciła "Historię Hogwartu" i wepchnęła w biegu do torby. Szybko przebiegła przez schody i zatrzymała się na odpowiednim piętrze, ciężko oddychając

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

[heh. Wiedziałam, że to długo nie pociągnie. Może ktoś zrobi coś niespodziewanego? Np. Wyfrunie przez okno xD]

- Ahhh... Tak? Nic nowego?- zapytała lekko podejrzliwie Sagitta. Mimo, że nie była wrogo nastawiona do Gryffindoru, nie ufała im tak do końca

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Jaka jest teraz lekcja? Gubię wątek, ale dziwne rzeczy i ja, zawsze do usług XD]

Alderamin wertował podręcznik, najwyraźniej bardzo intensywnie nad czymś myśląc. A raczej chyba zastanawiał się czy jakimś cudem udałoby mu się kiedyś "ożywić" jakiś ze swoich obrazów. Ale podejrzewał, że książka dla pierwszoklasistów raczej takich informacji nie zawiera... ale czemu nie sprawdzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[.... Bez przesady, ale meh, jedna osoba odpadła i kolejne się sypią, zawsze....

Okej, skoro wszyscy odchodzą, to zakładam nowy RP w klimatach Potterowych z nadzieją, że tam nie będzie "odechciało mi się, bo to bezsensu" x_x]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

Discord Server

Partnerzy

  • For Glorious Equestria
  • Bronies Polska
  • Bronies na DeviantArcie
  • Klub Konesera Polskiego Fanfika
  • Kącik lektorski Bronies Corner
  • Lailyren Arts
×
×
  • Utwórz nowe...