Jump to content

Krakowski Pony Meet 12.5

    

Małopolskie
sz6sty
   (2 reviews)

Event details

 Share

Kochani!

Zima w pełni, smog za oknami, dni jakoś nie chcą się stawać dłuższe, więc postanowiliśmy zorganizować kolejnego Krakowskiego Pony Meeta. Tym razem będziemy się bawić w rytm gorącego karnawału!

 

Serdecznie zapraszamy Was
11 lutego 2017
do
Bursy Szkolnictwa Ponadpodstawowego nr 1 przy alei Focha 39.

 

Dzięki uprzejmości dyrekcji i kadry pedagogicznej będziemy mieli do swojej dyspozycji sale w jednym z budynków, w których odbędzie się wiele atrakcji i zabaw!

 

Dodatkowo jest nam niezwykle miło poinformować, że po części oficjalnej, odbędzie się jak to stało się już tradycją, spotkanie w zaprzyjaźnionym pubie “W Cieniu Szkieletora“, gdzie w miłym towarzystwie będzie można spróbować soku jabłkowego, a pełnoletni cydru wprost z wytwórni rodziny Apple 

 

Nie zapomnijcie się zarejestrować i śledźcie naszą stronę i wydarzenie na facebooku!

 Share


User Feedback

Create an account or sign in to leave a review

You need to be a member in order to leave a review

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

Kacpi

   2 of 2 members found this review helpful 2 / 2 members

Było fajnie. Wszystkie meety w Krakowie na jakich byłem uważam za udane, a z tym nie było inaczej. Dobra zabawa, bardzo dobre panele, ogólnie nie mam nic do zarzucenia i czekam na zdjęcia i filmy z meeta ;)

Link to review
1stChoice

  

Ok, zawsze daje opinie więc tym razem również nie będzie inaczej.

 

Z tym meetem miałem mieszane odczucia- oczywiście nie mam nic do organizacji, sz6sty jak zwykle się postarał i mimo, że miejscówka była taka sama jak na poprzednim KPM, to wybór i tak bardzo dobry jak na średniego meeta- była klimatyczna i wszyscy się ładnie zmieścili. Znalazło się miejsce na stoiska, prelekcje, salę gier i oczywiście główną salę Celestii. Co do ludzi, którzy byli na meecie- dużo starych twarzy, ale również i nowe. Bardzo przyjemne i miłe towarzystwo, obecność niektórych sprawiła, że nawet poczułem się lekko sentymentalnie i sprawiła mi sporo wspomnień. Prelekcje również były interesujące, najbardziej spodobała mi się prelekcja o tłach w serialu i ich analizie pod względem projektowania graficznego prowadzoną przez... Ailish jeśli dobrze pamiętam... Jeszcze inną dobrą rzeczą było to, że planowana była prelekcja pt. "Nie lubię Starlight Glimmer" ale została odwołana. I bardzo dobrze, bo komuś życie przez chwile się chyba znudziło. :crazytwi3:

 

Skoro wszystko na plus, to czemu jak wspomniałem wyżej miałem mieszane odczucia? Cóż, niestety podczas tego wydarzenia, z dość nietypowego powodu dostałem ataku chandry, przez co nie mogłem w pełni bawić się tak, jak sobie to zaplanowałem.  Ale to nie salon psychologiczny, więc myślę, że rozwijanie tej kwestii, która i tak raczej nikogo nie obchodzi jest zbędne. Więc tyle w temacie.

 

Cieszę się, że osoby, które namówiłem na tego meeta powiedziały mi, że bawiły się dobrze i będą go dobrze wspominać. To bardzo dużo dla mnie znaczy i zdecydowanie mnie podbudowało na duchu. ^^ Mam nadzieję, że niedługo ponownie się spotkamy.

Link to review
×
×
  • Create New...